wszystkie artykuły z działu >> TARGI
02 października 2016
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Architect@Work to jedyne targi, gdzie wszystkie prezentowane produkty muszą być sygnowane nazwiskiem projektanta

Rozwój i innowacja jest jedną z głównych idei przyświecających A@W

Architect@Work to bardzo specyficzne targi. Pomysłodawcą stworzenia całkowicie nowej formuły targów architektonicznych była grupa C4 – Creative Fo(u)r. Pierwsza edycja A@W odbyła się Kortrijk (Belgia) w roku 2005. Nacisk na innowacje produktowe oraz fakt, że wydarzenie jest skierowane przede wszystkim dla architektów, inżynierów, dekoratorów, projektantów, architektów wnętrz i osób związanych z designem przyczyniły się do ogromnego sukcesu A@W. W ciągu ostatniej dekady targi pojawiają sie w coraz to nowych miastach na całym świecie. Kolejne edycje natępują po sobie czasami z miesiąca na miesiąc. Najbliższe to: A@W Rome (5-6.10.2016), A@W Vienna (12-13.10.2016) i A@W Instanbul (4-5.11.2016).

Czym szczególnym odznacza się A@W? Targi te cyklicznie odbywają się w wybranych miastach w różnych państwach – od europejskich stolic aż po Kanadę. Wystawcy na A@W przechodzą wymagający proces kwalifikacyjny, ponieważ w danym mieście nie można pokazać kolejny raz tego samego rozwiązania. Dlaczego? Bo jedną z głównych idei przyświecających A@W jest rozwój i innowacja. Dlatego za każdym razem oczekuje się od producentów nowych, coraz ciekawszych rozwiązań. Znakiem rozpoznawczym A@W są zunifikowane, ciemne stoiska, które niemalże chowają się za prezentowanymi rozwiązaniami. Stoiska na tych targach nie przyćmiewają oferty wystawców, nie odwracają uwagi od najważniejszego – potrzeb użytkowników i produktów, które mają je rozwiązać. Tak zaprojektowana przestrzeń, jak na żadnych innych wydarzeniach, sprzyja kontemplacji, rozmowie i interakcji odwiedzających z wystawcami. (źródło: Aquaform).

Jedyną polską firmą wystawiająca się cyklicznie na A@W jest Aquaform. W połowie września (14-15.09.2016 r.) prezentowali swoją ofertę na A@W Rotterdam. Dla Aquaform po udziale w wydarzeniu w Berlinie, Wiedniu, Paryżu, Düsseldorfie i Kopenhadze edycja  A@W Rotterdam była już 5. wizytą na Architect@Work. Tym razem było można zobaczyć powiększoną wersję opraw oświetleniowych OLEDRIAN, equilibrę BALANS wzbogaconą o opcję regulacji temperatury barwowej oraz system AQLED SPIDER z nowoczesnymi możliwościami bezprzewodowego sterowania światłem…


Udział zwiedzających w targach jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji online. W celu otrzymania kodu do rejestracji organizatorzy proszą o kontakt mailowy.

ARCHITECT@WORK

ARCHITECT@WORK Kanada

ARCHITECT@WORK Barcelona

ARCHITECT@WORK Barcelona

ARCHITECT@WORK Wiedeń

ARCHITECT@WORK Londyn

ARCHITECT@WORK Londyn

ARCHITECT@WORK Lyon

ARCHITECT@WORK Barcelona

ARCHITECT@WORK Paryż

I na koniec kilka stoisk:

Architect@Work Paris: HI-MACS® 'plays with perception' design by studio i29

ARCHITECT@WORK Londyn

ARCHITECT@WORK Londyn

ARCHITECT@WORK, zabudowa typowa

ARCHITECT@WORK, zabudowa typowa

Więcej informacji o samych targach można znaleźć na stronie organizatora: www.architectatwork.com  

photo: materiały informacyjne ARCHITECT@WORK

wizytówki

Komentarze:

loading
nie rozumiem na jakiej zasadzie buduje się stoiska, na czym polega fakt ujednolicenia wystawców?
skomentowany przez    Andrzej    03 październik 2016, 15:52 obserwuj post
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.