wszystkie artykuły z działu >> TARGI
26 stycznia 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Franc Gardiner na targach Heimtextil 2017 we Frankfurcie

Świadome komunikowanie kompetencji i wyróżnianie się poprzez swoje mocne strony

Podczas Heimtextil 2017 największych targów tekstyliów na świecie, które odbyły się w dniach 10-13 stycznia br. we Frankfurcie polski lider osłon okiennych zaprezentował pełne portfolio swoich produktów oraz tegoroczne nowości.

Niezwykle ważne dla firmy działającej globalnie i prezentującej się na prestiżowych, międzynarodowych targach jest świadome komunikowanie kompetencji i wyróżnianie się poprzez swoje mocne strony. Stoisko Franc Gardiner zrealizowane na targach Heimtextil 2017 we Frankfurcie to doskonała synergia pomiędzy architekturą i produktem. Zrównoważone zestawienie elementów sprawia, że prezentacja marki Franc Gardiner jest spójna zarówno jeżeli chodzi o komunikowanie najważniejszych wartości firmy jak i prezentacje produktu. Oczarowuje klientów oferując inspirujące miejsce dla rozmów i spotkań.

Na stoisku firmy Franc Gardiner na odwiedzających czekała prezentacja pełnej oferty oraz nowe produkty m.in. roleta sterowana pilotem smartroll electro. Ponadto producent przedstawił 3 nowe modele plis. Wszystkie nowości pojawią się w ofercie sprzedażowej w marcu.

Cosimo one cord – sposób montażu: ściana/sufit, sterowanie: ręczne sznurkiem, wymiary max: 200x220, kolor systemu: biały, srebrny, dąb złoty, orzech, kość słoniowa

Honeyflex – sposób montażu: ściana/sufit, sterowanie: ręczne łańcuszek, wymiary max: 300x300, kolor systemu: biały, beż, antracyt, anoda, czarny

Honeyflex electro – sposób montażu: ściana/sufit, sterowanie: pilotem, wymiary max: 300x300, kolor systemu: biały, beż, antracyt, anoda, czarny

Miło nam pinformować, że stoisko Franc Gardiner znalazało się wśród 32 polskich stoisk prezentowanych w wirtualnym konkursie StandOUT. Heimtextil 2017! Celem StandOUT. jest promocja polskich firm uczestniczących w targach Heimtextil 2017. Zapraszamy do głosowania i wyrażania opinii!

Zwiedzając z Exspace targi Heimtextil 2017 można nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat polskich wystawców i ich produktów. Zapraszamy do galerii zdjęć!

© Exspace

Photos © Exspace, Franc Gardiner

O firmie

Franc Gardiner od 2002 roku tworzy nowe standardy w produkcji i sprzedaży nowoczesnych wewnętrznych osłon okiennych o bogatym wachlarzu wzorów, kolorów, materiałów oraz indywidualnych dekoracji z nadrukami. Franc Gardiner jest liderem w branży na polskim rynku i wiodącą firmą w Europie. Oferuje klientom szeroki asortyment osłon słonecznych i akcesoriów niezbędnych do aranżacji okna w tym m.in. rolet klasycznych, mini rolet, karniszy, akcesoriów. Rolety okienne Franc Gardiner wyróżniają się jakością tkanin i mechanizmów, a także starannością wykonania. Firma posiada na rynku trzy marki dedykowane klientom o zróżnicowanych wymaganiach – PRAKTO by Franc Gardiner, Lotari oraz Smartroll.

Franc Gardiner zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą (łącznie to ponad 200 pracowników), stale rozwija i modernizuje park maszynowy. Dzięki temu firma dostarcza dopracowane rozwiązania – zarówno pod względem technologicznym, jak i materiałowym. Na straży wysokich norm stoją systemy zarządzania jakością ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001, system utrzymywania jakości IWAY – Kodeks Postępowania Etycznego oraz system ISQAP dotyczący kontroli jakości procesu produkcyjnego.

Więcej na: www.francgardiner.com, www.prakto.eu, www.lotari.pl, www.smartroll.com.

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.