Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
21 lutego 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

RAPORT: Polskie firmy na Paperworld 2017 i Creativeworld 2017

StandOUT. Paperworld 2017 Christmasworld 2017 - zapraszamy do wyrażania opinii!

Cztery międzynarodowe imprezy targowe: Christmasworld, Paperworld, Creativeworld, a także pierwsza edycja Floradecora przyciągnęły w tym roku jeszcze więcej wystawców. Przedsiębiorcy prezentujący na targach swoje produkty byli bardzo zadowoleni z przebiegu imprezy - biorąc pod uwagę zarówno ilość zdobytych zamówień jak i pozyskanych kontaktów branżowych.

Ponad 85 400 (2016: 82 097) odwiedzających ze 154 krajów przez 5 dni miało okazję poznać trendy dóbr konsumpcyjnych na kolejny sezon i nawiązać nowe kontakty w branży. Detlef Braun, wiceprezes Messe Frankfurt podsumował w ten sposób minione wydarzenie: "Wzrost liczby wystawców i odwiedzających o ponad 3 % potwierdza, że targi dóbr konsumpcyjnych we Frankfurcie są międzynarodowym miejscem spotkań dla branżystów z całego świata". 75% odwiedzających stanowiły osoby decyzyjne z zarządów oraz działów zakupów. Czynnik ten wpłynął dodatkowo na jakość rozmów oraz zadowolenie wystawców z przeprowadzonych spotkań. Podobną opinię wyraził Johann Hugues, dyrektor generalny Blachere Illumination: "Targi Christmasworld wypadły naprawdę dobrze w tym roku. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem i zawarliśmy wiele cennych kontaktów. Wynika to zarówno z wprowadzonych przez nas innowacji, jak i coraz wyższej jakości jaką zapewniają Targi we Frankfurcie"


Prawie 2 000 wystawców z 63 krajów oraz ponad 42 000 odwiedzających na targach Paperworld i Creativeworld we Frankfurcie nad Menem - takim wynikiem może poszczycić się organizator.


Szeroka gama produktów na targach Christmasworld, Paperworld, Creativeworld i Floradecora przyciągnęła szczególnie nabywców z Holandii, Wielkiej Brytanii, Polski, Belgii, Niemiec, Turcji, Chin Stanów Zjednoczonych. Ozdoby świąteczne i dekoracje sezonowe w połączeniu ze świeżymi kwiatami i roślinami, przez hobby, rzemiosło i sztukę, a dalej prezenty, artykuły papiernicze, materiały biurowe, przybory szkolne - tylko Messe Frankfurt udało się zgromadzić wystawców wszystkich branż w jednym miejscu.

Paperworld 2017: najważniejsze spotkanie w branży papierniczo - biurowo - szkolnej.

W tym roku na powierzchni wystawienniczej Paperworld 2017 zaprezentowało się łącznie 1 525 wystawców z 58 krajów, w tym 37 firm z Polski. W sumie całe targi obejrzało 33 549 gości z całego świata, jednak najwięcej branżystów przybyło do Frankfurtu z Chin, Włoch, Indii i Tajwanu. Z naszego kraju targi odwiedziło 952 osoby. Nowe możliwości rozszerzenia sieci dystrybucji dostrzegł dzięki temu m.in. Thomas Bona, prezes związku przemysłu branży papierniczo-biurowo- szkolnej (Verband der PBS-Markenindustrie): - Paperworld we Frankfurcie nad Menem jest największym pod względem stopnia internacjonalizacji wydarzeniem - są to najbardziej międzynarodowe targi. Dla naszych członkowskich przedsiębiorstw, dla których największy zysk generuje eksport, Frankfurt oferuje bardzo ważną platformę handlową.  Targi Paperworld przyciągnęły w tym roku jeszcze więcej przedsiębiorców z krajów europejskich m.in. Francji, Austrii, Czech i Serbii.


Wystawcy z Polski - Paperworld:

2x3, Amex Stationery, Astra, BHZ Hoffmann, Biuromax, Colop Polska, Consalnet, Derform, DKS, Eco Service, Edica, Euro Trade, Granit, Hanke Tissue, HIT-Kody, Interdruk, Inter-Folia, Kastel Greetings, KW Trade, Leviatan-Poligrafia, Metrex, Opus, Panta Plast, Paso, Patio, Platinet, Pol-Mak, Rystor, Sadpex, St. Majewski, Topus, WZ Eurocopert, Wytw. Szabl. Kreśl., Verte SA.

