Reklama

wszystkie artykuły z działu >> FIRMY
19 marca 2016
wszystkie artykuły z działu >> FIRMY

Clockwork dla Schattdecor na Arena DESIGN 2016

Każdy projekt to wyzwanie!

Wyzwanie, któremu staramy się podołać...

O multimedialnej prezentacji dla Schattdecor na Arena DESIGN 2016 opowiada Karol Zagrodzki z firmy Clockwork: "Każde zlecenie jest inne i wymaga indywidualnego podejścia, czy to Video Maping, animacja 3D , film a może szablon strony internetowej. Wszystko zaczyna się od burzy mózgów. Wspólnie zastanawiamy się co i jak zrobić, podsuwamy sobie wzajemnie pomysły i rozwiązania po czym przechodzimy do działania. Podobnie było w przypadku produkcji video Maping 3D na stoisku firmy Schattdecor podczas targów Arena Design 2016 w Poznaniu.

REKLAMA

Po otrzymaniu projektu stoiska i próbek materiałów rozpoczęliśmy fazę testów. Animacja miała zostać wyświetlona w sześcianach, z których była zbudowana scenografia stoiska. Animacja wewnątrz figur okazała się nie lada wyzwaniem. Dla jak najlepszego efektu trzeba było użyć kilku projektorów. Gdy część ekipy pracowała nad technicznymi aspektami projektu, graficy  przygotowywali animacje prezentujące produkty firmy Schattdecor. 

Na sukces jednego przedsięwzięcia pracuje wiele osób, o których często nikt nie wie. Nie udało by się to też gdyby nie pasja którą ci ludzie wkładają w swoją pracę."

Schattdecor / arena DESIGN 2016

Schattdecor / arena DESIGN 2016

Schattdecor / arena DESIGN 2016

Schattdecor / arena DESIGN 2016

Schattdecor / arena DESIGN 2016

Schattdecor na Arena DESIGN 2016 Poznań

Premiera nowego wzoru Schattdecor Concordia Poznań - Video mapping 3d

Więcej realizacji Clockwork znajdziecie tutaj: www.clockwork.pl

Będzie nam bardzo miło, jak podzielicie sie z nami Waszymi wrażeniami i opiniami.

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.