Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
06 stycznia 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Dlaczego warto wybrać się na targii IMM Cologne 2017?

Tu liczy się design! IMM Cologne 2016 pod hasłem pod hasłem „Discover Interior Ideas”

16 stycznia 2017 rusza kolejna edycja IMM Cologne, jednych z najważniejszych targów wnętrzarskich na świecie. Równolegle w Kolonii po raz czwarty odbędzie się, odbywające co dwa lata naprzemiennie z Living Interior, wydarzenie Living Kitchen, prezentujące najnowsze trendy w wyposażeniu kuchni. Motto tych podwójnych targów brzmi „Discover Interior Ideas”.

Organizatorzy IMM Cologne 2017  / Living Kitchen 2017 spodziewają ponad 1200 wystawców z 50 krajów. Kolońskie targi w roku 2016 odwiedziło ponad 80 000 osób ze 128 krajów. Chociaż wśród zwiedzających nadal przeważają Niemcy to 40 procent publiczności stanowią zagraniczni goście. Zagraniczne firmy stanowią już 70% wszystkich uczestników targów, wśród których w tegorocznej edycji IMM Cologne wystawi się 29 firm z Polski - to o 14 więcej niż w roku 2016: APS Nova, Burhens, CIARKO, Fameg Sp.z.oo., Galeria Braz Janusz Mizera, Giceepo, Intermeble, KF Furniture, Komfort Meble, Ludwik Styl, Lupus Producten Mebli Krystyna Hyla, MAAN, Motiv Home, Notto, OIKO Furniture Factory, PANMAR, Primavera Furniture, Mega brand name RAGABA, Sits, SKALIK, SPIN MEBLE, Steinpol, TABANDA, TMH Mateusz Karewicz, Trebord, Verikon, VZOR, WAGRAN i WoodCraft.

StandOUT. IMM Cologne 2017 - konkurs na najciekawsze polskie stoiska targów IMM Cologne 2017

Dla polskich wystawców targów IMM Cologne 2017 mamy bardzo dobrą wiadomość. Portal Exspace, w ramach kolejnej edycji StandOUT., będzie promował ofertę produktową i kreacje wystawiennicze polskich wystawców, między innymi poprzez organizację StandOUT. IMM Cologne 2017 - konkursu na najlepiej zaprojektowane polskie stoiska na targach IMM Cologne 2017.

Zwiedzając z Exspace targi IMM Cologne będzie można nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać informacje na temat polskich wystawców i ich produktów.

Poniżej prezentujemy kilka polskich stoisk z targów IMM Cologne 2016. O polskich wystawcach targów IMM Cologne 2016 piszemy w osobnym artykule, zapraszamy do lektury >>>

Brahman's IMM Cologne 2016

Sits IMM Cologne 2016

VOX IMM Cologne 2016

Ludwik Styl IMM Cologne 2016

Defra LivingInterior 2016

Tabanda, Polska IMM Cologne 2016

Intario IMM Cologne 2016

Dlaczego warto wybrać się na targii IMM Cologne 2017?

Wśród tegorocznych propozycji IMM Cologne 2017 / Living Kitchen 2017, przygotowanych z myślą o licznych gościach i partnerach biznesowych z całego świata, znajdą się liczne wydarzenia specjalne. Po raz szósty powstanie instalacja „Das Haus – Interiors on Stage“. W tym roku swoją wizję przestrzeni mieszkalnej przedstawi Todd Bracher z Nowego Jorku. Ponadto powstanie specjalne stanowisko zarezerwowane dla blogerów. Amerykanka Holly Becker z decor8 i holenderska Desiree Groenendal z Vosgesparis zaprezentują własne interpretacje trendów na nadchodzący rok. Jak co roku młodzi projektanci i uczelnie artystyczne zaprezentują swój potencjał w strefie PURE TALENTS.

Das Haus 2016 Sebastian Herkner imm cologne 2016 / Foto: koelnmesse, Constantin Meyer

Das Haus 2016 Sebastian Herkner imm cologne 2016 / Room Divider Rosenthala, Pipe Chair Sebastian Herkner dla Moroso, Pole Tabel Morgen, lampa Oda Herkner dla Pulpo, Pole Tabel Morgen, fot.Urszula Kałużna

PURE TALENTS IMM Cologne 2016

W ostatnich latach coraz więcej uwagi klienci poświęcają ergonomii i wygodzie mebli wypoczynkowych. W dobie ciągłego pośpiechu i życia w stresie w cenie są wszelkie udogodnienia zwiększające komfort użytkowania sof i foteli, dlatego właśnie wystawcy IMM skoncentrują się na pokazaniu, jak pod tym względem zmienia się rynek. Strefa Komfort podczas targów IMM zajmie dwa pawilony: 10.2 i 6. „Dalszy wzrost liczby wystawców w halach 10,2 i 6 jest najlepszym dowodem, że IMM Cologne jest najważniejszym wydarzeniem dla branży na arenie międzynarodowej. To staje się już jasne, że obie hale będą zajęte. Będzie tam nie tylko wiele znajomych twarzy, ale również sporo nowych, ciekawych firm” - mówi Arne Petersen, wiceprezes Koelnmesse.

W strefie Komfort nie zabraknie liderów rynku takich jak: Himolla, Schiling, Koinor, Grupa Polipol, Natuzzi, Ada i wielu innych. Producenci mebli tapicerowanych pokażą swoje produkty jednak nie tylko w tej jednej strefie. W pawilonach z meblami wysokiej klasy będzie można zobaczyć ekspozycji takich marek jak: Molteni, Rolf Benz, B&B Italia, Leolux czy Bretz.

Koinor IMM Cologne 2016

Tom Dixon IMM Cologne 2016

Deutsches Tapeten-Institut GmbH [DTI] IMM Cologne 2016

Thonet IMM Cologne 2016

&tradition IMM Cologne 2016

 Prostoria IMM Cologne 2016

Cappellini IMM Cologne 2016

GUBI IMM Cologne 2016

Coraz więcej czasu spędzamy na zewnątrz: ogród, balkon i taras stają się coraz ważniejsze. To rozwijający się z roku na rok dział  IMM Cologne.

ETHMO IMM Cologne 2016

W zeszłym roku rozkoszowaliśmy się różnymi kombinacjami i stylistyczną niespójności tekstyliów. Jak będzie w tym roku? Dowiemy się już za 10 dni.

© Exspace

Photos © Exspace

więcej informacji o IMM Cologne 2017 pod linkiem: www.imm-cologne.com

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.