Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
20 stycznia 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Czy wielkie stoiska mogą być przytulne?

KOINOR na imm cologne 2017 pokazuje, że…

...tak, a stoisko KOINOR na tegorocznej edycji imm cologne było olbrzymie, jego powierzchnia to prawie 1100 mkw. I… okazuje się, że wielkie stoiska mogą być przytulne, nawet bardzo przytulne. Z czym jeszcze kojarzy nam się przytulność? Z pastelowymi i wyciszonymi kolorami i miłymi dodatkami Z pewnością tak, ale i tutaj KOINOR nas zaskakuje. Kolory są kontrastowe i ciemne a dodatki, chociaż naturalne, są często agresywne w swojej formie.

Ekspozycje na targach coraz częściej przypominają oazy spokoju. Przytulne przestrzenie aranżacji wystawienniczych to trend, który od jakiegoś czasu obserwujemy na największych światowych targach. Życie wokół nas pędzi, świat staje się coraz bardziej niebezpieczny i może dlatego ekspozycje na targach coraz częściej przypominają oazy spokoju. I to zarówno jeżeli chodzi o scenografię wystaw jak i dobór kolorów.

W poszukiwaniu najnowszych trendów w designie zarówno wzorniczym jak i wystawienniczym przedstawiciele portalu Exspace odwiedzili imm cologne 2017 – jedne z najważniejszych targów wnętrzarskich na świecie, które odbyły się w Kolonii w dniach 16-22 stycznia br..

Portal Exspace, w ramach kolejnej edycji StandOUT., będzie promował ofertę produktową i kreacje wystawiennicze 40 polskich wystawców, między innymi poprzez organizację StandOUT. IMM Cologne 2017 - konkursu na najlepiej zaprojektowane polskie stoiska na targach IMM Cologne 2017. Już dzisiaj zapraszamy do współudziału!

Zwiedzając z Exspace targi IMM Cologne 2017 można nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać informacje na temat polskich wystawców i ich produktów.

Wśród tegorocznych propozycji imm cologne 2017 i towarzyszącym imm cologne targom LivingKitchen 2017 było wiele imponujących stoisk. Jednym z najciekawszych było wspomniane już wyżej stoisko KOINOR, obok którego nikt nie przechodził obojętnie. I my zatrzymaliśmy się na nim na dłużej.

Naszą uwagę zwrócił przytulny design stoiska KOINOR. A PRZYTULNOŚĆ to TREND we wzornictwie wystawienniczym, który od jakiegoś czasu obserwujemy na największych światowych targach. Rozkoszowaliśmy się różnymi kombinacjami i pozorną niespójnością stylistyczną. Niebanalnym łączeniem zróżnicowanych kolorów, materiałów i grafik. Na każdym kroku widzimy bogactwo innowacyjnych pomysłów aranżacyjnych. Stoisko KOINOR to wiele różnych i pięknych opowieści o produktach KOINOR.

A w ofercie KOINOR znajdują się meble zarówno surowe jak i zabawne; nowoczesne i klasyczne. KOINOR na targach imm cologne obecny jest od lat. Na ekscytujący projekt stoiska, którym firma promowała się na imm cologne 2017, składało się wiele ciepłych scenografii, które były tłem dla nowości, dodatków i najlepiej sprzedawanych produktów z oferty firmy.

Zapraszamy Państwa na nietypowy spacer po przytulnej przestrzeni stoiska KOINOR. Nietypowy ponieważ w roli głównej występują barokowe kompozycje kwiatowe dekorujące zestawy mebli, naturalne dodatki przytulone do ścian i tworzone ‘na kolanie’ opisy z dodanymi wszędzie gdzie się da serduszkami. Więcej zdjęć znajdziecie w Galerii.

© Exspace

photos © Exspace

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.