Wystawcy z Polski - Creativeworld:

Astra, APA Polska, Euro-Trade.


Zapraszamy Państwa do platformy StandOUT. Paperworld 2017 Christmasworld 2017 – konkursu na stoiska, które poprawiają standardy w branży wystawienniczej - którym portal Exspace promuje polskie firmy i ofertę produktową zaprezentowaną przez polskich wystawców targów Paperworld 2017 i Christmasworld 2017. Partnerem 38. Edycji StandOUT. Paperworld 2017 Christmasworld 2017 są Targi Frankfurt, Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz. Patronat Medialny objęli scann.R - Papier, Biuro, Szkoła, Zabawki i Polskie Stowarzyszenie Branży Prezentowej i Upominkowej. Zwiedzając z Exspace można nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat wybranych wystawców i ich produktów.

Creativeworld 2016: więcej wystawców i wizytujących

Targi Creativeworld zyskują coraz większe zainteresowanie w środowisku artystów, plastyków i hobbystów. W tegorocznej edycji swoją ekspozycję zaprezentowało 343 przedsiębiorstwa z 38 krajów, o 16 % więcej niż w roku poprzednim. Rośnie również zainteresowanie ze strony wizytujących. Aż 8 657 osób, o 13% więcej niż w roku poprzednim, miało okazje poznać kreatywne pomysły oraz nowe trendy w branży wzornictwa i DIY. Z Polski targi odwiedziło 186 osób. Wystawcy zaprezentowali we Frankfurcie nowe produkty, innowacyjne techniki i materiały dla świata sztuki dekoracyjnej, architektury wnętrz oraz grafiki.

Podczas targów, po raz dwunasty wręczono Creative Impulse Award, najważniejsze na świecie nagrody w kategorii: sztuka, rękodzieło, hobby. Do nagród zostało zgłoszonych aż 70 produktów. Cordelia von Gymnich, vice president dóbr konsumpcyjnych w Messe Frankfurt, podczas przemowy podkreśliła, że: "świadczy to o ciągłym rozwoju branży i sile innowacji, które powstają w tym sektorze". Targi Creativeworld 2017 potwierdziły tą tendencje.

Poniżej prezentujemy wybrane stoiska polskich firm. W galerii przy artykule zamieściliśmy więcęj zdjęć zarówno ekspozycji jak i oferty produktowej polskich wystawców. Więcej zdjęc znajdziecie Państwo na platormie StandOUT. Paperworld 2017 Christmasworld 2017. Zwiedzając z Exspace targi można nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat polskich wystawców i ich produktów.

Panta Plast finalista StandOUT. Paperworld 2017

Inter Folia finalista StandOUT. Paperworld 2017

Opus finalista StandOUT. Paperworld 2017

ASTRA finalista StandOUT. Paperworld 2017

CRESCO finalista StandOUT. Paperworld 2017

CoolPack finalista StandOUT. Paperworld 2017

Leviatan finalista StandOUT. Paperworld 2017

PASO finalista StandOUT. Paperworld 2017

Rystor finalista StandOUT. Paperworld 2017

KW Trade finalista StandOUT. Paperworld 2017

 DERFORM finalista StandOUT. Paperworld 2017

2x3 finalista StandOUT. Paperworld 2017

PAW finalista StandOUT. Paperworld 2017

Więcej zdjęć znajdzie Państwo w Galerii przy artykule. Zapraszamy!

© scann.R - Papier, Biuro, Szkoła, Zabawki 

Photos: © Exspace

Kolejna edycja targów Ambiente odbędzie się w terminie 9 –13 lutego 2018.

--------------------

Więcej informacji o targach Christmasworld i Floradecora na:

www.paperworld.messefrankfurt.com www.creativeworld.messefrankfurt.com

Następna edycja targów Paperworld i Creativeworld, odbędzie się w terminie 27 - 30 stycznia 2018.

Serdecznie zapraszamy wszystkich branżystów!

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.