Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
03 stycznia 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Jak otrzymać bezpłatne stoisko dla młodych designerów w strefie TALENTS na targach TENDENCE 2017 ?

Zgłoszenia na TALENTS przyjmowane są do 20 marca 2017 roku

Projekt TALENTS podczas targów Tendence 2017 we Frankfurcie, które w tym roku odbędą się w nowym terminie 24-27 czerwca - to propozycja dla młodych designerów, którym targi oferują bezpłatne stoisko. Zgłoszenia na TALENTS przyjmowane są do 20 marca br. Więcej informacji oraz druk aplikacji na stronie: http://tendence.messefrankfurt.com/frankfurt/en/aussteller/events/talents.html

Targi Tendence, które odbędą się w dniach 24-27 czerwca 2017 we Frankfurcie pokazują jak zmienia się i w którą stronę ewoluuje rynek upominków i dekoracji wnętrz. Targi Tendence podzielone są na kilka sekcji: 'Living' i 'Giving' i 'Culinary Gifts'. W sekcji 'Living', wystawcy z całego świata zaprezentowali wszelkie nowości dotyczące projektowania wnętrz oraz akcesoriów i dekoracji sezonowych. W sekcji 'Giving' wystawcy przedstawili przeróżnego rodzaju upominki na każdą okazję, stylowe akcesoria oraz dodatki odzieżowe, modną i oryginalną biżuterię, zegarki i papeterię. Nowością był dział 'Culinary Gifts' to miejsce dla firm, które w swojej ofercie mają dobrze opakowane produkty spożywcze. Ponad 15% wystawców Tendence to producenci i projektanci unikatowej biżuterii.

Do oferty przedstawionej przez wystawców doszły niezwykle inspirujące wydarzenie towarzyszące targom: Ethical Style Guide, Tendence Academy z bogatym programem wydarzeń towarzyszących dla przedstawicieli handlu detalicznego i inspirujące strefy TALENTS, FORM# i NEXT, gdzie prezentowały się firmy i projektanci z całego świata - zaproszeni przez Nicolette Naumann, wicedyrektor targów Ambiente oraz Tendence.

Na Tendence 2016 młodzi projektanci zaprezentowali swoje dzieła w ramach odbywającej się cyklicznie wystawy TALENTS. Poniżej relacja fotograficzna z wystawy TALENTS podczas targów Tendence 2016, które odbyły się we Frankfurcie w dniach 27-30.08.2016 roku.

Przypominamy, że zgłoszenia na TALENTS Tendence 2017 przyjmowane są do dnai 20 marca 2017 roku. Więcej informacji oraz druk aplikacji na stronie: http://tendence.messefrankfurt.com/frankfurt/en/aussteller/events/talents.html

photos © Exspace  © materiały prasowe Tendence 2016

Więcej o Tendence 2017

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.