Reklama

wszystkie artykuły z działu >> FIRMY
21 stycznia 2015
wszystkie artykuły z działu >> FIRMY

Suszek Design na IMM Cologne 2015

we dress forniture

Nowy rok otwiera nowy sezon w branży meblowej i jest zawsze doskonałą motywacją dla projektantów do zaprezentowania swoich najświeższych modeli. 66. międzynarodowe targi imm cologne 2015 zainaugurowały w wielkim stylu nowy rok targowy w branży meblarskiej. To jedno z najważniejszych wydarzeń na świecie w dziedzinie projektowania wnętrz. Na tegorocznych targach Polskę reprezentuje 20  wystawców.

Podczas targów Imm Cologne 2015 marka Suszek Design pokazuje najnowszą kolekcję mebli vintage projektu Jacka Wojciecha Suszka. Kolekcja będzie też prezentowana podczas targów MEBLE POLSKA 2015, które odbędą się w Poznaniu od 17 do 20 lutego.

Jacek Wojciech Suszek jest projektantem mebli wypoczynkowych oraz twórcą marki Suszek Design. Obecna na targach kolekcja jest w pełni naturalna: drewno, sklejka, wełna. NOWOŚCI:  Verduzzo, Bachus, Toca, Chasselas Poltrona, Tinta wood. Całą kolekcję mebli projektu Jacka Wojciecha Suszka można zobaczyć na stronie www.suszek.pl.

Stoisko Nr 030 Hala 10.2, Suszek Design, Imm Cologne 2015, Anna Suszek, Urszula Kałużna

sofa Toca, projekt: Jacek Wojciech Suszek, Stoisko Nr 030 Hala 10.2, Suszek Design, Imm Cologne 2015

VERDUZZO TAVOLI oraz VERDUZZO FRIGO, projekt: Jacek Wojciech Suszek,

Stoisko Nr 030 Hala 10.2, Suszek Design, Imm Cologne 2015

Urszula Kałużna

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.