wszystkie artykuły z działu >> TARGI
03 marca 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Laureaci StandOUT. Ambiente 2017 Frankfurt

Zaprojektowane żeby wyróżnić firmę!

3 marca poznaliśmy Laureatów 39. Edycji StandOUT.Ambiente 2017 – konkursu na stoiska, które poprawiają standardy w branży wystawienniczej – promującego polskie firmy uczestniczące w Ambiente 2017 - największych na świecie targach dóbr konsumpcyjnych, które odbywały się we Frankfurcie w dniach 10-14 lutego 2017 roku.

Najładniejszymi polskimi stoiskami targów Ambiente 2017 głosami użytkowników portalu Exspace, zostały wybrane stoiska firm: hoom, Practic i Krosno Glass.

Prestiżowe Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Kapitułę Konkursu pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej portalu Exspace otrzymały firmy: HSG Wrześniak, Spółdzielnia SNB, Trend Glass, ORPLAST, Zakłady Porcelany Stołowej Lubiana S.A. i stoisko Polskich Fabryk Porcelany ‘Ćmielów’ i ‘Chodzież’ SA /Ćmielów Design Studio zaprezentowane w Hall 4.0

Platforma StandOUT. to niezwykle ważna inicjatywa dla polskich wystawców. Bo zwiedzając z Exspace targi można nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat polskich wystawców i ich produktów. Na 39 wyróżniające się stoiska, które znalazły się w finale StandOUT. Ambiente 2017 zagłosowało 2746 osób. Ilość głosujących świadczy o tym, że StandOUT. wzbudził  również wiele emocji wśród tysięcy wirtualnie odwiedzających portal Exspace. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w głosowanie i promocje StandOUT.!

StandOUT. realizowany jest przez portal Exspace od roku 2012. Fakt, że konkurs odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W 39 edycjach StandOUT. oddano łącznie ponad 98 000 głosów.

Poniżej prezentujemy najpiękniejsze polskie stoiska targów Ambiente 2017. W Galerii przy artykule zamieściliśmy więcej zdjęć - zarówno ekspozycji jak produktów Laureatów. A tutaj możecie Państwo obejrzeć wszystkich wspaniałych finalistów StandOUT. Ambiente 2017 >>>

Nagrody – pakiety promocyjne - zasponsorowane przez portal Exspace otrzymują zwycięzcy głosowania i Laureaci Wyróżnień Honorowych.

Zwycięzcy głosowania StandOUT. Ambiente 2017

I. Miejsce - firma hoom

II. Miejsce - firma Practic Hall 6.1

II. Miejsce - firma Practic Hall 1.1

III. Miejsce - firma Krosno Glass  

Wyróżnienia Honorowe StandOUT. Ambiente 2017

Wyróżnienie Honorowe: firma SNB

Wyróżnienie Honorowe: firma HSG Wrześniak

Wyróżnienie Honorowe: firma Trend Glass

Wyróżnienie Honorowe: firma Zakłady Porcelany Stołowej Lubiana S.A.

Wyróżnienie Honorowe: firma ORPLAST

Wyróżnienie Honorowe: firma Ćmielów Design Studio / Polskie Fabryki Porcelany ‘Ćmielów’ i ‘Chodzież’ SA
Hall 4.0

Laureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem we Frankfurcie za rok.

Partnerem 39. Edycji StandOUT. Ambiente 2017 były Targi Frankfurt, Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz. Patronat medialny objęły agencja Public Relations OKK,  "Nowy Magazyn", "Wnętrze i Ogród", FORelements, DekorianHome.pl i signs.pl.

© Exspace

Photos © Exspace

---------------

Więcej Artykułów o Ambiente 2017 na Exspace:

 

 

 

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.