Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
31 lipca 2018
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Zabawne i abstrakcyjne stoisko Pedrali na Orgatec 2016

‘The Ironic Office’ to sceny w ruchu zaprojektowane przez Calvi Brambilla

Stoisko targowe włoskiej marki PEDRALI to zawsze okazja do opowiedzenia jakiejś historii. Za każdym razem od nowa definiuje scenografię dla produktu tworząc dynamiczne i sugestywne krajobrazy, stanowiące tło dla prezentacji najnowszych kolekcji mebli. Stoisko PEDRALI jest mocnym kandydatem do naszej '20' stoisk crème de la crème Orgatec 2016.

Stoisko targowe zaprojektowane przez mediolańskie studio Calvi Brambilla dla PEDRALI na Orgatec 2016 (Kolonia, 25-29 października) prezentuje ‘The Ironic Office’ - serię zabawnych i abstrakcyjnych pomieszczeń przeznaczonych do pracy. Pomieszczeń, które są typowe tylko z nazwy: biuro, sala konferencyjna, pomieszczenie do odpoczynku, jadalnia, poczekalnia czy sala wykładowa. ‘The Ironic Office’ interpretuje te przyziemne przestrzenie w ironiczny, a czasami surrealistyczny sposób przez pryzmat różnych kolekcji mebli PEDRALI.

Projekt architektoniczny Calvi Brambilla składa się z dwóch dużych ścian bocznych w których prezentowane są  ustawienia, miejsca i sytuacje, ściśle związanych ze środowiskiem pracy. Prawdziwe sceny w ruchu. Jednymi z naszych ulubionych są pomieszczenia z zegarami czy pomieszczenie z poruszającym się rekinem, który pojawia się za niebieskim oknem. W takiej przestrzeni można czekać długo. A sala konferencyjna z trzema małymi łodziami, które pływają po blacie stołu i jej multiplikacja na obrazie wiszącym na ścianie to widok wzięty wprost z obrazów René Magritte. W centralnym miejscu projektanci z Calvi Brambilla w centralnym miejscu przestrzeni stoiska umieścili restaurację.

Najnowsze trendy umożliwiające ludziom lepiej pracować i być bardziej twórczym w ramach współpracy i wymiany atmosfery w takiej scenografii ogląda się jak w kinie.

‘The Ironic Office’ to kolejny, poLIGHT FRAMES, FLYING BOXES, PEDRALI MIRROR i A WHEEL, projekt stoiska targowego PEDRALI, które od nowa definiuje scenografię dla produktu. Poprzednie wystawy: LIGHT FRAMES, FLYING BOXES, PEDRALI MIRROR i A WHEEL były projektowane przez turyńską firmę Migliore+Servetto Architects. Tutaj możecie przeczytać o poprzednich stoiskach >>> http://exspace.pl/articles/show/1412

A WHEEL  Salone Internazionale del Mobile 2012 design by Migliore+Servetto Architects

PEDRALI MIRROR Salone Internazionale del Mobile 2013 design by Migliore+Servetto Architects

FLYING BOXES  Salone Internazionale del Mobile 2014 design by Migliore+Servetto Architects

LIGHT FRAMES  Salone Internazionale del Mobile 2015 design by Migliore+Servetto Architects

www.calvibrambilla.it

www.pedrali.it

Photos: Exspace, Pedrali, Calvi Brambilla

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.