Reklama

wszystkie artykuły z działu >> FIRMY
07 czerwca 2016
wszystkie artykuły z działu >> FIRMY

BERKANO Expo. Laureat prestiżowych nagród w konkursach POS STARS

Najlepsze realizacje wśród ekspozytorów, standów i wysp handlowych !

Podczas Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań - FestiwalMarketingu.pl - mają miejsce konkursy POS STARS - na najlepsze displaye reklamowe. Jurorzy z branży wybierają najlepsze realizacje w takich kategoriach jak: Napoje i Żywność, Alkohol i Tytoń, Naladowe, Design Roku, Kosmetyka, Kartonowe, Przemysł, Elektronika.

Jedną z firm najczęściej nagradzanych w POS STARS - najważniejszym branżowym konkursie w Polsce na najlepsze realizacje wśród ekspozytorów, standów i wysp handlowych - jest krakowska agencja BERKANO Expo. Konkurs POS STARS organizowany jest od 2009 roku przez OOH magazine w ramach targów FestiwalMarketingu.pl.

BERKANO Expo specjalizuje się w projektowaniu i produkcji materiałów wspierających sprzedaż (POSM), stoisk targowych i galeryjnych oraz wysp i zabudów każdorazowo na indywidualne założenia i potrzeby.

Zakres wykonywanych przez firmę projektów jest szeroki - od detali wspomagających takich jak shelfblockery, stopery i tray’e, poprzez standy, ekspozytory, stojaki, dyspensery, szafy kosmetyczne, regały przez różnego typu zabudowy przestrzeni po wyspy promocyjno- handlowe, stoiska targowe i galeryjne. Specyfiką firmy jest projektowanie i produkcja zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klienta przy wykorzystaniu wszystkich, dostępnych materiałów i technologii, a także organizacja aktywności, które towarzyszą wszelkim akcjom promocyjnym. Realizacje BERKANO cechuje wysoka jakość produktów, indywidualne i oryginalne projekty, a przede wszystkim profesjonalna, doświadczona i elastyczna obsługa. Ogromne doświadczenie zdobywane w ciągu 10 lat działalności w branży wraz z setkami przeprowadzonych realizacji stawiają krakowska agencję w czołówce przedsiębiorstw wykonujących materiały POS w Polsce.

BERKANO Expo to przede wszystkim ludzie. Specjaliści, pasjonaci, humaniści, umysły ścisłe, wszyscy, którzy czują satysfakcję z bycia częścią projektu oraz produkcji materiałów wspierających sprzedaż. Firma pewnie działa na zarówno na polskim rynku jak i na rynku międzynarodowym. Zmienia perspektywy widzenia, rozciąga horyzonty, poszukuje nowych koncepcji. Myśli i działa przyszłościowo.

O sukcesie BERKANO Expo najlepiej opowiadają prestiżowe nagrody, które firma zdobywa regularnie od 2012 roku. Poniżej prezentujemy realizacje firmy nagrodzone w konkursach POS STARS.

Konkurs POS STARS 2015

POS STARS 2015 / Design Roku dla BERKANO za Stoisko EUCERIN

POS STARS 2015 / Nagroda w Branży 'Kosmetyka' dla BERKANO za Stoisko EUCERIN.

POS STARS 2015 / Design Roku, POS STARS 2015 / Nagroda w Branży 'Kosmetyka' dla BERKANO za Stoisko EUCERIN

Stoisko EUCERIN o nowoczesnym wyglądzie, nawiązujące charakterem i klimatem do salonów medycyny estetycznej lokalizowane w galeriach handlowych na weekendowe event’y. Rozwiązanie zabudowy z założenia łączy dwie cechy projektu. Otwarta przestrzeń umożliwia i zachęca do wejście na teren stoiska z każdej strony a lokalizacja i sposób rozmieszczenia punktów dermokonsultacyjnych zapewnia intymność w trakcie badania skóry i konsultacji. Stoisko łączy w sobie kilka funkcji: badanie dermatologiczne, konsultacje kosmetologiczne, promocja i sprzedaż produktów znajdujących się gablotach oraz pro

Konkurs POS STARS 2013

POS STARS 2013 / Design Roku dla BERKANO za Stoisko dermatologiczne Nivea


POS STARS 2013 / Nagroda w branży 'Napoje & Żywność' dla BERKANO za Zabudowę Ekspresu Tchibo

Konkurs POS STARS 2012

Design Roku STARS 2012 / GRAND PRIX dla BERKANO za Ekspozytor CAFISSIMO

POS STARS 2012 / Design Roku dla BERKANO za Ekspozytor CAFISSIMO


POS STARS 2012 / Nagroda w branży DIGITAL POS dla BERKANO za Lodówkę ekspozycyjną z przezroczystym ekranem LCD

-------------------

Co to są materiały POS?

Materiały POS (Point of Sale) to jeden z najczęściej wykorzystywanych sposobów promocji produktów za pomocą różnych nośników reklamowych. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi klienta z produktami i usługami sposób ten jest bardzo skuteczny. Materiały te mogą mieć bezpośredni wpływ na decyzje klienta np. w sklepie.

Przykłady materiałów POS:

  • Lightboxy
  • Standy
  • Stojaki na ulotki
  • Potykacze

-------------------

Najlepsze kreacje w branży POS!

Jak w każdej wzorniczej dziedzinie organizowane są konkursy na wyłonienie najlepszych kreacji w branży. Najważniejszym w Polsce konkursem na najlepsze kreacje w branży POS jest POS STARS – konkurs na najlepsze ekspozytory. Konkurs POS STARS organizowany jest od 2009 roku przez OOH magazine w ramach targów FestiwalMarketingu.pl.

FestiwalMarketingu.pl jest unikalnym połączeniem formuły ekspozycji targowej, szkoleń, pokazów i konferencji. Wystawcami targów są firmy z szeroko pojętego rynku reklamy: importerzy i producenci artykuły promocyjnych, drukarnie, producenci POS oraz opakowań. Event dedykowany jest przedstawicielom agencji reklamowych, drukarń oraz pracownikom działów marketingu. Targi FestiwalMarketingu.pl odbywają się co roku we wrzeniu haliw EXPO XXI w Warszawie. Targom towarzyszą wydarzenia specjalne: - Super Gift. O tytuł Super Gift walczą prezentowane na targach gadżety i artykuły promocyjne - Konkurs POS STARS 2016. Podczas targów wybierane są najlepsze realizacje wśród ekspozytorów, standów i wysp handlowych - Złoty Medal FestiwalDruku.pl. Innowacyjne produkty, maszyny i oprogramowania, jakie będą prezentować podczas targów FestiwalMarketingu.pl, zgłaszają Wystawcy targów reklamy i poligrafii.

Photo BERKANO Expo

-------------------

www.berkano.pl
www.festiwalmarketingu.pl
wwwoohmagazine.pl

 

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.