Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
17 grudnia 2016
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Najładniejsze polskie stoiska targów Ambiente 2016 czyli Laureaci StandOUT. Ambiente 2016

Tego nie można przegapić!

To będzie wielkie święto wzorniczego świata. 10 lutego 2017 roku rozpoczynają się Targi Ambiente 2017 prawdziwe branżowe show z niespotykaną nigdzie indziej szeroką gamą produktów i wydarzeń. Tego nie można wrzegapić! Bo Ambiente to największe takie targi na świecie. Na przyszłorocznej edycji Ambiente wśród ponad 4400 wystawców z całego świata znajdzie się aż 68 firm z Polski.

StandOUT. Ambiente 2017 Frankfurt

Aby promować ofertę wystawienniczą i stoiska polskich wystawców największych targów w Europie i w Polsce portal Exspace od 4 lat organizuje StandOUT. - projekt w postaci wirtualnego konkursu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Zwiedzając z Exspace targi można nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat polskich wystawców i ich produktów oraz polskich branż. Kolejna edycja StandOUT. Ambiente 2017 Frankfurt odbędzie się w dnaich 16 luty - 2 marca 2017 roku. Już dzisiaj Państwa zapraszamy! Partnerem wydarzenia będą Targi Frankfurt, Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz Warszawa.

StandOUT. Ambiente 2016 Frankfurt

Na zeszłorocznej edycji Ambiente 2016, odbywającej sie w dniach 12-16 lutego 2016, swoje nowe produkty oraz innowacje na nadchodzący sezon prezentowało ponad 4300 wystawców ciesząc się uwagą 137000 odwiedzających je osób z branży z blisko 150 krajów. Wśród wystawców frankfurckich targów znalazło się 57 firm z Polski.

Aby promować ofertę wystawienniczą i polskich wystawców targów Ambiente 2016 portal Exspace zorganizował StandOUT. Ambiente 2016 - wirtualny konkurs na naładniejsze polskie stoiska targów Ambiente 2016. Finalistów i Laureatów zeszłorocznej edycji Konkursu StandOUT. Ambiente 2016, odbywającej się w dniach 24 luty – 9 marca 2016, znajdziecie Państwo w Dziale Konkursy/StandOUT. na Exspace  >>>

Najładniejszym polskim stoiskiem targów Ambiente 2016 we Frankfurcie, głosami użytkowników portalu Exspace, zostało wybrane stoisko firmy Trend Glass. Kolejne prestiżowe miejsca zajęły stoiska firm MARC-TH M. i B. Kamińscy i Porcelana "Krzysztof". Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Kapitułę Konkursu pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej portalu Exspace, otrzymały stoiska firm: Zakłady Ceramiczne "Bolesławiec", Krośnieńskie Huty Szkła 'Krosno', Ćmielów Design Studio i Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” SA, MINEX CEI SA i Dafi Market SA.

Ilość głosujących w StandOUT. świadczy o tym, że konkurs na najciekawsze stoiska targów budzi wiele emocji wśród kilku tysięcy wirtualnie odwiedzających portal Exspace. Ponad 1000 stoisk zaprezentowanych w trzydziestu czterech edycjach konkursu StandOUT. odwiedziło łącznie ponad 85000 osób. Z czego aż 4723 głosów oddano w zeszłorocznej edycji StandOUT. Ambiente 2016.

Poniżej prezentujemy najpiękniejsze polskie stoiska 25. Edycji StandOUT. Ambiente 2016 Frankfurt. A w Galerii przy artykule zamieściliśmy więcej zdjęć - zarówno ekspozycji jak produktów Laureatów.Tutaj możecie Państwo obejrzeć wszystkich wspaniałych finalistów StandOUT. Ambiente 2017 Frankfurt  >>>

Zwycięzcy głosowania StandOUT. Ambiente 2016 Frankfurt

I miejsce – stoisko firmy Trend Glass

II miejsce – stoisko firmy MARC-TH M. i B. Kamińscy

III miejsce – stoisko  firmy Porcelana "Krzysztof"

Wyróżnienia Honorowe StandOUT. Ambiente 2016 Frankfurt

Wyróżnienie Honorowe dla firmy Zakłady Ceramiczne "Bolesławiec"
projekt: Danuta Amborska, Alicja Ptak

realizacja: INEXPO Poznańska Agencja Targowa

Wyróżnienie Honorowe dla firm Krośnieńskie Huty Szkła 'Krosno'
projekt: Aneta Laska
realizacja: NEOMESSE Kraków

Wyróżnienie Honorowe dla firm Ćmielów Design Studio i Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” SA
projekt: Ćmielów Design Studio

Wyróżnienie Honorowe dla firm MINEX CEI SA
projekt: Tomasz Jankowiak

realizacja: STAMANN Poznań

Wyróżnienie Honorowe dla firm Dafi Market SA

Ambiente, największe takie targi na świecie

W dniach 10–14 lutego 2017, na targach Ambiente, międzynarodowych targach dóbr konsumpcyjnych, w ciągu pięciu dni pojawią się kupujący z całego świata. To właśnie wtedy centrum wystawiennicze we Frankfurcie przekształci się w barometr trendów, platformę zamówień oraz epicentrum designu, a wystawiane na targach produkty obejmować będą nakrycia stołów, akcesoria kuchenne, artykuły gospodarstwa domowego, przedmioty do degustacji i eleganckich kolacji przy winie, a także inne akcesoria domowe, wyposażenie wnętrz oraz upominki. Targi podzielone są tematycznie na branże: DINING - dekoracje i nakrycia stołowe, GIVING - prezenty i upominki oraz LIVING - pomysły dla mieszkań i domów. I to w sekcjach „Living”, „Giving” i „Dining” dowiemy się o trendach więcej niż na jakimkolwiek innym wydarzeniu.

Po Danii, Francji, Japonii, USA i Włochach Wielka Brytania została szóstym krajem partnerskim Ambiente 2017. Kuratorką wystawy będzie nie kto inny, jak słynna projektantka Janice Kirkpatrick. Obok brytyjskiej wystawy „Providence & Provenance” (dosł. „Ostrożność i pochodzenie”) pojawi się także kawiarnia projektu Bethan Gray Design Studio, nawiązująca do kultury i stylu Wielkiej Brytanii.

Na Ambiente 2017 zobaczymy również Ambiente Trends 2017poświęconą najnowszym trendom. Prezentacja podzielona będzie na cztery scenerie: „delicate structures”, „honest materials” „jumbled patterns” oraz „notable shapes”. Motywem przewodnim wystawy będzie hasło „sustainably inspiring”, czyli połączenie inspiracji i zrównoważonego rozwoju.

© Exspace

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.