Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
21 maja 2016
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Laureaci StandOUT. Instalacje 2016 Securex 2016

Zaprojektowane żeby wyróżnić firmę…

Znamy laureatów 29. Edycji StandOUT. Instalacje 2016 Securex 2016. Na 38 wyróżniających się kreacji wystawienniczych, które znalazły się w finale, głosowało 1658 osób. Oglądając dobrze zaprojektowane stoiska mogliśmy nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat marek i ich produktów. Ilość głosujących świadczy o tym, że wzbudziły one również wiele emocji wśród wielu wirtualnie odwiedzających portal Exspace w czasie trwania StandOUT. Oczywiście nie byłoby tego sukcesu bez Państwa – Wystawców wsparcia. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w głosowanie i promocje Konkursu. Dziękujemy wszystkim, którzy głosowali!

REKLAMA

 StandOUT. – konkurs na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej - organizowany jest przez Portal Exspace od roku 2012. Misją portalu jest służenie pomocą przedsiębiorstwom i projektantom w świadomym wykorzystywaniu imprez targowych do kreowania i wzmacniania wizerunku oraz promocja dobrego designu wystawienniczego. W 29 edycjach StandOUT. oddano łącznie ponad 73500 głosów.

Zwycięzcy głosowania StandOUT. Instalacje 2016

I. Miejsce - stoisko firmy TECE

projekt: Aleksandra Dac TECE /Joanna Dittmar, Smart Design Expo Poznań
realizacja: Smart Design Expo Poznań

II. Miejsce – stoisko firmy INSTAL-PROJEKT

III. Miejsce – stoisko firmy BIBUS-MENOS
projekt: Maciej Szymański

realizacja: Elstar Plus Projekt

Zwycięzcy głosowania StandOUT. Securex 2016

I. Miejsce – stoisko firmy Winkhaus Polska
projekt: UNICBLUE Messe GmbH, Gelsenkirchen

realizacja: Van Hagen, Niepruszewo

 II. Miejsce – stoisko firmy camSAT
projekt: Dagan Global Kraków

realizacja: Dagan Global Kraków

III. Miejsce – stoisko firmy Skalmex

Dodatkowo Jury StandOUT. pod przewodnictwem arch. Urszula Kałużnej - redaktor naczelnej Exspace – przyznało Wyróżnienia Honorowe następującym firmom:

- stoisko firmy Afriso / Instalacje 2016
projekt: Karol Białobłocki AFRISO / Łukasz Zaremba, Smart Design Expo Poznań
realizacja: Smart Design Expo Poznań

- stoisko firmy 3THERMO / Instalacje 2016
projekt: Marcin Mysiak
realizacja: Expo-System Poznań

- stoisko firmy D+H Polska / Securex 2016

- stoisko firmy SMART RFID / Securex 2016

- stoisko firmy Telenot / Securex 2016

- stoisko firmy Kotły Żar / Instalacje 2016

- stoisko firmy Geberit / Instalacje 2016

- stoisko firmy PellasX / Instalacje 2016

Laureatom i finalistom gratulujemy wybitnych realizacji! Z niecierpliwością czekamy już na rok 2018 i kolejne spotkania.

Dyplomy zostaną przesłane do Państwa pocztą i mailem w postaci .pdf. Uprzejmie prosimy o przesłanie adresu do korespondencji. Oraz uzupełniających informacji nt. projektanta Państwa stoiska i firmy realizującej zabudowę. Kontakt: info@exspace.pl

------------------

Zapoczątkowany w 2012 roku StandOUT. zyskał szybko popularność jako wiodące źródło informacji dla wystawców i projektantów przestrzeni wystawienniczych. Zwiedzając z Exspace targi i oglądając dobrze zaprojektowane stoiska możecie nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać informacje na temat wystawców i ich produktów. Unikatowe stoiska - które najlepiej prezentują aktualne trendy i wyjątkowe wizualne rozwiązania – wyszukuje nasz wewnętrzny zespół ekspertów w dziedzinie wystawiennictwa. Konkursem StandOUT. promujemy też najważniejsze imprezy wystawiennicze zarówno w Polsce jak i w Europie

Regulamin Konkursu >>>

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.