wszystkie artykuły z działu >> TARGI
11 października 2016
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Laureaci StandOUT. Automechanika 2016 Frankfurt

Zaprojektowane żeby wyróżnić firmę!

Najładniejszym polskim stoiskiem targów Automechanika 2016 głosami użytkowników portalu Exspace zostało wybrane stoisko firmy Profix. Kolejne miejsca zajęły stoiska firm Polcar i Denckermann. 11 października poznaliśmy Laureatów 32. Edycji StandOUT Automechanika 2016 Frankfurt – konkursu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej - organizowanego przez portal Exspace.

Na zakończonych 17 września targach Automechanika 2016 we Frankfurcie wystawiało się ponad 4.800 wystawców z całego świata, wśród których zaprezentowało się 160 firm z Polski. Do finału Konkursu StandOUT. Automechanika 2016 Frankfurt architekci z portalu Exspace wytypowali realizacje wystawiennicze 77 polskich firm. Na 77 wyróżniających się polskich stoisk Automechanika 2016 - największych i najważniejszych na świecie targów techniki motoryzacyjnej - które znalazły się w finale StandOUT.  zagłosowało 5 648 osób. Ilość głosujących świadczy o tym, że konkurs na najciekawsze stoiska frankfurckich targów wzbudził  również wiele emocji wśród kilku tysięcy wirtualnie odwiedzających portal Exspace. Oglądając dobrze zaprojektowane stoiska możemy nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat marek i ich produktów.

REKLAMA

Oczywiście nie byłoby tego sukcesu bez Państwa – Wystawców wsparcia. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w głosowanie i promocje StandOUT. Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy oddaliście swoje głosy!

Dziękujemy Partnerowi wydarzenia Targi Frankfurt, Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz. Dziękujemy Partnerom Medialnym: Przegląd Oponiarski, Warsztat.pl, Nowoczesny Warsztat oraz Świat Opon.

Wśród  Laureatów 32. Edycji StandOUT Automechanika 2016 Frankfurt znalazły się 3 kreacje wystawiennicze z największą ilością punktów i stoiska nagrodzone Wyróżnieniem Honorowym przyznanym przez Kapitułę Konkursu pod przewodnictwem arch. Urszula Kałużnej - redaktor naczelnej Exspace.

Sponsorem nagród dla Laureatów StandOUT Automechanika 2016 Frankfurt są Warsztat.pl i Przegląd Oponiarski. Nagrody - Pakiety Reklamowe na portalu Warsztat.pl o łącznej wartości 5500,00 zł i Przegląd Oponiarski o łącznej wartości 5500,00 zł - wędrują do zwycięzców głosowania i Laureatów Wyróżnień Honorowych.

Wiele stoisk, które znalazły się w finale StandOUT. Automechanika 2016 Frankfurt prezentowało wysoki poziom wzornictwa wystawienniczego. Nie było nam łatwo podjąć decyzję co do przyznania Wyróżnień Honorowych. W piatek (14.10 br.) pod każdym ze stoisk Laureatów konkursu zamieścimy komentarz - dlaczego zdecydowaliśmy o wyborze właśnie tych, poniższych realizacji.

Zwycięzcy głosowania StandOUT. Automechanika 2016 Frankfurt

I. Miejsce - stoisko firmy Profix
projekt: Jacek Bartoszewicz
realizacja: All In Event
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Warsztat.pl o wartości 2000zł


II. Miejsce - stoisko firmy Polcar
projekt: Polcar
realizacja: PROMEX
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Warsztat.pl o wartości 1500zł

 

III. Miejsce - stoisko firmy Denckermann
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Warsztat.pl o wartości 1000zł

 

Wyróżnienia Honorowe StandOUT. StandOUT. Automechanika 2016 Frankfurt nagrodzone Pakietami Reklamowymi otrzymują następujące firmy:

Stoisko firmy ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A
projekt: Expo Nova
realizacja: Expo Nova

Nagroda: - pakiet reklamowy w czasopiśmie Przegląd Oponiarski o wartości 2000zł


Stoisko firmy Unimetal
projekt: Aleksandra Wiecha
realizacja: NeoMesse
Nagroda: - pakiet reklamowy w czasopiśmie Przegląd Oponiarski o wartości 1500zł


Stoisko firmy Troton
realizacja: NeoMesse
Nagroda: - pakiet reklamowy w czasopiśmie Przegląd Oponiarski o wartości 1000zł


