wszystkie artykuły z działu >> TARGI
19 stycznia 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Polskie firmy na targach Heimtextil 2017

Zwiedzając z Exspace targi można uzyskać cenne informacje na temat polskich wystawców i ich produktów

W dniach 10 – 13 stycznia odbyły się targi Heimtextil we Frankfurcie nad Menem. To największe na świecie targi tekstyliów do wyposażenia wnętrz i obiektów oraz targi, które otwierają sezon imprez w branży wystroju wnętrz na świecie. Podczas ostatniej edycji ponad 2.800 wystawców przedstawiło dla ponad 70.000 branżystów niezwykle bogatą ofertę: tkaniny dekoracyjne i obiciowe, zasłony, firany, rolety, karnisze, tapety, tekstylne wykładziny ścian, bieliznę pościelową, kołdry, poduszki, tekstylia do kuchni i łazienki, obrusy, serwety, dywany i materace. Wydarzeniem którego nie można pominąć podczas Heimtextil jest strefa trendów „Theme Park”, która pojawiła się po raz trzeci z rzędu.

Na targach Heimtextil 2017 Polskę reprezentowało 40 firm, wśród których są tak uznane marki jak: Ariadna Fabryka Nici, AMW Nawrot, Drukarnia Tkanin MICHALSKI, DAVIS, Fabryka Firanek WISAN S.A., Fabryka Firanek i Koronek Haft SA, Fargotex, Faro, Franc Gardiner, HALANTEX, INTER WIDEX, JACKMEISTER, KBM, KORA MAGNETIX, MARDOM, MOL, PARTNER, PIK, POLONTEX S.A., LECH, RAD-POL, Tkaniny J.A. Dankowski, TOPTEXTIL, UNIGLOB czy ZAWISZA.

Zwiedzając z Exspace targi Heimtextil 2017 można nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać informacje na temat polskich wystawców i ich produktów. Portal Exspace promuje ofertę produktową i kreacje wystawiennicze polskich wystawców, między innymi poprzez organizację StandOUT. Heimtextil 2017 Frankfurt - konkursu na najlepiej zaprojektowane polskie stoiska na targach Heimtextil 2017 we Frankfurcie. Partnerem 36. Edycji StandOUT. Heimtextil 2017 Frankfurt są Targi Frankfurt, Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz.

Na portalu Exspace w Galerii StandOUT. Heimtextil 2017 Frankfurt są prezentacje stoisk i oferty produktowej polskich wystawców targów Heimtextil 2017. W wyznaczonym czasie (16.01-30.01.2017) odbywa się będzie głosowanie. Zapraszamy Państwa do wyrażania opinii!

Z polskimi wystawcami spotkali się na ich stoiskach przedstawiciele portalu Exspace. W rozmowach poruszaliśmy m.in. temat sposobu prezentacji firmy na targach i nowości w ofercie danej firmy oraz zainteresowanie ofertą jak i samym stoiskiem wśród odwiedzających gości branżowych.

Poniżej prezentujemy kilkanaście stoisk polskich wystawców targów Heimtextil 2017. W Galerii przy artykule zamieściliśmy więcej zdjęć zarówno ekspozycji jak produktów prezentowanych przez polskie firmy na frankfurckich targach.

Toptextil Heimtextil 2017 photo© Exspace

Franc Gardiner Heimtextil 2017 photo© Franc Gardiner

Fargotex Group Heimtextil 2017 photo© Exspace

Halantex Heimtextil 2017 photo© Exspace

Davis Heimtextil 2017 photo© Exspace

 Mardom Decor Heimtextil 2017 photo© Exspace

INTER-WIDEX Heimtextil 2017 photo© Exspace

MOL Heimtextil 2017 photo© Exspace

PIK Heimtextil 2017 photo© Exspace

Polontex SA Heimtextil 2017 photo© Exspace

RAD-POL Heimtextil 2017 photo© Exspace

Ridex Heimtextil 2017 photo© Exspace

S.I.C. Heimtextil 2017 photo© Exspace

Sanwil Heimtextil 2017 photo© Exspace

Toccare Heimtextil 2017 photo© Exspace

Uniglob Heimtextil 2017 photo© Exspace

Wendre Heimtextil 2017 photo© Exspace

FARO Heimtextil 2017 photo© Exspace

© Exspace

 photos © Exspace

--------------------

Partner StandOUT. HEIMTEXTIL 2017 Frankfurt

 Targi Frankfurt, Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz, Warszawa

 www.targifrankfurt.pl

 

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.