wszystkie artykuły z działu >> TARGI
11 sierpnia 2016
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Stoiska Grupy Güdel to doskonała synergia pomiędzy architekturą i produktem

Flowmotion – Brand Claim i motto targowe Grupy Güdel

Podczas tegorocznych targów branżowych Grupa Güdel pokazała, w jaki sposób wykorzystuje swoje pionierskie technologie, by nieustannie spełniać rosnące oczekiwania klientów. Poprzez inteligentne technologie, Grupa Güdel wprowadza płynność ruchów do automatyzacji przemysłowej.

Nowy Brand Claim Grupy Güdel - „Flowmotion” - wpisuje się w filozofię marki, w myśl której firma dąży do utrzymania pozycji lidera na rynku inteligentnych technologii dla ruchu.

Güdel Flowmotion Animation

Projekt stoiska jest wzorowany na produkowanych przez Güdel portalach, a drabinowa konstrukcja ścian umożliwia przejrzystą, otwartą prezentację. Kolorystyka stoiska jest spójna z barwami korporacyjnymi Grupy.

Minimalistyczny design w kolorze klasycznej bieli stanowił ciekawe tło dla głównego eksponatu – toru jezdnego TMO-3-C. Finezyjnie zaprojektowany portal - przestrzenna forma, nie pozwoliły przejść obojętnie obok stoiska.

Na uwagę również zasługuje niebagatelna rola oświetlenia, którego rolą było odpowiednie wyeksponowanie samych produktów, jak również logo firmy, dyskretnie przypominającego, kto jest gospodarzem stoiska. Nowy design wystawienniczy Grupy Güdel miał swoją premierę podczas tegorocznej edycji targów Hannover Messe w Niemczech. Kolejno pomysł kontynuowany był na targach ITM Polska w Poznaniu i dalej na targach Automatica w Monachium.

Güdel ITM Polska 2016 / projekt: Zeeh Design GmbH / realizacja: Smart Design Expo Poznań

Güdel ITM Polska 2016 / projekt: Zeeh Design GmbH / realizacja: Smart Design Expo Poznań

Güdel ITM Polska 2016 / projekt: Zeeh Design GmbH / realizacja: Smart Design Expo Poznań

Güdel ITM Polska 2016 / projekt: Zeeh Design GmbH / realizacja: Smart Design Expo Poznań

Güdel Hannover Messe 2016 / projekt: Zeeh Design GmbH

Güdel Hannover Messe 2016 / projekt: Zeeh Design GmbH

Güdel Hannover Messe 2016 / projekt: Zeeh Design GmbH

Projekt Güdel został doceniony przez ekspertów z branży wystawienniczej w tegorocznej 31 Edycji StandOUT. ITM Polska 2016 Poznań, otrzymując Wyróżnienie Honorowe. 

„Niezwykle ważne dla firmy działającej globalnie i prezentującej się na prestiżowych, międzynarodowych targach jest świadome komunikowanie kompetencji i wyróżnianie się poprzez swoje mocne strony. Stoisko Güdel zrealizowane na targach ITM 2016 w Poznaniu to doskonała synergia pomiędzy architekturą i produktem. Zrównoważone zestawienie elementów sprawia, że prezentacja marki Güdel jest spójna zarówno jeżeli chodzi o komunikowanie najważniejszych wartości firmy jak i prezentacje produktu. Oczarowuje klientów oferując inspirujące miejsce dla rozmów i spotkań.” – Urszula Kałużna, przewodnicząca Kapituły Konkursu StandOUT. ITM Polska 2016.

------------------

Güdel sp. z o.o. jest polskim oddziałem Grupy Güdel, światowego producenta rozwiązań w dziedzinie automatyki i robotyki, systemów oraz serwisu. Grupa Güdel jest producentem wysoko precyzyjnych elementów maszyn i dostawcą wysokiej klasy rozwiązań w dziedzinie automatyzacji. Szeroki asortyment wyrobów firmy obejmuje tory liniowe, zębatki, zębniki, układy przenoszące napędy, moduły liniowe i roboty typu gantry. Güdel dobiera odpowiednie wyroby w celu stworzenia kompletnych systemów z możliwością inteligentnego sterowania do zastosowania w następujących branżach: produkcja samochodów, opon, obróbka metali, kolejnictwo, logistyka wewnętrzna, farmaceutyka, obróbka drewna, energia odnawialna, przemysł lotniczy i kosmonautyka. Technologia Güdel jest synonimem innowacyjności, jakości i modułowości. Wyroby Güdel charakteryzują się tym, że są opracowywane i produkowane wewnętrznie w zakładzie. Firma oferuje szeroki asortyment wyrobów i wszechstronne  kompetencje w dziedzinie procesów produkcji i wyrobów. Rygorystyczne normy jakościowe, duża niezawodność wyrobów, a także zobowiązanie do innowacyjności i działania zmierzające ku zadowoleniu klientów sprawiają, że Güdel jest głównym partnerem w obszarach zastosowań w dziedzinie automatyzacji. Obecnie grupa Güdel zatrudnia razem około 1200 pracowników, bazując na ponad trzydziestu różnych lokalizacjach, rozmieszczonych na całym świecie. Firmę - od jej założenia prowadzi od trzech pokoleń ta sama rodzina, kierując się w swoich działaniach takimi wartościami jak zrównoważony rozwój, niezawodność i odpowiedzialność.

http://pl.gudel.com/

 

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.