Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
20 lutego 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Laureaci Exhibitor Design Awards targów 4 Design Days 2017

Bo na targach nie wystarczy się wystawiać! Na targach trzeba zaistnieć!

Przyciągnąć uwagę wyglądem stoiska na tak prestiżowym wydarzeniu jakim jest 4 Design Days to nie jest łatwe zadanie. A gdy firma prezentuje się wśród wielu uznanych marek - to staje się ono prawdziwym wyzwaniem. Wyzwaniem, z którym wystawcy 4 Design Days 2017 poradzili sobie wyśmienicie. Architektura wielu stoisk zaprezentowanych na 4DD odpowiadała na wyzwania nowoczesnego wzornictwa wystawienniczego. A ponieważ na targach sukces buduje się również w sferze podświadomości, to niezwykle ważny jest  poziom prezentacji firmy.

Domatoria, Internorm, Mera, Budownictwo CLT-Novatop, Pepe Designe oraz Zieta Prozessdesign - do tych wystawców 4 Design Days 2017 trafiły wyróżnienia Exhibitor Design Award 2017 za najbardziej designerskie stoiska i najciekawsze ekspozycje.

W skład jury oceniającego najciekawsze ekspozycje 4 Design Days 2017 weszli: redaktorzy naczelni propertynews.pl i propertydesign.pl  - Robert Posytek i Małgorzata Burzec-Lewandowska, redaktor naczelna Dobrze Mieszkaj, Justyna Łotowska - dyrektor wydawniczy Publikator, dyrektor projektu 4 Design Days - Tomasz Szurawski, prezes PTWP SA - Wojciech Kuśpik i wiceprezes PTWP SA - Tomasz Ruszkowski.

Jury Konkursu wybierało laureatów ze wszystkich 250 stoisk prezentowanych na 4 Design Days 2017. Poniżej prezentujemy stoiska Laureatów Exhibitor Design Awards 2017. W galerii zamieściliśmy więcej zdjęć, również te z ceremonii przyznania tych niezwykle prestiżowych wyróżnień. Zapraszamy!

Mera - Laureat Exhibitor Design Award 4 Design Days 2017

Domatoria - Laureat Exhibitor Design Award 4 Design Days 2017

Internorm - Laureat Exhibitor Design Award 4 Design Days 2017

Budownictwo CLT-Novatop - Laureat Exhibitor Design Award 4 Design Days 2017

Pepe Designe - Laureat Exhibitor Design Award 4 Design Days 2017

Zieta Prozessdesign - Laureat Exhibitor Design Award 4 Design Days 2017

Laureatom gratulujemy! I już nie możemy doczekać kolejnych pięknych scenografii wystawienniczych w roku 2018!

© 4 Design Days 2017

Photos: 4 Design Days 2017

---------------

o 4 Design Days

Druga edycja 4 Design Days w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem niż ubiegłoroczna. Wzięło w niej udział blisko 25 tys. osób – 5 tys. gości biznesowych w dwa dni dla profesjonalistów oraz 20 tys. zwiedzających w weekend 18 i 19 lutego br.

Podczas czterodniowego spotkania (16-19 lutego br.) w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach ikony światowego i polskiego designu, architekci i projektanci, przedstawiciele producentów i firm usługowych oraz deweloperzy rozmawiali o trendach w architekturze, kreowaniu atrakcyjnej przestrzeni publicznej, planowaniu miast oraz o tym, jak budować konkurencyjność poprzez design.

W dyskusjach udział wzięli eksperci z Polski i goście z całego świata, m.in.: Oliver Heath, specjalista w dziedzinie zrównoważonego projektowania architektonicznego i projektowania wnętrz, Hans Ibelings – krytyk architektury i pisarz, Robert Konieczny – architekt, założyciel KWK Promes, Przemo Łukasik – architekt z Medusa Group, Rob Reinders, odpowiedzialny za design hoteli Marriott, Renato Rizzi, autor projektu m.in. Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, Joachim Schuessler, projektant wieżowców, m.in. Mennica Legacy Tower w Warszawie, Mariusz Ścisło – Prezes SARP.

Wykładom, dyskusjom, prezentacjom, wystawom, galom rozdania nagród branżowych towarzyszyła ekspozycja ponad 250 wystawców.

Więcej informacji: www.4dd.pl

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.