Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
08 grudnia 2016
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Najciekawsze stoiska POL-ECO-SYSTEM 2016

35. Edycja StandOUT. POL ECO SYSTEM 2016 Poznań
Na targach nie wystawczy się wystawić. Na targach trzeba zaistnieć.

14 października w Poznaniu zakończyły się targi POL-ECO-SYSTEM. W stolicy Wielkopolski swoją ofertę prezentowały firmy z recyklingu i odpadów, gospodarki komunalnej, a także energii odnawialnej, technologii ochrony środowiska, rekultywacji i rewitalizacji, gospodarki wodno-ściekowej oraz produkty i usługi dla samorządów. Wizyta na tegorocznych targach POL-ECO-SYSTEM była nie tylko szansą do zweryfikowania kondycji poszczególnych sektorów wystawiających się w Poznaniu oraz poznania nadchodzących trendów.  

Była też miejscem, gdzie można było zobaczyć ciekawe stoiska. Z wystawcami targów POL-ECO-SYSTEM spotkali się na ich stoiskach przedstawiciele portalu Exspace. W rozmowach poruszano m.in. temat sposobu prezentacji firmy na targach i nowości w ofercie danej firmy oraz  zainteresowanie stoiskiem wśród odwiedzających gości branżowych.

Design wystawienniczy targów POL-ECO-SYSTEM na przestrzeni lat pokazuje dość ciekawe zjawisko. Większość stoisk, choć różne w swojej formie, rządzi się podobnymi zasadami. Nie ma już wybujałych form, niewiele stoisk epatuje wysokimi budżetami czy zbędnymi formami. Nie obowiązują już zasady: ‘podobać się i wyróżniać się za wszelką cenę’.  Dominuje mądre wzornictwo wystawiennicze. Większość zastosowanych na stoiskach form architektonicznych miało swoje wytłumaczenie. Zniknął las podwieszonych banerów. Wzrok jest skupiony na produkcie i wyważonych formach. Na wielu stoiskach punktem najważniejszym były miejsca do rozmów, strefy VIP czy miejsca z poczęstunkiem. Naszą szczególną uwagę zwróciły stoiska niskobudżetowe, ale z dobrym pomysłem. Bo jak jest pomysł, to reszta się układa.

Udział w prestiżowych wydarzeniach wystawienniczych to wielki wysiłek dla firmy. Portal Exspace wspiera wystawców organizując konkurs StandOUT. - projekt w postaci wirtualnego konkursu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Jego głównym założeniem jest promocja marek i produktów firm wystawców jeszcze długo po targach. Upowszechnienie tej idei jest ważnym elementem przyczyniającym się bezpośrednio do budowania marki jak również do promocji polskich branż. Na portalu Exspace w Galerii StandOUT. POL-ECO-SYSTEM 2016 zamieszczone sa prezentacje stoisk i oferty produktowej wybranych wystawców targów POL-ECO-SYSTEM 2016. W wyznaczonym czasie (8-22.12.2016) odbywa głosowanie. Zapraszamy do wyrażania opinii!

W galerii przy artykule zamieściliśmy wszystkich finalisów StandOUT. POL-ECO-SYSTEM 2016. Poniżej kilka wybranych losowo realizacji. Unikatowe stoiska, które najlepiej prezentują aktualne trendy i wyjątkowe wizualne rozwiązania, wyszukuje wewnętrzny zespół ekspertów w dziedzinie wystawiennictwa współpracujący z portalem Exspace.

Zwiedzając z Exspace targi i oglądając dobrze zaprojektowane stoiska możemy nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać informacje na temat wystawców i ich produktów.

Strautmann POL-ECO-SYSTEM 2016

Integra POL-ECO-SYSTEM 2016

Atlas Poland POL-ECO-SYSTEM 2016

 

Agrex-Eco POL-ECO-SYSTEM 2016

Aventek POL-ECO-SYSTEM 2016

FCC POL-ECO-SYSTEM 2016

Orwak POL-ECO-SYSTEM 2016

ELTE GPS POL-ECO-SYSTEM 2016

LS Plus POL-ECO-SYSTEM 2016

Solar World POL-ECO-SYSTEM 2016

Prote POL-ECO-SYSTEM 2016

Pronar POL-ECO-SYSTEM 2016. Wiecej informacji na temat stoiska Pronar znajdziecie Państwo tutaj >>>

StandOUT. POL-ECO-SYSTEM 2016. Zapraszamy do wyrażania opinii! >>>

Photos: Exspace

Kolejna edycja targów POL-ECO-SYSTEM 2017: 17-19.10.2017

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.