wszystkie artykuły z działu >> TARGI
23 grudnia 2016
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Laureaci StandOUT. POL-ECO-SYSTEM 2016

Zaprojektowane żeby wyróżnić firmę!

23 grudnia poznaliśmy Laureatów 35. Edycji StandOUT. POL-ECO-SYSTEM 2016 – wirtualnego konkursu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej - organizowanego przez portal Exspace.

Najładniejszym stoiskiem targów POL-ECO-SYSTEM 2016, głosami użytkowników portalu Exspace, zostało wybrane stoisko firmy Złomiarze. Kolejne prestiżowe miejsca zajęły stoiska firm PRONAR i ECO Projekt. Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Kapitułę Konkursu pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej portalu Exspace otrzymały stoiska firm: Agrex-Eco, ORWAK, iFE, Elte GPS, FCC Environment, Ekolog, Strautmann i MOLOK.

Na 37 wyróżniające się stoiska, które znalazły się w finale StandOUT. POL-ECO-SYSTEM 2016 zagłosowało 1459 osób. Ilość głosujących świadczy o tym, że konkurs na najciekawsze stoiska targów wzbudził  również wiele emocji wśród kilku tysięcy wirtualnie odwiedzających portal Exspace. Ponad 1100 stoisk zaprezentowanych w trzydziestu pięciu edycjach konkursu StandOUT. odwiedziło łącznie ponad 87500 osób. Zwiedzające z Exspace targi można nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat wystawców i ich produktów oraz pozycji polskich branż na świecie.

14 października w Poznaniu zakończyły się targi POL-ECO-SYSTEM. W stolicy Wielkopolski swoją ofertę prezentowały firmy z branż: recyklingu i odpadów, gospodarki komunalnej, a także energii odnawialnej, technologii ochrony środowiska, rekultywacji i rewitalizacji, gospodarki wodno-ściekowej oraz produkty i usługi dla samorządów. Wizyta na tegorocznych targach była nie tylko szansą do zweryfikowania kondycji poszczególnych sektorów wystawiających się w Poznaniu oraz poznania nadchodzących trendów.  

Poniżej prezentujemy najpiękniejsze stoiska POL-ECO-SYSTEM2016. A w Galerii przy artykule zamieściliśmy więcej zdjęć - zarówno ekspozycje jak produkty Laureatów. Tutaj możecie Państwo obejrzeć wszystkich wspaniałych finalistów StandOUT. POL-ECO-SYSTEM 2016 >>> 

Zwycięzcy głosowania StandOUT. POL-ECO-SYSTEM 2016

I. Miejsce - stoisko firmy Złomiarze

II. Miejsce - stoisko firmy PRONAR

III. Miejsce - stoisko firmy ECO Projekt

Wyróżnienia Honorowe StandOUT. POL-ECO-SYSTEM 2016

Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy Agrex-Eco

Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy ORWAK

Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy iFE

Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy Elte GPS

Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy FCC Environment

Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy Ekolog

Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy MOLOK

Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy Strautmann

Laureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem w Poznaniu za rok!

Link do StandOUT. POL-ECO-SYSTEM 2016: http://exspace.pl/contests/show/141

© Exspace

Photos Exspace

--------------------

O konkursie StandOUT.

Udział w prestiżowych wydarzeniach wystawienniczych to wielki wysiłek dla firmy. Portal Exspace wspiera wystawców organizując min. konkurs StandOUT. - projekt w postaci wirtualnego konkursu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Jego głównym założeniem jest promocja marek i produktów firm wystawców jeszcze długo po targach Upowszechnienie tej idei jest ważnym elementem przyczyniającym się bezpośrednio do budowania marki jak również do promocji polskich branż.

StandOUT. organizowany jest przez Portal Exspace od roku 2012. Misją portalu jest służenie pomocą przedsiębiorstwom i projektantom w świadomym wykorzystywaniu imprez targowych do kreowania i wzmacniania wizerunku oraz promocja dobrego designu wystawienniczego. W 35 edycjach StandOUT. oddano łącznie ponad 86000 głosów.

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.