wszystkie artykuły z działu >> TARGI
17 stycznia 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Dla fanów niekonwencjonalnych prezentacji: Tom Tailor Truck ze stylowymi meblami na imm cologne 2017

Niestandardowe pomysł na wyróżnienie się!

W poszukiwaniu najnowszych trendów w designie zarówno wzorniczym jak i wystawienniczym przedstawiciele portalu Exspace odwiedzili imm cologne 2017 – jedne z najważniejszych targów wnętrzarskich na świecie, które odbyły się w Kolonii w dniach 16-22 stycznia br..

Portal Exspace, w ramach kolejnej edycji StandOUT., będzie promował ofertę produktową i kreacje wystawiennicze 40 polskich wystawców, między innymi poprzez organizację StandOUT. IMM Cologne 2017 - konkursu na najlepiej zaprojektowane polskie stoiska na targach IMM Cologne 2017. Już dzisiaj zapraszamy do współudziału!

Zwiedzając z Exspace targi IMM Cologne 2017 można nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać informacje na temat polskich wystawców i ich produktów.

Jak prezentować firmę, żeby pisały o niej Media? Jakimi pomysłami na prezentacje firmy zachwycą się wszyscy. Jak zaprezentować firmę, by kilka targowych dni rozciągnęło się w czasie  do kilku miesięcy.

O pomyśle na prezentacje firmy się rozmawia. Budzi ona emocje. Wspomina się po targach rzeczy, które zostają w naszej pamięci najbardziej. Z pewnością taka była prezentacja kolekcji mebli Tom Tailor Truck na imm cologne 2017.

Tutaj design stoiska jest na drugim planie, idziemy dalej niż zasada ‘form follow function’. Tom Tailor zaprezentował się na imm cologne 2017 w sposób bardzo niekonwencjonalny. Nie uważacie?

Tom Tailor, niemiecka marka będąca synonimem nowoczesnego lifestyle, na targach imm cologne 2017 zaprezentowała kolekcje mebli wewnątrz samochód dostawczego w hallu wzdłuż hali nr 9 kolońskich targów. 

Motto firmy Tom Tailor brzmi „Żyjesz tu i teraz. Ciesz się więc swobodą i korzystaj ze wszystkiego, co oferuje ci życie.” Optymizm i niewyczerpana energia, swoboda i relaks – wszystko to sprawiło, że marka Tom Tailor zyskała międzynarodową sławę i uznanie ludzi ceniących sobie spontaniczność działania, ludzi, którzy dostrzegają swoje pragnienia i potrafią realizować swoje cele.

Zabawny i bardzo oryginalny pomysł prezentacji produktów Tom Tailor na imm cologne 2017 idealnie wpisując się w motto marki, pokazuje coś więcej niż 'dobrze zaprojektowane stoisko'. Z ciekawostek: tą ciężarówką pracownicy firmy Tom Tailor odwiedzają klientów.

Pamiętacie wspaniały pomysł Lee Broom na Salone del Automobile na Milan Design Week 2016. Brytyjski projektant Lee Broom odtworzył część włoskiego palazzo - wraz z korynckimi kolumnami i sztukaterią - wewnątrz samochód dostawczego. Włoskie palazzo w furgonetce wyruszyło w podróż do Mediolanu z Londynu na długo przed otwarciem imprezy. Czas przyjazdu został tak zaplanowany, żeby być w Mediolanie w dniach 12-17 kwietnia. ‘Salone del Automobile’ objeżdżał miasto w ciągu tygodnia trwania Milan Design Week przemieszczając się między najważniejszymi miejscami wydarzenia. Tutaj piszemy więcej o prezentacji Lee Broom na Salone del Automobile na Milan Design Week 2016 >>>

© Exspace

photos © Exspace

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.