wszystkie artykuły z działu >> TARGI
09 lutego 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Laureaci StandOUT. IMM Cologne 2017 LivingKitchen 2017

Zaprojektowane żeby wyróżnić firmę!

9 lutego br. poznaliśmy Laureatów 37. Edycji StandOUT.  IMM Cologne 2017 LivingKitchen 2017 – wirtualnego konkursu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej - organizowanego przez portal Exspace. Celem StandOUT. jest promocja polskich firm uczestniczących w IMM Cologne 2017 / LivingKitchen 2017 - jednych z najważniejszych targów wnętrzarskich na świecie, które odbyły się w Kolonii w dniach 16-22 stycznia 2017 roku.

Najładniejszymi polskimi stoiskami targów IMM Cologne 2017 i LivingKitchen 2017 głosami użytkowników portalu Exspace, zostały wybrane stoiska firmy Ludwik Styl (IMM Cologne 2017) i Ciarko (LivingKitchen 2017). Kolejne prestiżowe miejsca zajęły stoiska firm Fameg i MOTIV HOME (IMM Cologne 2017), WAGRAN i Galeria Brąz (LivingKitchen 2017).

Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Kapitułę Konkursu pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej portalu Exspace otrzymały firmy: SITS, take me HOME. i Carpenter Studio.

Platforma StandOUT. to niezwykle ważna inicjatywa dla polskich wystawców. Bo zwiedzając z Exspace targi można nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat polskich wystawców i ich produktów.

Na 22 wyróżniające się stoiska, które znalazły się w finale StandOUT. IMM Cologne 2017 LivingKitchen 2017 zagłosowało 4359 osób. Ilość głosujących świadczy o tym, że StandOUT. wzbudził  również wiele emocji wśród tysięcy wirtualnie odwiedzających portal Exspace. Ponad 1200 stoisk zaprezentowanych w trzydziestu siedmiu edycjach StandOUT. odwiedziło już ponad 93000 osób. Głównym założeniem StandOUT. jest promocja marek i produktów wystawców jeszcze długo po targach. Upowszechnienie tej idei jest ważnym elementem przyczyniającym się bezpośrednio do budowania marki jak również do promocji polskich branż.

Poniżej prezentujemy najpiękniejsze polskie stoiska IMM Cologne 2017 LivingKitchen 2017. W Galerii przy artykule zamieściliśmy więcej zdjęć - zarówno ekspozycji jak produktów Laureatów. A tutaj możecie Państwo obejrzeć wszystkich wspaniałych finalistów StandOUT. IMM Cologne 2017 LivingKitchen 2017 >>>

Nagrody - Pakiety Reklamowe o łącznej wartości 12000,00 zł zasponsorowane przez portal Exspace otrzymują zwycięzcy głosowania. Dyplomy otrzymują wszyscy Laureaci.

Zwycięzcy głosowania StandOUT. IMM Cologne 2017 LivingKitchen 2017

I. Miejsce - stoisko firmy Ludwik Styl (IMM Cologne 2017)
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 3000zł

I. Miejsce - stoisko firmy Ciarko (LivingKitchen 2017)
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 3000zł

II. Miejsce - stoisko firmy Fameg (IMM Cologne 2017)
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 2000zł

II. Miejsce - stoisko firmy WAGRAN (LivingKitchen 2017)
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 2000zł

III. Miejsce - stoisko firmy MOTIV HOME (IMM Cologne 2017)
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 1000zł

III. Miejsce - stoisko firmy Galeria Brąz (LivingKitchen 2017)
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 1000zł

Wyróżnienia Honorowe StandOUT. IMM Cologne 2017 LivingKitchen 2017

Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy SITS

Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy take me HOME.

Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy Carpenter Studio

Laureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem w Kolonii za rok!

Patronat medialny: BIZNES meble.pl, meblarstwo.eu, signs.pl, Nowy Magazyn i Wnętrze i Ogród

------------------

O targach IMM Cologne 2017 LivingKitchen 2017

W dniach 16-22 stycznia 2017 roku odbyły się tari IMM Cologne 2017 – jedne z najważniejszych targów wnętrzarskich na świecie. Równolegle w Kolonii po raz czwarty odbyło się, funkcjonujące co dwa lata naprzemiennie z LivingInterior, wydarzenie LivingKitchen prezentujące najnowsze trendy w wyposażeniu kuchni. Motto tych podwójnych targów brzmi „Discover Interior Ideas”.

W podwójnych targach IMM Cologne 2017 i LivingKitchen 2017 udział wzięło ponad 1200 wystawców z 50 krajów. Kolońskie targi odwiedziło ponad 150000 osób. Chociaż wśród zwiedzających nadal przeważają Niemcy to 40 procent publiczności stanowią zagraniczni goście. Zagraniczne firmy stanowią już 70% wszystkich uczestników targów, wśród których w tegorocznej edycji IMM Cologne wystawiło się 29 firm z Polski - to o 14 więcej niż w roku 2016.

Wśród tegorocznych propozycji IMM Cologne 2017 i LivingKitchen 2017 przygotowanych z myślą o licznych gościach i partnerach biznesowych z całego świata, znalazły się liczne wydarzenia specjalne. Po raz szósty powstała instalacja „Das Haus – Interiors on Stage“. W tym roku swoją wizję przestrzeni mieszkalnej przedstawił Todd Bracher z Nowego Jorku.

O StandOUT.

Udział w prestiżowych wydarzeniach wystawienniczych to wielki wysiłek dla firm. Portal Exspace wspiera wystawców organizując min. StandOUT. - projekt w postaci wirtualnego konkursu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Jego głównym założeniem jest promocja marek i produktów firm wystawców jeszcze długo po targach.

Upowszechnienie tej idei jest ważnym elementem przyczyniającym się bezpośrednio do budowania marki jak również do promocji polskich branż. Platforma StandOUT. to ważna inicjatywa szczególnie dla polskich firm prezentujących się na największych imprezach wystawienniczych w Europie.  Bo zwiedzając z Exspace targi można nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat polskich wystawców i ich produktów oraz polskich branż.

Unikatowe stoiska - które najlepiej prezentują aktualne trendy i wyjątkowe wizualne rozwiązania – wyszukuje wewnętrzny zespół ekspertów w dziedzinie. StandOUT. promuje najważniejsze imprezy wystawiennicze zarówno w Polsce jak i w Europie. StandOUT. organizowany jest przez Portal Exspace od roku 2012. W 37 edycjach StandOUT. oddano już ponad 93000 głosów.

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.