Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
19 lutego 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

RAPORT: Polskie firmy na Ambiente 2017 Frankfurt

Wielkie święto wzorniczego świata

Nie było Was na Ambiente 2017 największych na świecie targach dóbr konsumpcyjnych, które odbyły się we Frankfurcie w dniach 10-14 lutego 2017 roku? Nie szkodzi. W poszukiwaniu najnowszych trendów w designie zarówno wzorniczym jak i wystawienniczym przedstawiciele portalu Exspace odwiedzili Ambiente 2017. Przedstawiamy piewszą relacje zdjęciową prezentującą - polskie frimy na Ambiente 2017. Nawet jeżeli odwiedziliście te wspaniałe targi to z pewnością nie dotarliście do wszystkich polskich wystwców. A oferta polskich firm niezmiennie od lat cieszy się dużym zainteresowaniem odwiedzających Ambiente, których w roku 2017 było ponad 142 tysiące.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy też Państwa do platformy StandOUT. Ambiente 2017 – konkursu na stoiska, które poprawiają standardy w branży wystawienniczej - którym portal Exspace promuje polskie firmy i ofertę produktową zaprezentowaną przez polskich wystawców targów Ambiente 2017. Zwiedzając z Exspace można nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat wybranych wystawców i ich produktów.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wśród 4454 wystawców z 96 krajów na Ambiente 2017 zaprezentowały się 64 firmy z Polski. Wystawiane na targach produkty obejmowały nakrycia stołów, akcesoria kuchenne, artykuły gospodarstwa domowego, przedmioty do degustacji i eleganckich kolacji przy winie, a także inne akcesoria domowe, wyposażenie wnętrz oraz upominki. Targi podzielone były tematycznie na branże: DINING - dekoracje i nakrycia stołowe, GIVING - prezenty i upominki oraz LIVING - pomysły dla mieszkań i domów. To było wielkie święto wzorniczego świata. Jednym z najważniejszych wydarzeń towarzyszących Ambiente są Wystawy Partnerskie. Po Danii, Francji, Japonii USA i Włochach Wielka Brytania została szóstym krajem partnerskim Ambiente 2017. Kuratorką wystawy 'Providence & Provenance' była słynna projektantka Janice Kirkpatrick. Tego nie można przegapić odwiedzając Ambiente. Tutaj przeczytacie więcej nt. wystawy prezentującej wzornictwo Wielkiej Brytanii >>

Przyciągnąć uwagę wyglądem stoiska na targach takich jak Ambiente to nie jest łatwe zadanie. A gdy firma prezentuje się wśród największych światowych marek - to staje się ono prawdziwym wyzwaniem. Wyzwaniem, z którym wiele polskich wystawców tegorocznej edycji Ambiente poradziła sobie wyśmienicie. Stoiska polskich firm zachwycały odpowiadając na wyzwania nowoczesnego wzornictwa wystawienniczego. A ponieważ na targach sukces buduje się też w sferze podświadomości, to z pewnością design wielu stoiska wymiernie wsparł sukces firm na frankfurckich targach.

Poniżej prezentujemy wybrane stoiska polskich firm. W galerii przy artykule zamieściliśmy więcęj zdjęć zarówno ekspozycji jak i oferty produktowej polskich wystawców. Więcej zdjęc znajdziecie Państwo na platormie StandOUT. Ambiente 2017. Zwiedzając z Exspace targi można nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat polskich wystawców i ich produktów.

Spółdzielnia SNB od 1951 roku produkuje i dostarcza na rynek szeroki asortyment artykułów gospodarstwa domowego: tortownice, blachy i formy do pieczenia, wykonane zarówno z blach ocynowanych jak i nieprzywieralnych, suszarki do domu i na balkon. Produkty SNB cieszą się powodzeniem na rynku krajowych i rynkach zagranicznych. Sprzedawane są do ponad 30 krajów. Dzięki nowoczesnym technologiom, wieloletniemu doświadczeniu, zaangażowaniu załogi, produkty SNB mają wysoką jakość a ich asortyment jest stale poszerzany.

Spółdzielnia SNB - finalista StandOUT. Ambiente 2017

Ceramika Artystyczna Boleslawiec - finalista StandOUT. Ambiente 2017

Crystal Deco - finalista StandOUT. Ambiente 2017

hoom - finalista StandOUT. Ambiente 2017

HSG Wrześniak - finalista StandOUT. Ambiente 2017

Zakłady Porcelany Stołowej Karolina - finalista StandOUT. Ambiente 2017

Lubiana - finalista StandOUT. Ambiente 2017

Manufaktura w Bolesławcu - finalista StandOUT. Ambiente 2017

Orplast - finalista StandOUT. Ambiente 2017

PFP "Ćmielów" i "Chodzież" S.A. - finalista StandOUT. Ambiente 2017

Pocelana Krzysztof - finalista StandOUT. Ambiente 2017

Practic Hall 6.1 - finalista StandOUT. Ambiente 2017

Practic Hall 1.1 - finalista StandOUT. Ambiente 2017

Styler - finalista StandOUT. Ambiente 2017

tre - finalista StandOUT. Ambiente 2017

Trend Glass - finalista StandOUT. Ambiente 2017

YORK - finalista StandOUT. Ambiente 2017

© Exspace

Photos: Exspace

---------------

Więcej informacji o Ambiente 2017:

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.