wszystkie artykuły z działu >> TARGI
13 stycznia 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

D’art Design Gruppe z IF Gold dla UNDO

Komunikowanie przez emocje.

Stoisko D'art Design Group zaprezentowane na EuroShop 2014 zostało uhonorowane prestiżową, międzynarodową nagrodą IF Gold. Nagroda przyznawana jest za dla najlepszych z najlepszych, a jej renomę można porównać ze zdobyciem Oskara. Na 247 metrach kwadratowych kreacja UNDU D'art Design Group pokazała to co, jest najważniejsze w sztuce wystawiania się: komunikowanie przez emocje i indywidualizm.

EuroShop 2014 to największa i najważniejsza impreza branży retail w Europie. Targi, odbywające się co 3 lata w Dusseldorfie, to idealne miejsce do zapoznania się z trendami i nowinkami.

D'art Design Gruppe, Euroshop 2014. Photography / Lukas Palik

D'art Design Gruppe, Euroshop 2014. Photography / Lukas Palik

Firma z Neuss już po raz 8 stanęła wobec wyzwania aranżacji własnego stoiska. Mottem prezentacji D'art Design Group było magiczne słowo UNDO. W fantastyczny sposób wizualizuje ono proces projektowania. Agencja widzi UNDO, jako kreatywną zasadę prób i błędów. Pomysł sprawdził się znakomicie.

Monumentalna a zarazem lekka forma architektoniczna, przez przecinanie się ścian - sprawiała wrażenie jakby powstała z drewnianych klocków. Wnętrze stanowiło niemal przestrzeń sakralną.

D'art Design Gruppe, Euroshop 2014. Photography / Lukas Palik

D'art Design Gruppe, Euroshop 2014. Photography / Lukas Palik

Przy ogromnym, drewnianym stole, umieszczonym w centrum, znajdowały się tablety, czekające na odwiedzających, dzięki którym mieli możliwość odszyfrować kody zamieszczone na ścianach wystawy. Celem takiego działania było odkrycie znaczenia synonimu UNDO. Następnie zwiedzający mieli powrócić do stołu, w celu uzyskania szerszych informacji na temat tego, co zobaczyli na ekranach. Dziecinnie prosta, ale jakże wciągającą była możliwość eksperymentowania z zasadą: "DO and UNDO " - odwiedzający mogli wykazać się własną kreatywnością bawiąc się drewnianymi klockami.

D'art Design Gruppe, Euroshop 2014. Photography / Lukas PalikD'art Design Gruppe - Euroshop 2014

_____________ Magdalena Kaczmarek

żródło: www.d-art-design.de

Photography / Lukas Palik

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.