Reklama

wszystkie artykuły z działu >> FIRMY
09 maja 2016
wszystkie artykuły z działu >> FIRMY

form follow function - AFRISO na targach Instalacje 2016

Zaprojektowane żeby wyróżnić firmę…

28 kwietnia br. zakończyły się w Poznaniu targi Instalacje 2016. Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE obejmą swym zakresem tematycznym technikę grzewczą, sanitarną, obiektową, gazowniczą oraz klimatyzację, wentylację i chłodnictwo. Targi INSTALACJE to też miejsce, które jest wiodącym źródłem informacji również na temat trendów w projektowaniu stoisk. Z przyjemnością prezentujemy najciekawsze realizacje i intersujące rozwiązania.

29. Edycja StandOUT. Instalacje 2016 Securex 2016 TCS 2016. Informujemy że po targach odbywa się StandOUT. – konkurs na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Exspace zaprasza do wyrażania opinii! Głosować możecie tutaj >>. ZAPRASZAMY !

Firma AFRISO stworzyła na trwałe zapadającą w pamięć instalacje wystawienniczą. Malownicza gra form architektonicznych była doskonałym tłem dla prezentacji bogatej oferty produktowej. Stoisko AFRISO znalazało sie w finale konkursu StandOUT. Instalacje 2016. O jego formie i wyjątkowych wizualnych rozwiązaniach opowiada Karol Białobłocki, Dyrektor ds. rozwoju strategicznego i marketingu AFRISO.

Nasze stoisko na tegorocznych targach Instalacje 2016 miało odzwierciedlać styl, dzięki któremu jesteśmy rozpoznawalni w branży producentów wysokiej jakości produktów z zakresu Pomiar-Nadzór-Regulacja do instalacji związanych z ciepłem w Domach Jednorodzinnych i podobnych obiektach budowlanych. Pomysł zaprezentowania produktów AFRISO na realnym Domu, to przeniesienie strategii firmy wprost na stoisko targowe, co bezpośrednio przyczynia się do rozpoznawalności i wzmocnienia marki AFRISO jako lidera rynku oraz jej produktów. Architektura stoiska podkreślona została podwieszeniami powtarzającymi skos dachu Domu. Dzięki temu zabiegowi zdynamizowaliśmy formę architektoniczną zabudowy. Wokół centralnego elementu rozmieszczone były monitory, na których można było oglądać filmy produktowe i optyczna przesłona - duże, blogowe litery LOGO firmy. Elementy ekspozycyjne były projektowane konsekwentnie w geometrycznym stylu. Całość zabudowy oparta została na zasadzie form follow function. Główna rolę na stoisku odgrywały zarówno jego forma jak i prezentowane urządzenia. Zależało nam tym, żeby odwiedzający targi w Poznaniu mogli jeszcze mocniej czuć się zaproszeni do rozmowy z naszymi doradcami.

AFRISO Instalacje 2016 / realizacja Smart Design Expo / photo Exspace

AFRISO Instalacje 2016 / realizacja Smart Design Expo / photo AFRISO

AFRISO Instalacje 2016 / realizacja Smart Design Expo / photo AFRISO

AFRISO Instalacje 2016 / realizacja Smart Design Expo / photo AFRISO

AFRISO Instalacje 2016 / realizacja Smart Design Expo / photo AFRISO

AFRISO Instalacje 2016 / realizacja Smart Design Expo / photo AFRISO

AFRISO Instalacje 2016 / realizacja Smart Design Expo / photo AFRISO

AFRISO Instalacje 2016 / realizacja Smart Design Expo / photo Exspace

Za pomysł i prezentację firmy AFRISO na targach INSTALACJE w takiej formie odpowiedzialny jest Karol Białobłocki, Dyrektor ds. rozwoju strategicznego i marketingu. Z kolei firma Smart Design Expo z Poznania bardzo dobrze odczytała brief i przelała na realny projekt stoiska. Stoisko AFRISO znalazało się w finale StandOUT. Instalacje 2016 Securex 2016 TCS 2016.

REKLAMA


Najważniejsze premiery i NOWOŚCI AFRISO prezentowane na targach INSTALACJE to Nowej Generacji Termostatyczny Zawór Mieszający ATM  oraz NOWOŚĆ, nie tylko w katalogu Elektronicznych urządzeń pomiarowych BlueLine ale ̇również̇ na rynku, to Modułowy System Pomiarowy CAPBs® oraz urządzenie do pomiaru sprawności instalacji C.W.U - FlowTemp czyli nowoczesne urządzenia dla instalatorów i serwisantów z technologią Bluetooth SMART.

  _______________

AFRISO Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy AFRISO, istniejącej na rynku europejskim od ponad 140 lat. Dostarczamy wysokiej jakości produkty z zakresu Pomiar-Nadzór-Regulacja do instalacji związanych z ciepłem w Domach Jednorodzinnych i podobnych obiektach budowlanych. Pierwsze sukcesy AFRISO na polskim rynku (19 lat temu) wiązały się ze sprzedażą automatycznych odpowietrzników, grup bezpieczeństwa do kotłów grzewczych oraz armatury do oleju opałowego. Obecna oferta produktów AFRISO jest zdecydowanie szersza.

www.afriso.pl

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.