Reklama

wszystkie artykuły z działu >> INSTALLATION
07 sierpnia 2015
wszystkie artykuły z działu >> INSTALLATION

Niesamowita eksplozja koloru w Tokio

Zatrzyk koloru!

W Tokio w  Świątynia Zojoji  odbyła się prezentacja jesienno - zimowej kolekcji 2015/16 mody własniej marki Furla, której tematem przewodnim jest „wybuch radości”. Specjalnie na tę okazję została zaprojektowana emanująca kolorami instalacja o nazwie „dance” , przez japońskiego architekta Emmanuelle Moureaux. Sama przestrzeń jest wyjąkowo przestronna i pozosała w kolorze bieli, tak aby wyeksponować prezentowane akcesoria modowe.

Instalacja "Dance" we wnętrzu świątyni Zojoji

Kolorowe powycinane litery tworzące słowo "Furla ' dają wrażenie tańca w powietrzu, jako całość dając poczucie nieważkości. Litery tworzą grę cieni na białym tle. Eksponowane akcesoria zostały umieszczone na okrągłych pływających stołachDodatkowo wszystkiemu towarzyszy niezwykła gra światła i cienia zainspirowana buddyzmem ‘ichigo-ichie’ co przekłada się na to że każda wizyta w tym miejscu jest niepowtarzaln i jedyna. 

Kolorowe litery tworzące grę cieni na białych ścianach

Akcesoria eksponowane na okrągłych, pływających stołąch

Świątynia w Tokio

 

fotograf: Daisuke shima / nacasa & partnerów 

Opracowała: M.K.

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.