Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
02 sierpnia 2014
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Elastyczność Barriolu

Funkcjonalność, kreatywność i innowacyjność.

Barrisol to elastyczny materiał, dzięki użyciu ktrórego możemy uzyskać wyjątkowe kształty przy projektowaniu instalacji, wystaw i stoisk targowych. Jedną z bardziej ekscytujących realizacji wykorzystującą elastyczność Barriolu są stoiska firmy Lasvit, czeskiego producenta szkła i kryształów, zrealizaowe na targach Light + Building 2012 we Frankfurcie, Euroluce 2011 w Mediolanie i 100% Design 2010 w Londynie. Projektami wspomnianych ekspozycji są architekci z Pha, studio projektowego z Pragi, we współpracy z CS Lyon Praha Barrisol.

stoisko Lasvit, Light + Building 2012 we Frankfurcie, proj. studio Pha

Elementy zabudowy stoisk napięte na indywidualnych i ekscytujących konstrukcjach spowodowały powstanie niepowtarzalnych, miękkich i niezwykle nowoczsnych form 3 D. Material został podświetlony od wnętrza dzięki czemu uzyskano zaskaujący efekt zmiany nastroju i kolorystyki.

stoisko Lasvit, Euroluce 2011 w Mediolanie, proj. studio Pha

Systemy sufitów napinanych Sufit Barrisol to przede wszystkim elastyczny materiał PVC (ze wszystkimi certfikatami potrzebnymi na taragch: klasyfikowany jako M1 we Francji, B 1 lub B s2 d0 w Europie, class 0 w Wielkiej Brytanii oraz Class 1 w USA), który rozpina się na specjalnie przygotowanej konstrukcji nośnej poprzez nagrzanie i rozpięcie. Tworząc unikalne kształty i formy przestrzenne i dzięki bogatej i wyjątkowej kolekcji materiałów pozwala na wykonanie indywidualnej formy sufitowej, ściennej i przestrzennej.

  

stoisko Lasvit, 100% Design 2010 w Londynie, proj. studio Pha

Materiały dzięki uprzejmości Studio Pha www.studiopha.cz

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.