wszystkie artykuły z działu >> TARGI
02 lutego 2016
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Laureaci Acanthus Aureus Budma 2016 i Kominki 2016

Architektura wystawiennicza to fascynujący temat.

Budma - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury - to jedna z większych imprez w branży budowlanej w Europie. Podczas targów Budma 2016 (2-5.02.2016r.) prezentuje się ponad tysiąc wystawców. Uczestnicy mogą też wybierać w bogatej ofercie konferencji i seminariów. Podobnie jak w ubiegłym roku, razem z BUDMĄ, odbywają się Targi KOMINKI 2016. Setki nowości, rynkowe premiery, fantastyczne stoiska i prezentacje produktów Wystawców.

Od roku 2003 Międzynarodowe Tragi Poznańskie nagradzają najciekawsze kreacje wystawiennicze w prestiżowym konkursie o nagrodę Acanthus Aureus. Konkurs ten ma na celu wyróżnienie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy. Statuetką Złotego Akanta nagradzane są stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów. MTP jako organizator targów, jest przekonany, że wyróżniające się i dobrze przemyślane stoisko zdecydowanie ułatwia prace klientom targów i ma kluczowe znaczenie dla pozytywnego efektu marketingowego wynikającego z udziału w targach.

Architektura wystawiennicza to fascynujący temat. Na takich targach nie mogło zabraknąć Exspace - z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu zdjęcia stoisk Laureatów Acanthus Aureus Budma 2016 i Kominki 2016.

Laureaci Acanthus Aureus Budma 2016

BRATEX DACHY

Firma Bratex Dachy z Dębicy to spółka, która przede wszystkim opiera swoją działalność na dostarczaniu wysokiej jakości produktów, wzajemnej pasji i wspólnej wizji rozwoju. Firma powstała w 1991 roku, od początku ukierunkowując profil swej działalności na sprzedaży pokryć dachowych z blachy oraz stalowych systemów orynnowania. W 1996 roku Bratex Dachy, jako pierwsza firma w branży, rozpoczęła import oryginalnej szwedzkiej blachy w kręgach koncernu SSAB, światowego lidera w produkcji stali wysokowytrzymałej. Rozległa sieć dystrybutorów handlowych firmy Bratex Dachy zapewnia jej silną i stabilną pozycję na rynku krajowym i zagranicznym.

BRATEX DACHY Budma 2016 / fot. Urszula Kałużna

BRATEX DACHY Budma 2016 / fot. Urszula Kałużna

CORTIZO

Założona w roku 1972 w Padrón, A Coruña (Hiszpania) firma CORTIZO zajmuje obecnie pierwsze miejsce wśród producentów i dystrybutorów systemów aluminiowych dla budownictwa w Hiszpanii. Ilość wyprodukowanych w ciągu roku profili aluminiowych równa się ilości 3.050.000 okien, 623.000 m² zainstalowanych fasad lekkich CORTIZO. Dzięki obecności w 31 krajach oraz ambitnemu procesowi międzynarodowego rozwoju firmy, CORTIZO uzyskało w zeszłym roku obrotowym wynik finansowy w postaci 338 milionów euro.

CORTIZO Budma 2016 / fot. Urszula Kałużna

CORTIZO Budma 2016 / fot. Urszula Kałużna

DRUTEX S.A.

Firma istnieje na polskim rynku od 1985 roku. Obecnie DRUTEX S.A. jest  największym producentem stolarki otworowej z PVC w Europie.

DRUTEX S.A Budma 2016 / fot. DRUTEX S.A

DRUTEX S.A. Budma 2016 / Kampania reklamowa: Robert Błaszczykowski, Philipp Lahm, Andrea Pirlo / DRUTEX S.A

WIŚNOWSKI

WIŚNIOWSKI to ponad 25 lat kompetencji w branży budowlanej. Firma jest największym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. WIŚNIOWSKI to firma prywatna w całości oparta na polskim kapitale. Dzięki nowoczesnym technologiom, sprawnemu zarządzaniu oraz pełnemu zaangażowaniu młodej, solidnie wykształconej kadry zdobyła zaufanie szerokiego grona klientów.

Wiśniowski Budma 2016 / fot. Urszula Kałużna

Wiśniowski Budma 2016 / fot. Wiśniowski

SOMFY

Każdego dnia, 400 inżynierów firmy Somfy opracowuje nowe sposoby poprawy komfortu i bezpieczeństwa w naszych domach. Co roku z ich dążenia do innowacyjności rodzi się około 400 patentów - borąc za przykład bezpieczną aplikację Somfy - TaHoma®, sterującą wszystkimi urządzeniami domowymi przez Internet po naciśnięciu jednego przycisku.

