Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
27 października 2016
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

NOTI na Orgatec 2016

Zobaczyć, dotknąć i usiąść na kilku nowościach NOTI!

ORGATEC to największe targi wyposażenia przestrzeni biurowych, odbywające się co dwa lata w Kolonii. Zgodnie z hasłem tegorocznej edycji "Creativity works”, która odbywała się dniach 25–29 października, wystawcy prezentowali najciekawsze rozwiązania meblowe z całego świata, które nadążają za zmieniającym się stylem i środowiskiem pracy.

Firma NOTI na targach Orgatec 2016 zaprezentowała się stoisku o powierzchni 120 metrów kwadratowych. Architektura stoiska zdecydowanie wyróżniała je od otoczenia, a monochromatyczne zestawienia kolorów zarówno tapicerki prezentowanych mebli jak i elementów zabudowy stoiska na pewno wielu zapadnie w pamięć.

Na stoisku NOTI mogliśmy zobaczyć, dotknąć i usiąść na kilku nowościach! Krzesłach i fotelach z dwóch poszerzonych kolekcji Piotra Kuchcińskiego: Manta i Mishell oraz fotelikach Mamu i systemie SoundRoom projektu Tomka Rygalika.

Mishell'a, stworzonego w 2009 roku, charakteryzuje mocno wyprofilowany kształt kubełka, jego elegancka forma i dopracowane szczegóły. W tym roku do kolekcji dodajemy krzesło oraz fotel na drewnianych nogach. Manta natomiast wyróżnia się kształtem inspirowanym sztuką origami. Podłokietniki i oparcie, w charakterystycznym kształcie trapezów, delikatnie odchylają się na zewnątrz. Nowe modele Manty to fotele: lounge i club oraz krzesła na nogach drewnianych lub płozach.

Mamu Tomka Rygalika, jest natomiast projektem całkowicie nowym. To wyjątkowo lekki i kompaktowy fotelik. Do uzyskania jego trójwymiarowej geometrii strukturalnego, ergonomicznego siedziska wykorzystano formowany filc. Dla dodatkowego komfortu, krzesło Mamu jest produkowane z tapicerowaną poduszką, a także z tapicerowanym miękkim pokrowcem, luźno obejmującym powierzchnię filcu. 

Oprócz tego, na stoisku NOTI pojawiły się ostatnie wdrożenia: krzesła Linar Plus i pufy x40.

 

Photos Exspace

www.noti.pl

--------------

o targach Orgatec

Premierowe produkty światowych projektantów odpowiadające na wyzwania współczesnych biur to nie tylko komfortowe wyposażenie miejsc pracy, ale także KNOW-HOW dotyczące ich aranżowania. Orgatec to przede wszystkim międzynarodowa platforma prezentacji idei i rozwiązań dla nowoczesnych środowisk pracy.

Wśród prawie 600 wystawców z 40 krajów swoje najnowsze propozycje prezentowało 15 firm z Polski: Grupa Nowy Styl, Balma, Noti, Bejot, MDD, Furniko, Maro, Heritus, profim, Mikomax, Ergomaster, Sella, Husch Creative Design Group, Maxbet i Karon.

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.