Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
23 maja 2019
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Stoisko Munksjö Decor z Interzum 2005 ciagle inspiruje i czaruje

Jak zaprezentowacć markę firmy nie pokazując produktu...

Firma Häfelinger + Wagner Design (hw.d) z Monachium ma na swoim koncie wiele wybitnych realizacji wystawienniczych. Ich projekty regularnie otrzymują prestiżowe nagrody w konkursach Red Dot Design Award czy iF Design Award. Jednym z najbardziej utytułowanych jest stoisko przygotowane dla firmy Munksjö Decor - "Premium performance" - na targi Interzoom 2005.

Projektanci koncentrują się nie na prezentacji produktu, lecz na komunikacji. Celem wystąpienia Munksjö Decor na taragch było oczarowanie międzynarodowych klientów oferując inspirujące miejsce dla rozmów i spotkań. Niezwykle ważne dla firmy działającej globalnie i prezentującej się na prestiżowych, międzynarodowych targach jest świadome komunikowanie kompetencji i wyróżnianie się poprzez swoje mocne strony. Stoisko firmy Munksjö Decor “Premium performance” miało pobudzać zmysły, komunikując w tle najważniejsze wartości Munksjö którymi są wydajność, innowacyjność i najwyższa jakość. Udało się?

"Premium performance" Munksjö Decor design Häfelinger + Wagner Design / photo hw.d

exhibitors_from_poland_exspace

 

"Premium performance" Munksjö Decor  (Interzum 2005) design Häfelinger + Wagner Design / photo hw.d

"Premium performance" Munksjö Decor  (Interzum 2005) design Häfelinger + Wagner Design / photo hw.d

"Premium performance" Munksjö Decor (2005) design Häfelinger + Wagner Design / photo hw.d

"Premium performance" Munksjö Decor (2005) design Häfelinger + Wagner Design / photo hw.d

Munksjö Decor produkuje wysokiej jakości dekoracyjne papiery w szerokiej gamie kolorystycznej. Cała produkcja jest wykonany na indywidualne zamówienia klientów. Udział białych i jasnych kolorowych papierów wynosi około 50 %. Więcej niż połowa pozostałej produkcji to papiery z drukowanymi wzorami - np słoje drewna, kamienia lub dekoracje ‘fantasy’. Gotowe produkty poddaje się impregnoacji żywicą melaminową i laminuje na podłożach na bazie drewna takich jak płyty wiórowe lub MDF.

www.hwdesign.de

www.munksjo.com 

photos Häfelinger + Wagner Design

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.