wszystkie artykuły z działu >> TARGI
29 stycznia 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Polskie firmy na IMM Cologne 2017 i LivingKitchen 2017

Stoiska polskich firm zachwycały odpowiadając na wyzwania nowoczesnego wzornictwa wystawienniczego! 

Przyciągnąć uwagę wyglądem stoiska na targach takich jak IMM Cologne czy LivingKitchen to nie jest łatwe zadanie. A gdy firma prezentuje się wśród największych światowych marek - to staje się ono prawdziwym wyzwaniem. Wyzwaniem, z którym polscy wystawcy tegorocznej edycji IMM Cologne i LivingKitchen poradzili sobie wyśmienicie. Stoiska polskich firm zachwycały odpowiadając na wyzwania nowoczesnego wzornictwa wystawienniczego. A ponieważ na targach sukces buduje się też w sferze podświadomości, to z pewnością design wielu stoiska wymiernie wsparł sukces firm na kolońskich targach.

W podwójnych targach IMM Cologne 2017 i LivingKitchen 2017 udział wzięło ponad 1200 wystawców z 50 krajów, wśród których wystawiło się 29 firm z Polski. Miło nam poinformować, że portal Exspace 37 edycją StandOUT. IMM Cologne 2017 LivingKitchen 2017 promuje aż 22 polskie firmy uczestniczące w IMM Cologne 2017 i LivingKitchen 2017.

Wydarzenie StandOUT. to niezwykle ważna dla polskich wystawców inicjatywa. Bo zwiedzając z Exspace targi można nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat polskich wystawców i ich produktów. Do dnia 8 lutego zapraszamy Państwa do głosowania na najciekawszą prezentacje oferty polskich firm tych podwójnych targów i wyrażania opinii!

IMM Cologne 2017, jedne z najważniejszych targów wnętrzarskich na świecie, odbyły się w dniach 16-22 stycznia 2017 roku. Równolegle w Kolonii odbyło się, funkcjonujące co dwa lata naprzemiennie z LivingInterior, wydarzenie LivingKitchen prezentujące najnowsze trendy w wyposażeniu kuchni.

Wiele stoisk i produktów na kolońskich targach zwróciło naszą uwagę. Na naszych oczach zmienia się design wystawienniczy. Przytulne przestrzenie aranżacji wystawienniczych to trend, który od jakiegoś czasu obserwujemy na największych światowych targach. Życie wokół nas pędzi, świat staje  się coraz bardziej niebezpieczny i może dlatego ekspozycje na targach coraz częściej przypominają oazy spokoju. Pomimo ogromu oferty polskich wystawców postaraliśmy się o jak najszerszy przegląd trendów zarówno wzorniczych jak i wystawienniczych.

Mamy nadzieję, że spodoba się Państwu to co zaprezentowali polscy wystawcy targów IMM Cologne i LivingKitchen 2017. Więcej polskich firm prezentujemy w Galerii przy Artkule i na platformie StandOUT. IMM Cologne 2017 LivingKitchen 2017.

Nowoczesne okapy Ciarko, największego w Polsce producenta wysokiej jakości okapów kuchennych oraz jednego z liderów rynku europejskiego, zostały zaprezentowane na LivingKitchen 2017 w wyrafinowany sposób. Minimalistyczne stoisko robiło duże wrażenie. Niezwykle ważne dla firmy działającej globalnie i prezentującej się na prestiżowych, międzynarodowych targach jest świadome komunikowanie kompetencji i wyróżnianie się poprzez swoje mocne strony. Stoisko Ciarko, zaprojektowane przez laureata Red Dot Łukasza Paszkowskiego, to doskonała synergia pomiędzy architekturą i produktem. Zrównoważone zestawienie elementów sprawia, że prezentacja marki Ciarko jest spójna zarówno jeżeli chodzi o komunikowanie najważniejszych wartości firmy jak i prezentacje produktu. Oczarowuje klientów oferując inspirujące miejsce dla rozmów i spotkań. Więcej informacji o stoisku Ciarko możecie Pa nstwo przeczytac tutaj >>

Celem powstania firmy Wagran było opracowanie technologii produkcji zlewozmywaków z kompozytów granitowych. Prace badawcze były prowadzone w Zakładzie Doświadczalnym do połowy 2008 roku i zakończyły się pełnym sukcesem. W 2010 r. wybudowany został nowy zakład produkcyjny o powierzchni 5000 m2. Zakład posiada własne laboratorium służące do kontroli procesu produkcyjnego i wdrożeń nowych produktów. Aktualnie produkowanych jest ponad 120 modeli zlewozmywaków dla odbiorców krajowych i zagranicznych. Produkty Wagranu były prezentowane w Kolonii pod marką Granmaster.

