wszystkie artykuły z działu >> INSTALLATION
26 grudnia 2016
wszystkie artykuły z działu >> INSTALLATION

Niekonwencjonalny G.F Smith Showroom w Londynie

Inspirująca przestrzeń prezentujaca zarówno produkty jak i historię firmy G. F Smith

Na dwóch piętrach eleganckiego ciemnoszarego budynku tuż przy Oxford Street powstał showroom prezentujący kolekcje produktów G. F Smith.  Projektanci ekspozycji londyńskie biuro d_raw stworzyli inspirującą przestrzeń, która w niezwykły sposób prezentuje zarówno produkty jak i historię firmy G. F Smith.

W sercu showroomu znajduje się 14-metrowa ściana prezentująca kolekcje papierów G. F. Smith, obejmującą każdy charakterystyczny dla Colorplan odcień.

Na dole obok przestrzeni sprzedażowej powstała galeria o nazwie White Space Gallery, gdzie pokazywana jest seria wystaw, powiązana z markami partnerskimi i projektantami oświetlenia przybliżająca odwiedzającym sztukę i naukę papiernictwa.

Na piętrze z kolei powstała imitująca ocean instalacja zatytułowana "Tidal". Kolorowy falisty krajobraz instalacji zaprojektowanej przez Made Thought stworzony został z pionowo postawionych rolek papieru Colorplan. Instalacja nawiązuje do festiwalu Kyoorius Designyatra, który odbył się w różowym mieście Jaipur z okazji uruchomienia sprzedaży Colorplan w Indiach.

Showroom G.F Smith
Londyn
Design:
d_raw
Instalacja "Tidal"

Design: Made Thought

Photos: d_raw

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.