SOMFY Budma 2016 / fot. Urszula Kałużna

SOMFY Budma 2016 / fot. Urszula Kałużna

STO

Sto kontynuuje na rynku polskim 150 letnią tradycję firmy Sto SE & Co. KGaA. W ciągu kilkunastu lat swojego istnienia Sto Sp z o.o. zdobyła znaczący udział w rynku systemów ociepleń, systemów akustycznych i farb. Klienci Sto obsługiwani są w systemie dystrybucji bezpośredniej przez 12 centrów sprzedaży i kilkudziesięciu przedstawicieli na terenie całej Polski. Stała obecność doradców handlowych Sto na miejscu budowy i kontakt z Klientem to ważny element komunikacji składający się na filozofię firmy Sto, którą można streścić w dwóch słowach: Budować świadomie.

STO Budma 2016 / fot. Urszula Kałużna

STO Budma 2016 / fot. Urszula Kałużna

BERTRAND OKNA I DRZWI

Firma BERTRAND to renomowany producent okien energooszczędnych, fasad, drzwi i ogrodów zimowych. Istnieje od 1969 roku. Przez ten czas – już przeszło czterdziestoletni - realizuje oczekiwania klientów w Austrii, Niemczech, Polsce, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Litwie, Skandynawii, USA i innych krajach Europu i Świata.

BERTRAND OKNA I DRZWI Budma 2016 / fot. Urszula Kałużna

BERTRAND OKNA I DRZWI Budma 2016 / fot. Urszula Kałużna

PRUSZYŃSKI

Firma Blachy Pruszyński, największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji, dostosowując swoją ofertę do wymogów architektów oraz oczekiwań klientów, każdego roku rozszerza asortyment oferowanych produktów.

Blachy Pruszyński Budma 2016 / fot. Urszula Kałużna

Blachy Pruszyński Budma 2016 / fot. Urszula Kałużna

ARCELORMITTAL CONSTRUCTION POLSKA

ArcelorMittal Construction jest wiodącym, globalnym dostawcą rozwiązań dachowych, ściennych, stropów zespolonych i lekkich konstrukcji ze stali, rozwiązań dla budownictwa rolniczego, innowacyjnych materiałów dla budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego oraz zaawansowanych technologii fotowoltaicznych. Wysoki poziom wiedzy, technologii, standardów obsługi oraz oferta rozwiązań budowlanych efektywnych kosztowo - tworzą wartość dodaną dla inwestorów, projektantów i wykonawców o długoterminowej wizji budowania dla zrównoważonej przyszłości.

ARCELORMITTAL CONSTRUCTION POLSKA Budma 2016 / fot. Urszula Kałużna

ARCELORMITTAL CONSTRUCTION POLSKA Budma 2016 / fot. Urszula Kałużna

BUDMAT Bogdan Więcek

Firma BUDMAT powstała w 1991 r. i przez kolejne lata działalności wciąż rozszerza zakres świadczonych usług i produktów. Nowoczesne sposoby zarządzania, podnoszenie standardów produkcji i umiejętność pozyskiwania nowych klientów, ulokowały przedsiębiorstwo w czołówce producentów stalowych systemów dachowych, elewacyjnych oraz rynnowych w Polsce.

BUDMAT Bogdan Więcek Budma 2016 / fot. Urszula Kałużna

BUDMAT Bogdan Więcek Budma 2016 / fot. Urszula Kałużna

BLACHPROFIL 2

BLACHPROFIL 2 to producent profilowanych blach stalowych i aluminiowych stosowanych do pokryć dachowych i elewacji. Dachówki blaszane ALFA, OMEGA i ECO, panel dachowy LABDA oraz BLACHY TRAPEZOWE to nowoczesne i trwałe produkty umiejętnie łączące w sobie tradycyjny wygląd i zaawansowaną technologię produkcji. Klasyczny kształt w wielu atrakcyjnych kolorach pozwala na swobodne dopasowanie do siebie wszystkich elementów, które składają się na ostateczny efekt.

BLACHPROFIL 2 Budma 2016 / fot. Urszula Kałużna

BLACHPROFIL 2 Budma 2016 / fot. Urszula Kałużna

GAMRAT S.A.

GAMRAT S.A jest producentem najwyższej jakości materiałów budowlanych z polichlorku winylu oraz polietylenu, przeznaczonych głównie na potrzeby budownictwa infrastrukturalnego oraz użyteczności publicznej. Firma ma 75 letnią historię.

GAMRAT S.A. Budma 2016 / fot. Urszula Kałużna

GAMRAT S.A. Budma 2016 / fot. Urszula Kałużna

OWCZARY R.E.R. Stępień

ZCB OWCZARY funkcjonuje nieprzerwanie od 30 lat. ZAKŁAD CERAMIKI BUDOWLANEJ "OWCZARY" jest nowoczesnym polskim przedsiębiorstwem wytwarzającym szeroki asortyment ceramiki budowlanej. Produkcję opiera na najnowocześniejszej technologii i własnym surowcu. Celem firmy jest osiągnięcie wiodącej pozycji na rynku lokalnym, w produkcji i sprzedaży ceramiki budowlanej. W tym kierunku konsekwentnie buduje wizerunek poprzez wysoką jakość i mobilność o europejskich standardach.

