Reklama

wszystkie artykuły z działu >> FIRMY
22 lutego 2017
wszystkie artykuły z działu >> FIRMY

Czy naczynia w kuchni mogą wywoływać uśmiech? Practic pokazuje że tak!

Zakochaj się w "Bąblach"

Ambiente to największe na świecie targi dóbr konsumpcyjnych. W ostatniej edycji Ambiente 2017, która odbyła się we Frankfurcie w dniach 10-14 lutego 2017 roku udział wzięło 4454 wystawców z 96 krajów wśród których zaprezentowało się 59 firm z Polski.

Przyciągnąć uwagę wyglądem stoiska na targach takich jak Ambiente to nie jest łatwe zadanie. A gdy firma pokazuje się wśród największych światowych marek - to staje się ono prawdziwym wyzwaniem. Wyzwaniem, z którym polska firma Practic, producent i dystrybutor artykułów gospodarstwa domowego, poradziła sobie wyśmienicie. Practic na Ambiente 2017 prezentował swoją ofertę na dwóch stoiskach w Hall 6.1 i w Hall 1.1. Oba stoiska swoją prostą formą odpowiadały na wyzwania nowoczesnego wzornictwa wystawienniczego. A ponieważ na targach sukces buduje się też w sferze podświadomości, to z pewnością design stoisk Practic wymiernie wsparł sukces firmy na frankfurckich targach.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy Państwa do platformy StandOUT. Ambiente 2017 – konkursu na stoiska, które poprawiają standardy w branży wystawienniczej - którym portal Exspace promuje polskie firmy i ofertę produktową zaprezentowaną przez polskich wystawców targów Ambiente 2017. Wśród finalistów są oba stoiska Practic! Zwiedzając z Exspace można nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat wybranych wystawców i ich produktów.

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podczas Ambiente 2017 firma Practic zaskoczyła odwiedzających kilkoma nowymi rozwiązaniami.

We Frankfurcie miała miejsce światowa premiera maselniczki, dzięki której masło cały czas pozostaje łatwe do rozsmarowania i można je przechowywać w temperaturze pokojowej. Nowa technologia sprawiła, że nie będziemy musieli już więcej trzymać masła w lodówce jak również czekać aż zmięknie po wyciągnięciu. Masło, stojąc na naszym blacie kuchennym, pozostaje na długo świeże dzięki sprytnemu rozwiązaniu.

Practic Ambiente 2017 Hall 1.1 photo: Practic

Practic Ambiente 2017 Hall 1.1

Inną innowacją zaprezentowaną przez Practic była stolnica. Wykonana jest ona ze specjalnej mieszanki elastycznego tworzywa odpornego na zarysowania, na którym można nie tylko wałkować ciasto ale również kroić inne produkty. Dotychczasowe silikonowe stolnice tego nie umożliwiały. Elastyczne tworzywo zaprojektowane z myślą o bardziej wymagających użytkownikach sprawia również, że podczas wałkowania ciasta, stolnica jest stabilna i nie przesuwa się na blacie. Dzięki specjalnie wyprofilowanym ściankom stolnicy, zarówno ciasto jak i mąka nie rozsypują się na boki.

Practic Ambiente 2017 Hall 6.1

Practic Ambiente 2017 Hall 6.1

Kolejną nowością firmy była deska śniadaniowa wykonana z elastycznego tworzywa na którym można nie tylko przygotowywać posiłki ale również kroić. Od dzisiaj podczas śniadania nie będziemy musieli już używać talerzy. Ergonomiczny kształt i specjalnie wyprofilowane boki sprawiają, że przygotowywanie posiłków oraz sprzątanie jest o wiele przyjemniejsze, łatwiejsze i zajmuje mniej czasu. Deska śniadaniowa to również doskonałe rozwiązanie dla dzieci, które często rozrzucają jedzenie na boki. Przyjemne kolory, elastyczne tworzywo i ciekawy kształt sprawiają że maluchy z większą chęcią będą chciały jeść posiłki i dodatkowo nie rozsypią resztek na blacie stołu.

Practic Ambiente 2017 Hall 1.1

Wszystkie te produkty są częścią kolekcji „Bąble”. Jest to rozweselająca seria, której celem jest wprawianie w pozytywny nastrój użytkowników o każdej porze dnia. Przyjemne kształty, ciepłe kolory oraz „uśmiechnięte” produkty, wprowadzają wesoły klimat do każdego pomieszczenia i sprawiają, że przygotowywanie posiłków jest jeszcze przyjemniejsze.

Practic Ambiente 2017 Hall 1.1

Practic Ambiente 2017 Hall 1.1, na zdjęciu Prezes Zarządu Adam Kociołek - CEO Practic

Więcej informacji o firmie Practic: http://www.practic.com.pl/

© Exspace

Photos: Exspace

---------------

Więcej informacji o Ambiente 2017:

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.