wszystkie artykuły z działu >> TARGI
15 grudnia 2016
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Laureaci 34. Edycji StandOUT. ORGATEC 2016 Kolonia

Zaprojektowane żeby wyróżnić firmę!

15 grudnia poznaliśmy Laureatów 34. Edycji StandOUT. Orgatec 2016 Kolonia – wirtualnego konkursu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej - organizowanego przez portal Exspace.

Najładniejszym polskim stoiskiem targów ORGATEC 2016 w Kolonii, głosami użytkowników portalu Exspace, zostało wybrane stoisko firmy Fabryka Mebli BALMA. Kolejne prestiżowe miejsca zajęły stoiska firm HUSH i NOTI. Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Kapitułę Konkursu pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej portalu Exspace otrzymały stoiska firm: PROFIm – w kategorii od 500mkw, Fabryka Mebli Biurowych MDD – w kategorii 100-500mkw, BEJOT – w kategorii do 100mkw i MARO Fabryka Mebli Biurowych – w kategorii do 50mkw.

Na 14 wyróżniających się stoisk polskich wystawców kolońskich targów zagłosowało 2730 osób. Ilość głosujących świadczy o tym, że konkurs na najciekawsze stoiska kolońskich targów wzbudził również wiele emocji wśród kilku tysięcy wirtualnie odwiedzających portal Exspace. Bo zwiedzając z Exspace targi można nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat wystawców i ich produktów.

Odbywające się co dwa lata targi ORGATEC to jedne z największych targów wyposażenia przestrzeni biurowych na świecie. Kolońskie targi prezentują najciekawsze rozwiązania meblowe z całego świata, które nadążają za zmieniającym się stylem i środowiskiem pracy oraz KNOW-HOW dotyczące aranżowania przestrzeni. Tegoroczna edycja - odbywająca się w dniach 25-29 października w Kolonii, poświęcona była idei „New visions of work”. Na ORGATEC 2016 wystawiało się 671 wystawców z 40 krajów, wśród których były największe polskie marki. Do finału StandOUT. Orgatec 2016 Kolonia architekci z portalu Exspace wytypowali realizacje wystawiennicze 14 polskich firm: PROFIm, Grupa Nowy Styl, Balma, Noti, Maro, MDD, Sella, Husch Creative Design Group, Karoń, Mikomax, Ergomaster, Furniko, Bejot i Heritus.

Poniżej prezentujemy najpiękniejsze polskie stoiska 34. Edycji StandOUT. Orgatec 2016 Kolonia. A w Galerii przy artykule zamieściliśmy więcej zdjęć - zarówno ekspozycji jak produktów Laureatów.Tutaj możecie Państwo obejrzeć wszystkich wspaniałych finalistów StandOUT. Orgatec 2016 Kolonia >>>

Zwycięzcy głosowania StandOUT. Orgatec 2016 Kolonia

I. Miejsce - stoisko firmy Fabryka Mebli BALMA S.A
projekt: Piotr Kuchciński
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 3000zł

II. Miejsce - stoisko firmy HUSH
Nagroda: - pakiet rekalamowy na portalu Exspace o wartości 2000zł

III. Miejsce - stoisko firmy NOTI
projekt: Piotr Kuchciński
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 1000zł

Wyróżnienia Honorowe StandOUT. Orgatec 2016 Kolonia

Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy PROFIm
W kategorii: od 500mkw
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 1000zł

Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy Fabryka Mebli Biurowych MDD
W kategorii: 100-500 mkw
projekt: Krystian Kowalski
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 1000zł

Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy BEJOT
W kategorii: 50-100mkw
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 1000zł

Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy MARO
W kategorii: do 50mkw
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 1000zł

Laureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem w Kolonii za dwa lata!

Dziękujemy Partnerom Medialnym: miesięcznikowi "BIZNES meble.pl”, PLN Design i Signs.pl: Portal polskiej reklamy wizualnej.

Regulamin Konkursu >>>

Kolejna edycja targów Orgatec 2018: 23-27 października 2018 roku

----------------------

O konkursie StandOUT.

Udział w prestiżowych wydarzeniach wystawienniczych to wielki wysiłek dla firmy. Portal Exspace wspiera wystawców organizując min. konkurs StandOUT. - projekt w postaci wirtualnego konkursu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Jego głównym założeniem jest promocja marek i produktów firm wystawców jeszcze długo po targach Upowszechnienie tej idei jest ważnym elementem przyczyniającym się bezpośrednio do budowania marki jak również do promocji polskich branż.

StandOUT. organizowany jest przez Portal Exspace od roku 2012. Misją portalu jest służenie pomocą przedsiębiorstwom i projektantom w świadomym wykorzystywaniu imprez targowych do kreowania i wzmacniania wizerunku oraz promocja dobrego designu wystawienniczego. W 33 edycjach StandOUT. oddano łącznie ponad 84 500 głosów.

 __________________________

Patronat Medialny

miesięcznik "BIZNES meble.pl”
www.wydawnictwo.meble.pl

PLN Design
www.plndesign.pl 

Signs.pl
www.signs.pl

    

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.