ZCB OWCZARY Budma 2016 / fot. Urszula Kałużna

ZCB OWCZARY Budma 2016 / fot. Urszula Kałużna

STEICO CEE

Innowacyjny system materiałów konstrukcyjnych i termoizolacyjnych. System STEICO to gotowe, certyfikowane rozwiązania dla konstrukcji ścian, stropów i dachów, pozwalające projektować i budować budynki ekologiczne, w standardzie energooszczędnym, niskoenergetycznym, pasywnym, zero-energetycznym, a nawet plus energetycznym.

STEICO CEE Budma 2016 / fot. Urszula Kałużna

Laureaci Acanthus Aureus Kominki 2016

POUJOULAT

Kompletne rozwiązania dla wszystkich aplikacji, kominów i paliw. Grupa Poujoulat, założona w 1950 jest liderem europejskim w produkcji systemów kominowych ze stali szlachetnej, który zatrudnia 1450 pracowników i osiąga obrót ok. 200 milionów euro. W 30 krajach posiada powierzchnie magazynowe i biurowe o łącznej wielkości 170.000 m². Od ponad 60 lat Cheminées Poujoulat wykorzystuje swoją szeroką wiedzę i doświadczenie do tworzenia kompletnych systemów odprowadzania spalin, które instalowane są w budownictwie jedno - oraz wielorodzinnym, a także w obiektach przemysłowych, magazynach, halach, etc.

POUJOULAT Kominki 2016 / fot. Urszula Kałużna

OUT OF BOX DESIGN, POUJOULAT Kominki 2016 / Maciej Burdzy, zdun, dziennikarz, pasjonat, tworzy zduńskie opowieści... / Maria Grzybek, artysta-ceramik, absolwentka ASP we Wrocławiu, tworzy z gliny, czasem maluje... / Dobrochna Walkiewicz 12 Media / Urszula Kałużna  www.Exspace.pl / fot. Urszula Kałużna

OUT OF BOX DESIGN, POUJOULAT Kominki 2016 / fot. Urszula Kałużna

DARCO

Wentylacja i ogrzewanie... naturalnie! - Systemy kominowe Darco. Darco zajmuje się produkcją urządzeń techniki grzewczej i wentylacyjnej.

DARCO Kominki 2016 / fot. DARCO

SPARTHERM POLSKA

Rozwój w trosce o satysfakcję Klientów, jakość produktów oraz ekologia to filozofia firmy Spartherm. Kominki Spartherm mają mnogość wariantów, kształtów, szyb, wykończeń i uszlachetnień. Posiadają wkłady do zabudowy z płaszczem wodnym i kominki wolnostojące. Kominki mogą być opalane drewnem, gazem, biopaliwem czy pelletem. Spartherm patrzy zarówno w przyszłość, tworząc kominki do domów pasywnych, jak i w przeszłość, ratując historyczne piece kaflowe."Kilkanaście lat temu postawiłem za cel sobie i mojemu zespołowi  stworzenie  współpracy na linii Spartherm Polska –  Partner – Klient w taki sposób, by była ona korzystna dla każdej ze stron. Jestem dumny, że ten cel konsekwentnie realizujemy" - Ireneusz Bonarski, właściciel firmy.

 

SPARTHERM POLSKA  Kominki 2016 / fot. Urszula Kałużna

SPARTHERM POLSKA  Kominki 2016 / fot. materiały prasowe MTP

GALERIA KOMINKÓW

GALERIA KOMINKÓW to sieć salonów kominkowych w całej Polsce. Firma działa w formie grupy franchisingowej, jej sklepy to najczęściej rodzinne przedsiębiorstwa z długoletnim doświadczeniem w branży kominkowej oraz zduńskiej. Starają się realizować koncepcję przyjaznego sklepu poprzez likwidację bariery pomiędzy Klientem, sprzedawcą i produktem, powiększenie przestrzeni przeznaczonej na ekspozycję oraz sprzedaż, atrakcyjny poziom cen sprzedaży, a także szeroki wachlarz usług dodatkowych. Współpracuje z liczną grupą polskich dostawców, jest także importerem na polski rynek wiodących zagranicznych producentów branży kominkowej.

GALERIA KOMINKÓW  Kominki 2016 / fot. Urszula Kałużna

GALERIA KOMINKÓW  Kominki 2016 / fot. Urszula Kałużna

Na targach Budma i Kominki zrealizowano kilkaset bardzo interesujących stoisk. Wiele Firm myśli świadomie o budowaniu relacji angazując emocje odwiedzających. Targi Budma i Kominki to jedne z imprez wystawienniczych, gdzie dominują niepowtarzalne trendy w zabudowie wystawienniczej. Na targach nie wystarczy się wystawiać! Na targach trzeba zaistnieć!

----------------- Urszula Kałużna  

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.