wszystkie artykuły z działu >> TARGI
20 grudnia 2016
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Laureaci 33. Edycji StandOUT. WARSAW HOME 2016

Zaprojektowane żeby wyróżnić firmę!

20 grudnia poznaliśmy Laureatów 33. Edycji StandOUT. WARSAW HOME 2016 – wirtualnego konkursu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej - organizowanego przez portal Exspace.

Najładniejszym stoiskiem odbywających się podwarszawskim Nadarzynie targów WARSAW HOME 2016, głosami użytkowników portalu Exspace, zostało wybrane stoisko firmy SFD Skandinavisk Möbeldesign. Kolejne prestiżowe miejsca zajęły stoiska firm Mardom Decor i Adriana Furniture. Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Kapitułę Konkursu pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej portalu Exspace otrzymały stoiska firm: Tom-Gast, Rad-Pol, Concrete Art, Dobra Forma i Zięta Processdesign.

Na 33 wyróżniające się stoiska - odbywających się w podwarszawskim Nadarzynie tarów WARSAW HOME 2016, wydarzeniu poświęconemu promocji polskiego meblarstwa i wzornictwa użytkowego - zagłosowało 2159 osób. Ilość głosujących świadczy o tym, że konkurs na najciekawsze stoiska targów wzbudził  również wiele emocji wśród kilku tysięcy wirtualnie odwiedzających portal Exspace. Ponad 1100 stoisk zaprezentowanych w trzydziestu pięciu edycjach konkursu StandOUT.odwiedziło łącznie ponad 86000 osób. Zwiedzające z Exspace targi można nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat wystawców i ich produktów oraz pozycji polskich branż na świecie.

Rzesze odwiedzających, ponad 200 marek, blisko 20 godzin wykładów, unikatowe wystawy, autorytety z dziedziny designu i architektury – tak pokrótce opisać można pierwszą edycję WARSAW HOME, która odbyła się w podwarszawskim Nadarzynie w dniach 21-23 października br. Przez trzy dni międzynarodowe centrum targowo – kongresowe, PTAK WARSAW EXPO, było stolicą polskiego meblarstwa i wzornictwa użytkowego. Gościem specjalnym wydarzenia był światowej sławy designer Karim Rashid. Na targach WARSAW HOME stoiska zaprezentowało szerokie grono wystawców, tworząc tym samym pełen obraz polskiej branży wnętrzarskiej. Wśród firm, które miały swoje ekspozycje na WARSAW HOME znalazły się duże fabryki, rodzinne manufaktury, a także pojedynczy rzemieślnicy i artyści, tworzący unikatowe wzory. Targi WARSAW HOME to odpowiedź na potrzebę zorganizowania w Warszawie dużej imprezy łączącej projektantów, producentów i klientów w jednym miejscu, w którym znajdą interesujące ich treści, nowości, firmy i prezentacje.

Poniżej prezentujemy najpiękniejsze stoiska 33. Edycji StandOUT. WARSAW HOME 2016. W Galerii przy artykule zamieściliśmy więcej zdjęć - zarówno ekspozycji jak produktów Laureatów. A w dziale Konkursy możecie Państwo obejrzeć wszystkich wspaniałych finalistów StandOUT. WARSAW HOME 2016.

Zwycięzcy głosowania StandOUT. WARSAW HOME 2016

I. Miejsce - stoisko firmy SFD Skandinavisk Möbeldesign
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 3000zł

II. Miejsce - stoisko firmy Mardom Decor
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 2000zł

III. Miejsce - stoisko firmy Adriana Furniture
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 1000zł

Wyróżnienia Honorowe StandOUT.WARSAW HOME 2016

Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy Dobra Forma
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 1000zł

Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy Tom-Gast
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 1000zł

Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy Rad-Pol
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 1000zł

Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy Concrete Art
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 1000zł

Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy Zięta Processdesign
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 1000zł

Laureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem w Nadarzynie za rok!

Dziękujemy Partnerom Medialnym: portal infoArchitekta.pl i Signs.pl: Portal polskiej reklamy wizualnej.

© Exspace

Photos: Exspace

--------------------

O konkursie StandOUT.

Udział w prestiżowych wydarzeniach wystawienniczych to wielki wysiłek dla firmy. Portal Exspace wspiera wystawców organizując min. konkurs StandOUT. - projekt w postaci wirtualnego konkursu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Jego głównym założeniem jest promocja marek i produktów firm wystawców jeszcze długo po targach Upowszechnienie tej idei jest ważnym elementem przyczyniającym się bezpośrednio do budowania marki jak również do promocji polskich branż.

StandOUT. organizowany jest przez Portal Exspace od roku 2012. Misją portalu jest służenie pomocą przedsiębiorstwom i projektantom w świadomym wykorzystywaniu imprez targowych do kreowania i wzmacniania wizerunku oraz promocja dobrego designu wystawienniczego. W 35 edycjach StandOUT. oddano łącznie ponad 86000 głosów.

----------------------------------

Patronat Medialny

portal infoArchitekta.pl
www.infoarchitekta.pl 

Signs.pl
www.signs.pl 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.