wszystkie artykuły z działu >> TARGI
23 czerwca 2016
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Raport: ITM Polska 2016 Poznań

ITM Polska – przemysł, biznes i nauka na światowym poziomie!

StandOUT. ITM Polska 2016 - zaprojektowane żeby wyróżnić firmę!

10 czerwca br. zakończyły się w Poznaniu targi ITM Polska – najważniejszego wydarzenia w Polsce prezentującego i promującego dokonania przemysłowe na światową skalę. Targi ITM Polska każdego roku przyciągają do stolicy Wielkopolski setki firm i wystawców z całego świata. Nie inaczej było i tym razem. Udział w targach wzięło blisko 1000 firm z czego 50% to firmy zagraniczne.

Polscy i międzynarodowi liderzy branży prezentowali innowacyjne maszyny i rozwiązania dla takich gałęzi przemysłu jak obrabiarki i narzędzia - Mach-Tool,obróbka powierzchni – Surfex, hydraulika, pneumatyka, napędy – Hape, metalurgia, hutnictwo, przemysł metalowy – Metalforum, spawalnictwo – Weldnig, dorobek naukowy instytutów badawczych - Nauka dla gospodarki, bezpieczeństwo pracy w przemyśle – BHP. W tym samym czasie odbyły się także Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting oraz Subcontracting ITM Meetings.

REKLAMA


Targi ITM Polska to przemysł, biznes i nauka, to fabryka przyszłości na światowym poziomie. Przemysł – robiące wrażenie potężne maszyny, innowacyjne technologie i rozwiązania, których stosowanie pozwala wyróżnić się na tle konkurencji. Biznes – międzynarodowe kontakty, rozmowy przynoszące wymierne rezultaty, kontrakty i szukanie możliwości współpracy, a poprzez nią – rozwoju. Nauka – dorobek inżynierów i zespołów projektowych, dzięki któremu firmy zwiększają swoją rynkową konkurencyjność i optymalizują procesy produkcyjne. Na targach ITM Polska liczą się innowacje wspierające rozwój firm, technologie będące przyszłością branży, a także maszyny będące przykładem implementacji najnowocześniejszych rozwiązań na grunt przemysłu.

Oczywiście wszędzie tam, gdzie rozmawia się o najnowszych rozwiązaniach w branży, nie może zabraknąć dobrej architektury wystawienniczej. Exspace od lat promuje firmy, które świadomie wykorzystują udział w targach dla kreowania wizerunku i wzmacniania marek. Z przyjemnością prezentujemy najciekawsze realizacje i intersujące rozwiązania.

Ponadto informujemy, że po targach odbywa się StandOUT. – konkurs na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Finaliści konkursu StandOUT. moją okazję promować swoje wystąpienie targowe jeszcze długo po zakończeniu imprezy, co gwarantuje wzmocnienie świadomości marki.

W 31. Edycji konkursu StandOUT. głosujemy na 64 stoiska firm - wystawców targów ITM Polska 2016. Głosowanie trwa w dniach 21 czerwca - 5 lipca 2016 r. Exspace zaprasza do wyrażania opinii! Każdy może tworzyć przyszłość wystawiennictwa! Głosować możecie tutaj >> ZAPRASZAMY ! Patronem medialnym wydarzenia i sponsorem nagród dla Lauretaów jest Staleo.pl - Portal Kooperacyjny Branży Metalowej i Stalowej. 

Do wyglądu stoiska na najważniejszych imprezach wystawienniczych - warto przywiązywać wagę. Design wystawienniczy to jest uniwersalny KOD, dzięki któremu wzrasta rozpoznawalność firmy i oferty produktowej, a co za tym idzie wzmacnia się marka firmy. Design wystawienniczy jest międzynarodowy. Niezależnie od tego, skąd pochodzi. Nowoczesne wzornictwo, nowe materiały oraz kreatywne formy tworzą zgrane architektoniczne rozwiązania dla prezentacji oferty. Prezentujemy Wam stoiska – które, naszym zdaniem, dobrze komunikują aktualne trendy w branży wystawienniczej i bardzo dobrze prezentują produkt. Jesteśmy ciekawi co o nich sądzicie.

Obejrzyjcie najciekawsze realizacje i intersujące rozwiązania wystawiennicze tegorocznej edycji tragów ITM Polska. W Galerii znajdziecie Państwo wszystkie stoiska, które znalazły się w finale StandOUT. ITM Polska 2016. Głosowanie na najciekawsze stoiska odbywa się w specjalnej aplikacji - Konkursy na portalu Exspace - w dniach 21 maja-5 czerwca br.

GT 85 Polska - finalista StandOUT. ITM Polska 2016 / projekt Redo Design Studio / realizacja White Line

Güdel - finalista StandOUT. ITM Polska 2016 / projekt Güdel / realizacja Smart Design Expo

Dolfamex - finalista StandOUT. ITM Polska 2016

KLIMAWENT - finalista StandOUT. ITM Polska 2016

 Dematec - finalista StandOUT. ITM Polska 2016

AJAN - finalista StandOUT. ITM Polska 2016

Eurometal - finalista StandOUT. ITM Polska 2016

AMOB - finalista StandOUT. ITM Polska 2016

EAGLE- finalista StandOUT. ITM Polska 2016

EBARA - finalista StandOUT. ITM Polska 2016

FANUC - finalista StandOUT. ITM Polska 2016

Busch Polska - finalista StandOUT. ITM Polska 2016

TOX PRESSOTECHNIK - finalista StandOUT. ITM Polska 2016

HOFFMANN GROUP - finalista StandOUT. ITM Polska 2016

HEIMER. - finalista StandOUT. ITM Polska 2016

STIGAL - finalista StandOUT. ITM Polska 2016

TOSKAR - finalista StandOUT. ITM Polska 2016

KEMPER - finalista StandOUT. ITM Polska 2016

MAZAK i SCHUNK - finaliści StandOUT. ITM Polska 2016

KJELLBERG - finalista StandOUT. ITM Polska 2016

PLASMET - finalista StandOUT. ITM Polska 2016

SIEGMUND - finalista StandOUT. ITM Polska 2016

TBI - finalista StandOUT. ITM Polska 2016

W galerii przy Artykule znajdziecie Państwo wszystkie stoiska, które znalazły sie w finale konkursu StandOUT. ITM Polska 2016. StandOUT. to konkurs który - obok dobrego designu wystawienniczego - ma na celu promocje marek i oferty produktowej wystawców. Fakt, że konkurs odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W poprzednich 30 edycjach StandOUT. oddano łącznie ponad 74 000 głosów. Zapraszamy do głosowania!

źródło: ITM Polska www.technologie.mtp.pl  

Kolejna edycja ITM Polska 6-9 czerwca 2017 r.

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.