wszystkie artykuły z działu >> TARGI
21 listopada 2016
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Nie, to nie jest makieta! To stoisko marki Seletti na targach HOMI 2015

SELETTIWORLD * stoisko idealnie dopasowane do prezentowanych produktów

Dawno nie widzieliśmy stoiska tak bardzo dopasowanego do prezentowanych produktów. Włoska marka Seletti na targach HOMI, odbywających się w Mediolanie w dniach 12-15 września 2015 prezentowała się na wystawie pod nazwą SELETTIWORLD *. Po raz pierwszy produkty Seletti zostały pokazane w jednej przestrzeni, która - tak jak produkty firmy - charakteryzowała się innowacyjnością i ironią.

HOMI to jedne z największych targów wnętrzarskich na świecie. HOMI koncentrują się na tematyce Lifestyle i Home-Design. Jest to nowa koncepcja targów, które skupiają się całkowicie na potrzebach ludzi: ich indywidualnemu stylowi oraz pomieszczeniach, które ich otaczają.

"Koncepcja wystawy" marki Seletti przybrała różne konfiguracje - przestrzenne i asortymentowe - w zależności od potrzeb, a wyglądała jak nietypowy sklep. Projekt pozwalał mieć pełny przegląd wszystkich kolekcji Seletti – ‘Art de la table’ - obiektów, dekoracji i oświetlenia - zapewnianiający idealne miejsce do zaprezentowania istoty, ducha i czarnego humoru zanurzonego w pastelowych kolorach wyjątkowych produktów marki.

Concrete Collection zaprojektowany przez Marcantonio Raimondi Malerba, HOMI 2014

A wśród projektów prezentowanych na wystawie SELETTIWORLD * na HOMI znalazły się Ikony marki: Aesthetic Daily zaprojektowany przez Selab + Alessandro Zambelli, Hybrid zaprojektowany przez Studio CTRLZAK, Palace zaprojektowany przez Alessandro Zambelli, Memorabilia zaprojektowany przez Selab + Alessandro Zambelli, Concrete Collection zaprojektowany przez Marcantonio Raimondi Malerba, Bellavista zaprojektowany przez Selab, Neon Art zaprojektowany przez Selab, Monkey Lamp zaprojektowany przez Marcantonio Raimondi Malerba, Line zaprojektowany przez Selab + Alessandro Zambelli czy Lighthink Boxes zaprojektowany przez: Selab + Badini Createam.

Memorabilia zaprojektowany przez Selab + Alessandro Zambelli

Monkey Lamp zaprojektowany przez Marcantonio Raimondi Malerba

Palace zaprojektowany przez Alessandro Zambelli

Neon Art zaprojektowany przez Selab

Każda z prezentacji Seletti czy to są targi, czy wystawy potwierdza uwagę jaką marka przykłada do najbardziej awangardowych projektów wzorniczych i przestrzennych.

Photo: Seletti

Wiecej o Seletti: www.seletti.it 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.