wszystkie artykuły z działu >> TARGI
23 października 2014
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

ORGATEC 2014. Relacja zdjęciowa prosto z Kolonii

Najciekawsze propozycje meblarskie z całego świata

Najważniejsze branżowe wydarzenie ostatnich dwóch lat, międzynarodowe targi ORGATEC 2014 - Modern Office & Facility, już za nami! ORGATEC, to targi jedyne w swoim rodzaju, prezentujące integralne rozwiązania dla projektowania i eksploatacji wszelkich przestrzeni biurowych i użytkowych. W jednym miejscu i jednym czasie mozna zapoznać się z najnowszymi i najciekawszymi propozycjami meblarskimi z całego świata.

Targi odbyły się w dniach 21-25 października br. w Kolonii. W sześciu halach na 105 tys. mkw. powierzchni wystawienniczej zaprezentowało swoje produkty i rozwiązania ponad 600 wystawców z 40 krajów. Targi podzielone były na cztery główne grupy tematycznie: ORGATEC Office, ORGATEC Contract, ORGATEC Space i ORGATEC Mobile.

Wiodący producenci z takich sektorów, jak meble, podłogi, akustyka, światła, media i technologie konferencyjne zaprezentowali swoje nowości przedstawicielom branży z całego świata.

Wśród największych marek świata można było obejrzeć nowości takich firm, jak: VITRAACTIUHaworthOphelis, Kvadrat, SA Möbler, Arper, Kokuyo Furniture Global, Moroso, Walter Knoll czy Nowy Styl Group.VITRA, Orgatec 2014, Photo: © VITRA

ACTIU, Orgatec 2014, Photo: © Architonic 2014

Haworth, Orgatec 2014, Photo: © Architonic 2014Ophelis, Orgatec 2014, Photo: © Architonic 2014

Kvadrat, Orgatec 2014, Photo: © Architonic 2014

SA Möbler, Orgatec 2014, Photo: © Architonic 2014

Arper, Orgatec 2014, Photo: © Arper

Kokuyo Furniture Global, Orgatec 2014, Photo: © Kokuyo Furniture Global

Moroso, Orgatec 2014, Photo: © Moroso

Walter Knoll, Orgatec 2014

Na tegorocznych targach "Orgatec" nie zabrakło też polskich firm – swoje nowości prezentowały: BALMA S.A., Fabryka Mebli, BEJOT, BIURO-SERWIS Sylwester Pawlow, Fahrenheit, FURNIKO Office Furniture,  ITAL-SYSTEM, Fabryka Mebli Biurowych MDD, Mikomax, MJ DESIGN, PROFIm Limited, Sella, Ultra Plus, Fabryka Pomocy Naukowych i WILKING Zbignien Filipiak.

PROFIm Limited, Orgatec 2014 Photo: © PROFIm Limited

Bejot, Orgatec 2014 Photo: © Bejot

Nowy Styl Group, Orgatec 2014 Photo: © Nowy Styl Group

FURNIKO Office Furniture,  Orgatec 2014 Photo: © FURNIKO Office Furniture

Wiecej zdjęć w galerii. Zapraszamy !

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.