wszystkie artykuły z działu >> INSTALLATION
17 sierpnia 2018
wszystkie artykuły z działu >> INSTALLATION

W tej scenografii można się zakochać. NENDO umieszcza swoje projekty w minimalistycznej mgle...

‘Chocolatexture lounge’ to uczta dla naszych pięciu zmysłów

‘Chocolatexture lounge’ autorstwa NENDO towarzyszyła ceremonii wręczenie “Designer of the Year Masion et Objet 2015” podczas jednej z edycji międzynarodowych targów Maison et Objet odbywają się dwa razy każdego w Paryżu.

‘Chocolatexture lounge’ prezentowała kilka mebli zaprojektowanych przez NENDO dla takich firm jak Cappellini, Desalto, Glas Italia, Emeco, Offecct i Moroso. Meble kolorem przypominały tytułową czekoladę. Umieszczone wewnątrz ‘chocolatexture lounge’ otoczone były lasem z 2,000 rur aluminiowych o grubości 8mm. Każda z rur była starannie malowane na odpowiedniej wysokości w kolorze czekolady. Gradacja koloru przechodzącego z białego do czekoladowego tworzyła poczucie jakby meble otoczone były przez "subtelną stopioną czekoladową falę".

‘Chocolatexture lounge’ to tak naprawdę nie była ani kawiarnia, ani wystawa, ani instalacja, ani stoisko wystawiennicze. To było miejsce na doświadczanie i odbieranie projektów NENDO za pomocą zmysłów: wzrokiem, słuchem, smakiem, węchem i dotykiem.

'chocolatexture lounge'
Design: NENDO
Maison et Objet 2015 Paris
Collaborator : oni
Photographer: Joakim Blockstrom

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.