wszystkie artykuły z działu >> FIRMY
26 sierpnia 2016
wszystkie artykuły z działu >> FIRMY

HABE - Sprawdzony wykonawca realizacji z branży wystawienniczej i branży retail

Partner dla wymagających!

O wykonawcach relizacji wystaw polskiego wzornictwa czy sklepów największych światowych marek pisze się rzadko albo wcale. A to właśnie takie firmy gotowe są sprostać nawet najbardziej awangardowym pomysłom współczesnych projektantów i architektów wnętrz. Nadrabiamy dzisiaj te zaległości.

HABE Kinga Kosińska to firma, ktora na swoim koncie ma wiele prestiżowych i różnorodnych realizacji z zakresu wystawiennictwa i branży retail. Na pewno pamiętacie wystawy Dobry Wzór z lat 2014-2015, które prezentują najlepsze polskie projekty w przestrzeniach Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Może byliście na Openerze w roku 2013  i odwiedziliście instalację 'Pojekcyjna Maszyna Agitacyjna', a może robicie zakupy w sklepach Wrangler Lee… Na pewno każdy wrocławianin kojarzy niezwykłą Kryjówkę - miejsce stworzone przez dzieciaki i należące do dzieciaków, w którym mogą odkrywać siebie. A to tylko wybrane projekty zrealizowane przez firmę HABE.

REKLAMA

Istniejąca na rynku od kilkunastu lat HABE to producent oferujący ekskluzywne meble sklepowe i elementy przestrzeni wystawienniczych. Realizacje HABE powstają we współpracy z najlepszymi polskim projektantami, wsród których są min: Grynasz Studio, Anna Irek i Marcin Irek z EMkwadrat Architekci, Iwona Bakuła z Dark Chocolate design & architecture, Józef Franczok i Marcin Kolanus z PORT: czy Jan Sukiennik z 370kilo.

Produkty HABE łączą w sobie oryginalność, prostotę i elegancję oraz nietuzinkowe rozwiązania techniczne. HABE odpowiadała za realizacje prestiżowych wystaw prezentujących utytułowane polskie wzornictwo Dobry Wzór 2014 i Dobry Wzór 2015. Dla Instytutu Wzornictwa Przemysłowego fima zrealizowała również wystawę Figurki Ćmielowskie i ekspozycję WBZ 2015 ‘Studium Przypadku Warszawa 2014-2015’.

realizacja wystawy Dobry Wzór 2015 w IWP / projekt Grynasz Studio / photo Maciek Jedrzejewski

realizacja wystawy Dobry Wzór 2014 w IWP / projekt Grynasz Studio

realizacja wystawy Figurki Ćmielowskie w IWP / projekt Grynasz Studio

realizacja instalacji Projekcyjna Maszyna Agitacyjna na Opener Festival 2013

HABE w latach 2006-2016 odpowiadała za realizację systemu mebli do sklepów Wrangler Lee. Jest wykonawcą  wyposażenia sklepu marki Red is Bad i wykonawcą przestrzeni biurowej Salon Idea Bank w Warszawie.

 Sklepy Wrangler Lee 2011-2016

 Sklepy Wrangler Lee 2011-2016

 Wzorcownia Wrangler Lee - realizacja systemu mebli

 Przestrzeń biurowa Salon Idea Bank w Warszawie

W grudniu 2015 roku, w ramach projektu ‘KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują przestrzeń’ we Wrocławiu powstało niezwykłe miejsce. Kryjówka to nie kolejny plastikowy plac zabaw, który ma zająć dzieci, kiedy dorośli robią zakupy. To wakacje u babci. To tajemnicza wyspa w centrum miasta. Miejsce stworzone przez dzieciaki i należące do dzieciaków, w którym mogą odkrywać siebie. Generalnym wykonawcą koncepcji była firma HABE.

w ramach projektu KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują
HABE zrealizowało elementy konstrukcyjne drewniane i metalowe Kryjówki

Na realizacjach dobrych projektów się nie kończy. Firma HABE Kinga Kosińska jest pomysłodwacą i właścicelem marki mebli dziecięcych FAM FARA. „Zaczęło się niepozornie od potrzeby zorganizowania naszej wspólnej przestrzeni życiowej, w której i my i nasze dzieci czulibyśmy się swobodnie. Tak powstały KUBBIKI. Stworzone z myślą o naszych dzieciach. Powstały w wyniku obserwacji dziecięcych zmagań ze światem, połączonych z naszym doświadczeniem oraz pragnieniem zaszczepienia im zamiłowania do pięknych form. KUBBIKI powstały z potrzeby choćby częściowego uporządkowania KOSMOSU, jakim jest świat dziecka, a jednocześnie z chęci pozostawienia im miejsca na zabawę i realizację własnych pomysłów. Zaczęło się od KUBBIKÓW… Potem przyszła pora na Biurko, Krzesło i … tak powstała FAM FARA” – mówi Konga Kosińska.

Kolekcja mebli dziecięcych FAM FARA

Kolekcja mebli dziecięcych FAM FARA

www.habe-meble.pl

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.