Reklama

wszystkie artykuły z działu >> FIRMY
04 grudnia 2016
wszystkie artykuły z działu >> FIRMY

Adriana Furniture – finalistą konkursu StandOUT. WARSAW HOME 2016

Adriana Furniture - tu liczy się przede wszystkim człowiek

Adriana Furniture na rynku działa prawie od 30 lat, a jej meble tapicerowane cieszą się powodzeniem nie tylko w Polsce, ale też w Wielkiej Brytanii czy krajach Beneluxu. Z sukcesem podbija kolejne europejskie rynki. Dzięki dobremu zarządzaniu Adriana potrafiła przetrwać nawet najtrudniejsze lata kryzysu. Dziś jest zaliczana do ścisłej czołówki w branży, a ceniona za jakość i nowoczesny design.

Miło nam poinformować, że stoisko Adriana Furniture zaprezentowane na targach WARSAW HOME 2016 znalazło się wśród finalistów 33. Edycji StandOUT. WARSAW HOME 2016 – konkursu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej – organizowanego od roku 2012 przez portal Exspace.

Na portalu Exspace w Galerii StandOUT. WARSAW HOME 2016 zmieszczone są prezentacje wybranych stoisk i oferty produktowej wystawców targów WARSAW HOME 2016. W wyznaczonym czasie (5-19 grudnia 2016 roku) odbywa się głosowanie. Każdemu stoisku można przydzielić punkty [1-5]. Zapraszamy do wyrażania opinii! >>>

Ponadczasowe, dobrze zaprojektowane i perfekcyjnie wykonane meble, doskonale sprawdzające się w nawet najbardziej nowoczesnych i minimalistycznych aranżacjach nie muszą pochodzić z Włoch czy Skandynawii i być sygnowane nazwiskami sław światowego designu. Przykładem jest polska marka Adriana Furniture, popularna nie tylko w naszym kraju, ale też w Europie Zachodniej.

Nowoczesne, oszczędne w stylistyce wzornictwo, bogata gama tapicerek, różnorodność stylu, funkcjonalność oraz doskonała jakość to cechy wyróżniające meble Adriana S.A. Firma od 1989 r. dynamicznie się rozwija, a jej produkty od początku istnienia marki goszczą w europejskich salonach i cenione są przez ich użytkowników. Obecnie w ofercie znajdziemy 5 linii produktowych: Contempo, Present-Day, Exqiusite, Scandinavian oraz Basic, a wśród nich kilkadziesiąt kolekcji mebli funkcjonalnych i modułowych, narożników, sof, foteli oraz szezlongów w różnych opcjach tapicerki do wyboru. W sumie daje to kilka tysięcy możliwości wzorniczych.

Kolekcja mebli tapicerowanych Enna otrzymała wyróżnienie „Home Zone – jakość i niezawodność” w kategorii Wyposażenie Wnętrz. To kolejna nagroda przyznana Adrianie - jednemu z największych producentów mebli tapicerowanych.

Kolekcja mebli tapicerowanych Enna z wyróżnieniem Home Zone w kategorii Wyposażenie Wnętrz

Tajemnicą sukcesu Adriana Furniture jest fakt, że firma od zawsze kładzie duży nacisk nie tylko na jakość swoich produktów, ale przede wszystkim zwraca uwagę na ludzi i ich potrzeby. Chodzi tu zarówno o konsumentów, jak i pracowników – jest to firma w 100% polska.  Z polskim kapitałem, własnym zespołem projektowym oraz zapleczem produkcyjnym, zatrudniająca około tysiąca osób w naszym kraju.

Adriana ceniona jest przez swoich klientów  przede wszystkim za doskonałą jakość, niebanalny design oraz szybkość realizacji zamówień. Meble tapicerowane tej marki można w Polsce kupić bezpośrednio w Internecie za pośrednictwem sklepu internetowego adrianafurniture.com oraz w dwóch shorwoomach – jeden mieści się w Warszawie w Centrum Wyposażenia Wnętrz Metropol Dom i Wnętrze przy Jagiellońskiej, a drugi w Chełmnie, gdzie znajduje się także siedziba spółki.

Firma stawia nie tylko na klientów indywidualnych, ale też na współpracę z architektami – na stronie internetowej znajduje się specjalnie dla nich stworzona Strefa Architekta oraz panel umożliwiający wizualizację różnych wariantów brył mebli, rodzajów tapicerki oraz jej kolorystyki. Istnieje również możliwość zamówienia wzorników, które firma wysyła zainteresowanym. Wszystko to sprawia, że Adriana plasuje się w czołówkach firm meblarskich nie tylko w kraju, ekspansywnie podbija nowe rynki w Europie.

Kolekcja HANA

Lino

Talis

Kolekcja BELLO

Produkty tej marki można znaleźć na stronie: www. adrianafurniture.com

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.