Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
26 października 2015
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Paperworld - Wiodące, międzynarodowe targi branży papierniczo-biurowo-szkolnej

Paperworld – w samym sercu branży

Wiodące, międzynarodowe targi branży papierniczo-biurowo-szkolnej

Frankfurt nad Menem, 30.1 - 2.2.2016

Międzynarodowe targi artykułów papierniczych, biurowych i piśmienniczych Paperworld już pięć miesięcy przed rozpoczęciem cieszą się wyjątkowo dużym zainteresowaniem: Znacznie więcej niż 1000 firm z branży z 56 krajów zgłosiło się już na odbywające się w dniach 30.1-2.2.2016 we Frankfurcie nad Menem branżowe targi. W przypadku wystawców spoza Niemiec zainteresowanie wystawców z państw Europy i Azji jest szczególnie duże: do najsilniej reprezentowanych krajów należą Włoch, Turcja, Holandia, Hiszpania, Polska i Wielka Brytania, ale także Indie, Chiny, Hong Kong, Korea Południowa i Tajwan. 

POLECAMY Artykuł: Paperworld Trends 2016/2017: Inspiracje dla producentów i sprzedawców.

 

Cieszymy się z tak wielu zgłoszeń. Fakt, że tak wielu wystawców już teraz zarejestrowało się na Paperworld 2016 świadczy o ogromnym zainteresowaniu naszymi targami jako miejscem, gdzie spotkają się przedstawiciele branży, zarówno od strony handlowej, jak i przemysłowej, aby nawiązać wartościowe kontakty z producentami oraz poznać kolegów po fachu – mówi Michael Reichhold, dyrektor targów Paperworld.

W ostatnich latach stało się jasne, że dla firm coraz istotniejsze jest pozyskiwanie nowych rynków zbytu. Targi Paperworld oferują tu wyjątkowo dużo szans, ponieważ odwiedzający przybywają z bardzo wielu krajów. Poza tym dzięki swojej sprawdzonej koncepcji dostępna tu oferta jest wyjątkowo szeroka. Znajdziemy tu zarówno artykuły szkolne i biurowe, artykuły do pakowania prezentów, gotowe opakowania, akcesoria do druk, produkty papeteryjne, jak również akcesoria piśmiennicze i rysunkowe dla osób prywatnych oraz firm. Wyjątkowo zróżnicowane grono wystawców targów przyciąga ponadto najróżniejsze grupy odbiorców: Sprzedawcy detaliczni, hurtowi czy uliczni, przedsiębiorcy, osoby decyzyjne z księgarni oraz sklepów spożywczych, kierownicy graficznych szkół wyższych, firmy oferujące szkolenia czy też kadra asystencka – na Paperworld każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowym atutem będzie zróżnicowany program ramowy z interesującymi wykładami, panelami dyskusyjnymi, ceremoniami przyznania nagród, pokazami trendów i pokazami specjalnymi, które zostaną dobrane zgodnie z obszarami zainteresowań ekspertów odwiedzających targi. Fakt, że na targi już teraz zarejestrowało się tak wiele osób potwierdza, że branża artykułów papierniczych, biurowych i piśmienniczych dostrzega te wartości w odbywających się we Frankfurcie targach branżowych.

Paperworld – w samym sercu branży

Paperworld to najważniejsza na świecie platforma informacyjna i komunikacyjna dla przedstawicieli branży artykułów papierniczych, biurowych i piśmienniczych z Niemiec oraz z zagranicy. Podczas tej nie mającej sobie równych imprezy targowej co roku we Frankfurcie nad Menem prezentowane są najnowsze produkty i trendy branży. W trakcie ostatniej edycji na targi przybyło 1636 wystawców z 60 krajów. Paperworld dostarcza innowacyjnych pomysłów biznesowych dla sprzedawców hurtowych, detalicznych oraz sklepów specjalistycznych, jak również księgarni, firm prowadzących sprzedaż internetową i wysyłkową oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Mając na swoim koncie 39 287 kupujących oraz specjalistów ze 148 krajów, którzy odwiedzili targi (66 procent spoza Niemiec), Paperworld jest imprezą o najbardziej międzynarodowym charakterze w branży. Szeroka oferta artykułów szkolnych i biurowych, materiałów do pakowania prezentów, gotowych opakowań oraz akcesoriów do druku aż po ekskluzywne papeterie oraz przyrządy do pisania i rysowania zaspokoi potrzeby zarówno osób prywatnych, jak i firm. Dzięki zróżnicowanemu programowi wydarzeń towarzyszących i wykładów stanowi również źródło inspiracji oraz fachowej wiedzy.

www.paperworld.messefrankfurt.com

Informacje na temat targów we Frankfurcie

Messe Frankfurt to jeden z największych organizatorów targów na świecie, generujący sprzedaż wartą około 554 milionów euro i zatrudniający 2130 pracowników. Grupa Messe Frankfurt to globalna sieć 29 oddziałów oraz 57 międzynarodowych partnerów sprzedaży. Dzięki temu możliwe jest dotarcie do lokalnych klientów w ponad 160 krajach Messe Frankfurt organizuje swoje wydarzenia w ponad 30 lokalizacjach na całym świecie. W roku 2014 firma Messe Frankfurt zorganizowała w sumie 121 imprez targowych, z których ponad połowa miała miejsce poza Niemcami.
Powierzchnie wystawiennicze Messe Frankfurt to 592 127 metrów kwadratowych,
w tym dziesięć hal wystawowych. Firma prowadzi również dwa centra konferencyjne. Historyczna Festhalle to jedno z najpopularniejszych tego typu miejsc w Niemczech, gdzie odbywają się najróżniejsze wydarzenia. Messe Frankfurt jest własnością publiczną, w której 60 procent posiada miasto Frankfurt, a 40 procent – land Hesji.
Więcej informacj na stronie: www.messefrankfurt.com

Fot.: Messe Frankfurt Exhibition GmbH

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.