Stoisko firmy Tomex
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Warsztat.pl o wartości 500zł


Stoisko firmy V-Tech
Nagroda: - pakiet reklamowy w czasopiśmie Przegląd Oponiarski o wartości 500zł


Stoisko firmy Aroma
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Warsztat.pl o wartości 500zł


Stoisko firmy WESEM.
Nagroda: - pakiet reklamowy w czasopiśmie Przegląd Oponiarski o wartości 500zł


Dodatkowo Jury pod przewodnictwem arch. Urszula Kałużnej - redaktor naczelnej portalu Exspace – przyznało Dyplomy Wyróżnień Honorowych następującym firmom:

Stoisko firmy Turbo TEC


Stoisko firmy Lotos Oil


Stoisko firmy Geyer & Hosaja


Stoisko firmy NAT


Stoisko firmy Avisa


Stoisko firmy CAP


Stoisko firmy Lumag


Stoisko firmy Uni -Trol


Stoisko firmy Moto Remo


Stoisko firmy WSK Poznań


Stoisko firmy Imioła Hakpol


Stoisko firmy Auto Part


Stoisko firmy Loro Factory za pomysłowe rozwiązanie graficzne ścian dla typowej zabudowy systemowej


Stoisko firmy Tes


Stoisko firmy Kart


Stoisko firmy Ogniochron


Stoisko firmy inGremio


Stoisko firmy Novol

 

Stoisko firmy NTools i APP


Wszystkim Finalistom i Laureatom gratulujemy! Cieszymy się na kolejne spotkanie za dwa lata!

W sprawie przekazania nagród i dyplomów uprzejmie prosimy Laureatów StandOUT. Automechanika 2016 Frankfurt o kontakt: Info@exspace.pl.

--------------------

StandOUT.

StandOUT. – konkurs na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej - organizowany jest przez Portal Exspace od roku 2012. Misją portalu jest służenie pomocą przedsiębiorstwom i projektantom w świadomym wykorzystywaniu imprez targowych do kreowania i wzmacniania wizerunku oraz promocja dobrego designu wystawienniczego. W 32 edycjach StandOUT. oddano łącznie ponad 82 000 głosów.

--------------------

Automechanika Frankfurt

Targi Automechanika we Frankfurcie nad Menem, które w tym roku odbywały się w dniach 13-17 września,  to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży automotive na świecie. Nigdzie indziej nie spotyka się tak szerokiego przekroju firm działających w motoryzacji. Ponad 4.800 wystawców z całego świata, wśród których zaprezentowało się 160 firm z Polski, prezentowało swoją ofertę w 6-ciu grupach tematycznych: Parts & Components - części zamienne, Electronics & Systems – systemy elektroniczne i elektryczne, Repair & Maintenance - wyposażenie warsztatów samochodowych, Accessories & Tuning - akcesoria samochodowe, tuning, IT & Management - oprogramowanie komputerowe dla branży motoryzacyjnej, Service Station & Car Wash - wyposażenie stacji obsługi, stacji benzynowych i myjni. Dla producentów  części do samochodów ciężarowych przygotowany jest  specjalny program Truck Competence.

Kolejna edycja Automechanika Frankfurt: 11.09.2018 - 15.09.2018

--------------------------

 

Partner StandOUT. Automechanika 2016 Frankfurt

 

Targi Frankfurt, Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz, Warszawa

 

 

www.targifrankfurt.pl

 

--------------------------

 

Patronat Medialny:

 

Warsztat.pl

 


www.warsztat.pl

Przegląd Oponiarski

 


www.przegladoponiarski.pl

Nowoczesny Warsztat

 

 

Świat Opon

 

www.nowoczesnywarsztat.pl

 

-------------------

 

inne teksty o Automechanika 2016

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
byłem na Automechanika kilka razy, do głowy mi nie przyszło, żeby przyglądać się polskim stoiskom... nigdy wcześniej nie zwracałem uwagi na to czy stolik jest taki czy siaki, jak patrze na ten ogrom stoisk, każde inne po raz pierwszy czuję, że to wielki wysiłek, chyba jestem / może byłem ignorantem ;-) ale naprawdę pierwszy raz widzę, że stoisko jest zaprojektowane
skomentowany przez    marek    11 październik 2016, 14:45 obserwuj post

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.