Reklama

wszystkie artykuły z działu >> FIRMY
19 lutego 2017
wszystkie artykuły z działu >> FIRMY

Besco na 4 Design Days doskonale wpisuje się w klimat eventu

Besco wyznacza nowe trendy we wzornictwie oraz aranżacji nowoczesnych łazienek

Przyciągnąć uwagę wyglądem stoiska na tak prestiżowym wydarzeniu jakim jest 4 Design Days to nie jest łatwe zadanie. A gdy firma prezentuje się wśród wielu uznanych marek - to staje się ono prawdziwym wyzwaniem. Wyzwaniem, z którym firma Besco poradziła sobie wyśmienicie. Intrygujące stoisko Besco, zrealizowane przez Proarte Media, odpowiada na wyzwania nowoczesnego wzornictwa wystawienniczego. A ponieważ na targach sukces buduje się również w sferze podświadomości, to design stoiska Besco wymiernie wspiera sukces firmy na 4 Design Days.

4 Design Days, którego 2 edycja odbywa się w dniach 16-19 lutego br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, to niezwykłe wydarzenie, które jednoznacznie kojarzone jest z designem, modą i trendami, ale też jakością, czy szeroko rozumianą estetyką. Besco, polska marka z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w produkcji wyrobów sanitarnych, pokazując kilka modeli ze swojej oferty doskonale wpisało się w klimat tego eventu.

Oferta marki Besco obejmuje wanny akrylowe, wolnostojące wanny produkowane w technologii odlewów mineralnych Besco Mineral DuraBe oraz kompozytów sanitarnych, brodziki, kabiny i drzwi prysznicowe, parawany nawannowe, a także szeroką gamę praktycznych akcesoriów. Firma wprowadzając kolejne nowości do swojej oferty, tworzone w trzech różnych technologiach produkcji, wyznacza nowe trendy we wzornictwie oraz aranżacji nowoczesnych łazienek. Produkty Besco łączą w sobie przemyślany design oraz wyjątkową estetykę i funkcjonalność.

Na 4DD swoją oficjalną premierę miała kolekcja Assos, sygnowana nazwiskiem znanego polskiego projektanta produktów wyposażenia łazienek Marcina Jędrzaka. Wanna oraz umywalka Assos to nowoczesny, minimalistyczny design, co w połączeniu z najwyższą jakością materiału Besco Mineral DuraBe sprawiło, że oba produkty cieszą się niezwykłą popularnością, zarówno wśród profesjonalistów, którzy odwiedzili MCK w dniach 16-17 lutego, jak i finalnych Klientów, którzy mieli okazję zobaczyć stoisko Besco wczoraj oraz w dniu dzisiejszym.

Bardzo duże zainteresowanie budzi również wolnostojąca wanna Goya, która zdobyła w ostatnim roku kilka ważnych nagród właśnie za design.

Zapraszamy! Na 4DD i na stronę www.besco.eu 

© Exspace

Photos: Besco

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.