wszystkie artykuły z działu >> TARGI
05 września 2016
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Rebrending marki Bread&Butter. Wybujały świat projektów Craig & Karl jest pełen ekscentrycznych klimatów

Na targach rządził kolor!

Nowa tożsamość marki Bread & Butter pod hasłem 'NOW' – która miała swoją premierę na Bread&Butter by Zalando 2016 w Berlinie - została opracowana przez agencję Craig & Karl. Język emoji ikonicznych i ironicznych grafik został zintegrowany z elementami mody, muzyki, jedzenia i samego miasta Berlina.

REKLAMA

Jako przeciwnieństwo wszędzie widocznego minimalizmu wybujały świat projektów Craig & Karl jest pełen ekscentrycznych klimatów. Natłok kolorów i form pulsuje niespotykaną energią. Powstała nieskończona liczba różnych klimatów, które nie pozostawiają wiele miejsca na domysły. Nowa identyfikacja wprowadziła dobre wibracje do obrazu znanej marki.

Bread & Butter, międzynarodowe targi mody, to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Europie. Impreza pierwszy raz odbyła się w 2001 r. choć dopiero w 2003 roku przeniosła się z Kolonii do Berlina.  Odmienność tych targów polegała na tym, że od samego początku były one zamknięte dla publiczności.

Po przejęciu Bread & Butter przez Zalando w 2015 roku, targi zmieniły formułe. W roku 2016 po raz pierwszy Bread & Butter, które odbyły się w dniach 2-4 września w Berlinie, były otwarte dla publiczności, przerywając krąg wyłączności oraz umożliwiając konsumentom osobiste zaangażować się w świat mody bez wpisania się na liście gości. W czasie, gdy moda staje się bardziej demokratyczna, organizatorzy zmniejszają bariery i dająć konsumentom dostęp do nowych produktów z pierwszej ręki.

Zwiedzający mogli odkryć dla siebie nie tylko najbardziej gorące trendy modowoe, mogli uczestniczyć w interaktywnych wystawach, spektaklach muzycznych i wielu, wielu winnych atrakcjach.

----------

About Craig & Karl

Hi, we're Craig Redman and Karl Maier, we live in different parts of the world (New York & London) but collaborate daily to create bold work that is filled with simple messages executed in a thoughtful and often humorous way.

We've had work exhibited around the world, most notably at the Musée de la Publicité (Paris), Onassis Cultural Centre (Athens), Museum for Contemporary Art (Mexico) and the Museum of the Moving Image (New York) and we've worked on projects for clients like LVMH, Google, Nike, Apple, Vogue, Vanity Fair, The Washington Post and The New York Times.

www.craigandkarl.com

Facts

Bread&Butter by Zalando
2nd – 4th September 2016
www.breadandbutter.com

Arena Berlin
Eichenstraße 4, 12435 Berlin
Germany

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.