Wśród gigantów przemysłu meblowego na IMM Cologne 2017 zadebiutowała polska marka MOTIV HOME, producent wysokiej klasy mebli tapicerowanych. Debiut MOTIV HOME na IMM Cologne 2017 miał miejsce w prestiżowej strefie COMFORT (hala nr 10.2) wśród największych światowych marek takich jak: Himolla, Schiling, Koinor, Grupa Polipol, Natuzzi, Ada i wiele innych. MOTIV HOME na stoisku o powierzchni 50,5 mkw prezentował większość swoich kolekcji oraz 5 nowych produktów. Ekspozycja targowa MOTIV HOME skupiona była głównie wokół lekkich mebli wypoczynkowych, foteli i sof wzorowanych na stylistyce retro w nowoczesnej odsłonie. Oferta, którą projektanci MOTIV HOME ubrali w ciekawe odcienie wełen, welurów i inne naturalne w charakterze tkaniny została bardzo pozytywnie przyjęta zarówno przez klientów działających na rynku kontraktowym, jak również klientów z segmentu detalicznego. Więcej informacji o stoisku MOTIV HOME możecie Państwo przeczytac tutaj >>

Fameg po 10-letniej przerwie znowu pokazał swoje produkty na imm cologne. Prezentacja wzbudzała wielkie zainteresowanie.

W ostatnich latach coraz więcej uwagi klienci poświęcają ergonomii i wygodzie mebli wypoczynkowych. W dobie ciągłego pośpiechu i życia w stresie w cenie są wszelkie udogodnienia zwiększające komfort użytkowania sof i foteli, dlatego właśnie wystawcy IMM koncentrują się na pokazaniu, jak pod tym względem zmienia się rynek. Producenci mebli tapicerowanych pokazali swoje produkty podczas targów IMM w strefie COMFORT, która zajęła dwa pawilony: 10.2 i 6. W strefie COMFORT zachwycały imponujące ekspozycje SITS, Burhens, Primavera Furniture czy Olda

STIS

Burhens

Promavera Furniture

Olta

Firma Ludwik Styl – jeden z wiodących producentów mebli z litego drewna w Europie - kolejny raz pokazała swoją ofertę na styczniowych targach IMM w Kolonii. Firma zaprezentowała kilka nowych kolekcji, które spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem przez odbiorców. Różnorodność wnętrz, interesujące modele mebli w odmiennych stylistykach zachęcało odwiedzających do sprawdzenia jakości. Wykorzystanie przez Ludwik Styl wyłącznie litego drewna sprawiło, że nie tylko zmysł wzrokowy, ale również dotykowy i emocjonalny został poruszony.

Fabryka Mebli SPIN zajmuje się produkcją i sprzedażą mebli tapicerowanych, oraz realizacją projektów inwestycyjnych w zakresie wykończenia wnętrz.

Notto

Bardzo ciekawie prezentowała sie oferta firm takich jak: Oiko, take me HOME., VZÓR, Trebord, Tabanda czy Carpenter Studio z Poznania.

Oiko

take me HOME.

VZÓR

TREBORD

TABANDA

TABANDA

Carpenter Studio

Polskie firmy na targach imm cologne 2017 prezentowały się na najwyższym światowym poziomie. Więc nie powinno Państwa dziwić, że razem z polskimi wystawcami tych największych światowych targów zastanawialiśmy się co miało komunikować stoisko WPHI Kolonia: POLSKA POWER!, którego głównym założeniem miała być promocja polskiej branży meblarskiej i polskiego wzornictwa użytkowego. Jak mogli odebrać polską branże meblową odbiorcy niemieccy i z innych państw zapraszani na spotkania branżowe na stoisku WPHI Kolonia: POLSKA POWER!?

© Exspace

Photos © Exspace

Kolejna edycja imm cologne odbędzie się w dniach 15 to 21 stycznia 2018 roku wspólnie z LivingInteriors.

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.