Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
28 sierpnia 2018
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Ariostea na Cersaie. Zaskakujący projekt Marco Porpora

“Ariostea surface container” - prosty i elegancki komunikat

“Ariostea surface container” to pomysł na prezentację Ariostea na targach Cersaie 2013 w Bolonii. Projektantem ekspozycji włoskiej fabryki jest Marco Porpora.

Instalacja “Ariostea surface container” to mówiąc zwyczajnie dużo pudełek (wysokich nawet do trzech metrów) nawiązujących wielkością do rzeczywistych wymiarów produktów Ariostea. Niepowtarzalne w stylu pojemniki wyłożone są płyta wielkoformatowymi Ultra. I chociaż bryły robią wrażenie ułożonych bałaganiarsko – to świadomie wyznaczają ścieżki dla odwiedzających - prowadząc przez ekspozycje, aż do unikalnej przestrzeni dla gości – która mieści się wewnątrz przestrzeni.

wszystkie zdjęcia: materiały prasowe Marco Porpora

Dostęp do strefy VIP jest możliwy dla każdego zwiedzającego. Nie ma tutaj: specjalnie postawionych ścianek, sufitu czy innych barier architektonicznych. Celem takiej ekspozycji jest stworzenie atmosfery gościnności. Proste i czytelne przenikanie się ekspozycji z otwartym miejscem dla gości sprawia, że ludzie czują się zaproszeni do wnętrza.

Założenia architektoniczne w prosty i elegancki sposób komunikują przyjazność firmy. Mając na uwadze produkt: niezwykle wytrzymały kamień techniczny – założenie jest dość przewrotne. Dominująca lekkość zabudowy jest jakby w kontrze do produktu.

A Wy co o tym myślicie? Zaskakuje Was?

żródło: www.ariostea.it

photos materiały prasowe Marco Porpora

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.