wszystkie artykuły z działu >> FIRMY
03 sierpnia 2016
wszystkie artykuły z działu >> FIRMY

Husarska Design Studio na FIBO: akcesoria fitness i stoiska dla Apus Sports.

Od projektowania produktu po kreacje wystawiennicze !

Dla Husarska Design Studiozarówno FIBO 2015 jak i FIBO 2016 - największe na świecie targi branży fitness, były bardzo ważnym wydarzeniem. Krakowskie studio nie tylko zadbało o wizerunek wystawienniczy Apus Spots, dynamicznie rozwijającej się polskiej marki akcesoriów fitness, na obu imprezach. Zespół Husarska Design Studio, pod kierownictwem Jadwigi Husarskiej-Sobina, od kilku lat współpracuje z Apus Spots także przy projektowaniu akcesoriów fitness. Na kolońskich targach w ofercie Apus Spots znalazły się produkty zaprojektowane przez Husarska Design Studio.

A ponieważ zawsze wielki podziw budzą w nas stoiska zaprojektowane przez projektantów produktowych, z przyjemnością prezentujemy zarówno stoiska Apus Spots zrealizowane na targach FIBO 2015 i FIBO 2016, jak i produkty zaprojektowane przez projektantów ze studia Husarska.

Wielkie SHOW – tak w pigułce wyglądają targi FIBO - największe na świecie wydarzenie z branży zdrowia, fitness & wellness, których ostatnia edycja odbyła się w dniach 7-14 kwietnia 2016 roku w Kolonii. Międzynarodowe Targi Fitness, Wellness i Zdrowia FIBO to obecnie największe targi branży fitness, na których każdy kto chce być zaznajomionym z nowymi trendami, po prostu musi być. Od lat na FIBO prokazywan są nowości sprzętowe, nowe trendy w treningu grupowym i branży wellness. W tym roku swoją ofertę prezentowało 960 firm z ponad 40 krajów. Przez hale wystawiennicze w Kolonii przewinęła się także rekordowa - 153000 - liczba gości.

Jak sprawić, by na tak ważnej imprezie stoisko zdołało przyciągnąć uwagę odwiedzających i zachęciło do odwiedzin? Wie o tym zespół Husarska Design Studio, który stoisko na kolońskie targi przygotował dla Apus Sports już drugi rok z rzędu

„Naszym celem było stworzenie przestrzeni ułatwiającej nawiązanie relacji oraz prowadzenie biznesowych rozmów. Stoisko zostało przygotowane w taki sposób, aby każdy odwiedzający, po zapoznaniu się z eksponowanymi produktami, miał możliwość swobodnego kontaktu z przedstawicielami Apus” – wyjaśnia Jadwiga Husarska-Sobina (CEO). „Wyznaczyliśmy w tym celu 2 strefy wyłącznie do rozmów. To tam, mimo codziennego targowego szumu naturalnego dla tak dużego wydarzenia, panowały dogodne warunki do spokojnej, rzeczowej dyskusji między potencjalnym klientem a reprezentantem Apus”.

Apus Sports FIBO 2016 Kolonia / projekt Husarska Design Studio / photo Apus Sports

Od samego początku współpracy z Apus Sports, krakowskie studio konsekwentnie stosuje określony kod oraz spójność kolorystyczną. Poszczególne produkty posiadają indywidualne oznaczenia, dzięki którym użytkownik szybko uczy się rozróżniać wagę przyrządów bądź ich specjalistyczne zastosowanie. Również przy projektowaniu stoiska designerzy wykorzystali kolory w funkcjonalny sposób. Nie tylko stoisko utrzymane było w barwach brandu Apus Sports, ale jeszcze poszczególne strefy zaznaczono kolorami, by ułatwić gościom przemieszczanie się w jego obszarze. Fotografie oraz grafiki zdobiące modułowe ściany stoiska powstały podczas sesji zdjęciowej koordynowanej przez Husarska Design Studio.

Warto przy tym podkreślić elastyczność Husarska Design Studio, które w zeszłym roku przygotowało stoisko o zupełnie innym charakterze: śmiałe i widowiskowe, tętniące życiem i z przestrzenią pod szereg atrakcji, takich jak dynamiczne pokazy fitness w wykonaniu trenerek.

Apus Sports FIBO 2015 Kolonia / projekt Husarska Design Studio / photo Apus Sports

Wielką wagę przyłożono do ekspozycji oferty Apus Sports, składającej się z wielokrotnie nagradzanych przyrządów do ćwiczeń, także zaprojektowanych przez zespół pod kierownictwem Jadwigi Husarskiej-Sobina. Tegoroczną nowością były piłki Medicine Ball, Gym Ball, Slam Ball, a także FitBagi, czyli akcesoria niezbędne do treningu funkcjonalnego. Prezentowano je w ciekawy sposób, dzięki któremu przyrządy wyglądały na lewitujące nad podłogą.

Dla krakowskich projektantów to nie koniec tegorocznych wyzwań w obszarze projektowania stoisk. W maju stoisko dla Apus Sports w nieco zmodyfikowanej formie prezentowane było podczas poznańskich targów Fit-Expo 2016 (20-22.05.2016).

Apus Sports Fit-Expo 2016 Poznań / projekt Husarska Design Studio  / photo Apus Sports

Natomiast w czerwcu, podczas prestiżowych targów Neurological Rehabilitation Expo 2016 w Londynie odwiedzających na stoisku autorstwa Husarska Design Studio przyjmowała firma EGZOtech.

Jesteśmy bardzo ciekawi tej realizacji również, a Wy?

-----------------

Husarska Design Studio

Dostarczamy indywidualne rozwiązania na przemysłową skalę. Od opracowania koncepcji, przez prototypowanie, do wdrożenia rynkowego z pełnym przygotowaniem marketingowym oraz strategicznym. Dzięki doskonale współpracującemy zespołowi ekspertów z różnych dziedzin, znajdujemy rozwiązanie dla każdego wyzwania naszych klentów. Dowodzą tego nasze wdrożenia i produkty, dostępne w sklepach i prywatnych kolekcjach na całym świecie.

Projektujemy:

produkt – od założeń projektowych aż do wdrożenia, zawsze w oparciu o badania, ankiety i oczekiwania grupy docelowej. Nasze produkty wielokrotnie doceniono nagrodami, m.in. przyrządy ćwiczeniowe (hantle, piłki oraz fitballs) dla Apus Sports czy robot rehabilitacyjny Luna EMG.

meble i wyposażenie wnętrz – wykorzystujemy najlepsze materiały, łączymy wiedzę z emocjami, czerpiemy z klasyki i testujemy innowacje. Jadwiga Husarska-Sobina ma na swoim koncie 50 krzeseł, które prezentowane były m.in. podczas Salone del Mobile Milano i są dostępne w ofercie takich marek jak Paged.

opakowania – za cel stawiamy sobie takie projekty, które podniosą sprzedaż danego produktu i na długo pozostaną w pamięci klienta.

stoiska targowe – nasi projektanci i konstruktorzy tworzą w pełni funkcjonalne i oryginalne systemy wystawiennicze. Nasze stoiska można było oglądać podczas prestiżowych targów Fibo Cologne, Fit-Expo Poznań czy Isaloni w Mediolanie.

wnętrza – umiejętnie łączymy wymagania klientów z zaskakującymi rozwiązaniami. Stworzyliśmy m.in. projekt dziecięcej bawialni Akukuu.

Działamy dla takich branż jak: wystawiennicza, fitness, meble, medycyna oraz produkty dziecięce.

www.husarska.pl        

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.