wszystkie artykuły z działu >> TARGI
28 stycznia 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Fargotex Group po raz siódmy na Heimtextil 2017 Frankfurt

Premiera najnowszych kolekcji materiałów meblowych Fargotex i tkanin dekoracyjnych Cosmonova

W poszukiwaniu najnowszych trendów w designie zarówno wzorniczym jak i wystawienniczym przedstawiciele portalu Exspace odwiedzili Heimtextil 2017 – największe na świecie targi tekstyliów do wyposażenia wnętrz i obiektów, które odbyły się we Frankfurcie nad Menem w dniach 10-13 stycznia 2017 roku.

W targach Heimtextil 2017 udział wzięło ponad 2800 wystawców wśród których było 40 firm z Polski. Wiele stoisk i produktów na frankfurckich targach zwróciło naszą uwagę. Wśród najciekawszych znalazła sie oferta i stoisko Fargotex Group, jednego z największych w Polsce producentów materiałów meblowych i tkanin dekoracyjnych oraz jednego z liderów rynku europejskiego. Najnowsze kolekcje Fargotex Group zostały zaprezentowane na Heimtextil 2017 w niezwykle wyrafinowany sposób, a intrygujący design stoiska robił duże wrażenie.

 

Na Heimtextil 2017 Fargotex Group zaprezentowała swoją ofertę już po raz siódmy. Jak co roku miała miejsce uroczysta premiera najnowszych kolekcji materiałów meblowych Fargotex i tkanin dekoracyjnych Cosmonova. Dodatkowo firma wprowadziła do swojej oferty nową linię produktową – dywany łatowczyszczące Carpet Decor by Fargotex. Nowości 2017 prezentują najnowsze trendy w zbliżającym się sezonie m.in. inspiracja naturalnymi włóknami, czy przestrzenne struktury tkanin. W ciągu czterech dni targowych stoisko Fargotex cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Kolejną okazją na zapoznanie się z ofertą Fargotex Group będą Targi Home Decor, odbywającesię w dniach 13-16 marca w Poznaniu.

Miło nam pinformować, że stoisko Fargotex Group znalazało się wśród 32 polskich stoisk prezentowanych w StandOUT. Heimtextil 2017! Celem StandOUT. jest promocja polskich firm uczestniczących w targach Heimtextil 2017. Zapraszamy do głosowania i wyrażania opinii!

Zwiedzając z Exspace targi Heimtextil 2017 można nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat polskich wystawców i ich produktów. Zapraszamy do galerii zdjęć!

© Exspace

Photos © Exspace

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.