Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> FIRMY
03 października 2016
wszystkie artykuły z działu >> FIRMY

Zaczęło się od KUBBIKÓW… Potem przyszła pora na Biurko, Krzesło i … tak powstała FAM FARA

FAM FARA jest marką o solidnym zapleczu

FAM FARA to polska marka oferująca klientom ciekawe i wysokiej jakości meble i dodatki, wykonane z naturalnych materiałów. Odbiorcą FAM FARY są zarówno dzieci jak i dorośli. FAM FARA jest marką o solidnym zapleczu, które stanowi HABE Kinga Kosińska – firma, która jest częściowo twórcą marki i głównym producentem mebli. W ten sposób FAM FARA jest bogatsza o doświadczenie i wiedzę firmy od lat działającej na rynku.

Meble FAM FARA zostaną zaprezentowane na Tokyo Design Week w dniach 2–7.11.2016 na wystawie projektów Grynasz Studio - „Elementy / Elements”. Wiecej o wystawie przeczytajcie tutaj >>>

Zaczęło się niepozornie od potrzeby zorganizowania wspólnej przestrzeni, w której i dorośli i dzieci czuliby się swobodnie. Tak powstały KUBBIKI. Stworzone z myślą o naszych dzieciach. Powstały w wyniku obserwacji dziecięcych zmagań ze światem, połączonych z doświadczeniem dorosłych oraz pragnieniem zaszczepienia im zamiłowania do pięknych form. KUBBIKI powstały z potrzeby choćby częściowego uporządkowania KOSMOSU, jakim jest świat dziecka, a jednocześnie z chęci pozostawienia im miejsca na zabawę i realizację własnych pomysłów.

FAM FARA nie zamyka się w dziecięcym świecie, dobrze wie jaki KOSMOS kryje świat Dorosłych. W kolejnych projektach zmierza się również z nim. KUBBIKI stanowią krok na tej drodze.

Karolina Kosińska-Ageev i Kinga Kosińska - założycialka marki FAM FARA

Za projekt identyfikacji wizualnej marki FAM FARA odpowiada Grynasz Studio. Zespół projektowy: Marta Niemywska-Grynasz, Dawid Grynasz, Małgorzata Ćwiek, Hanna Ferenc-Hilsden.

photo: FAM FARA

Meble FAM FARA można znaleść w:

GDEL AND FRIENDS 
Warszawa | ul. Żelazna 27
www.gdel.pl

LUMANN
Gdańsk | Aleja Grunwaldzka 14
www.lumanndesign.com

RZECZY SAME
Kraków | ul.Nadwiślańska 11
www.rzeczysame.pl

SOLUZIONI
Chorzów | ul.16 Lipca 19
www.soluzioni.com.pl

FAM FARA
Michałów Grabina k/Warszawy | ul. Kwiatowa 34
www.famfara.com.pl 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.