Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
08 marca 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Clever Frame na Euroshop 2017 prezentuje X2 - nieszablonową ekstrawagancję w designie

Nowy wymiar systemowych zabudów - Clever Frame przełamuje schemat

Jedne z największych targów branży reklamowej EuroShop 2017 - miały miejsce w Düsseldorfie od 5 do 9 marca. Firma Clever Frame zaprezentowała tam swój najnowszy produkt - modułową zabudowę Clever Frame X2. Nowa odsłona docenianych przez klientów na całym świecie zabudów jest dowodem na to, że w procesie design thinking powstają wnikliwie przemyślane i wysoce funkcjonalne projekty.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

StandOUT. EuroShop 2017
Konkurs na stoiska, które poprawiają standardy w branży wystawienniczej

promujący polskie firmy uczestniczące w targach EuroShop 2017
Zapraszamy do wyrażania opinii
! Link: Link >>>

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Clever Frame X2 jest wynikiem pracy doświadczonych projektantów, inżynierów, architektów i co istotne - dotychczasowych klientów Clever Frame, których opinie i wskazówki bardzo pomogły w stworzeniu zabudowy doskonale odpowiadającej ich potrzebom. System nie tylko zachowuje wszelkie cechy funkcjonalne - jak modułowość, beznarzędziowy, szybki montaż czy możliwość rekonfiguracji, ale też wyznacza nowe standardy estetyki w branży wystawienniczej.

Zmodyfikowanie konstrukcji ram Clever Frame X2 daje większą swobodę w aranżacji, pozwalając na ukrycie połączeń między elementami systemu, dzięki czemu zabudowa wygląda jeszcze bardziej profesjonalnie i estetycznie. Ponadto, nowy wymiar estetyki łączy grafiki z elementami drewnianymi, drewnopochodnymi oraz lustrzanymi, tworząc efektowne mozaiki. Ażurowe elementy nadają stoisku nowoczesny, postindustrialny charakter.

Autorem projektu graficznego zabudowy jest absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, Łukasz Kulikowski. Dzięki jego zmysłowi artystycznemu i niebywałemu poczuciu estetyki ta aranżacja przestrzeni oddziaływała na zmysły i wywoływała silne emocje. Główną ideą projektu graficznego jest symbioza nowoczesności z naturą.

- Chciałem pokazać, że profesjonalny wizerunek na miarę XXI wieku można kreować, wykorzystując organiczne elementy i materiały - mówi artysta. Aranżacja wpisuje się w światowe trendy w designie i marketingu. Nawiązuje do nurtu adaptowania przestrzeni współgrającej z przyrodą, kreowaniem marki w duchu ekologii i dbałości o środowisko naturalne. Projekt koresponduje z aktualnym kolorem roku według Pantone’a, czyli jabłkową zielenią Greenery, będącą symbolem wiosennej przyrody, świeżości, witalności i afirmacji życia. Zielona barwa to manifest projektowania w zgodzie z naturą, wprowadzania zieleni i ekologii do przestrzeni miejskiej, architektury, wzornictwa, a także stylu życia.Projekt graficzny zabudowy Clever Frame X2 jak i sama jej konstrukcja wydaje się być idealną odpowiedzią na te proekologiczne trendy. Ramy, akcesoria i panele graficzne można używać wielokrotnie. Modułowość zabudowy pozwala na budowanie stoisk absolutnie dopasowanych do potrzeb i preferencji klienta, a co więcej - pozwala na nieograniczone modyfikowanie jej kształtu, a nawet charakteru (redesign zabudowy targowej w punkt sprzedażowy zajmuje kilka chwil).Clever Frame X2 to profesjonalne narzędzie do kreowania wizerunku marki, które umożliwia stworzenie stoiska o niebanalnej, intrygującej estetyce, wpisującej się w aktualne trendy. System jest kompatybilny z różnymi rodzajami ram Clever Frame, dlatego grę kształtów, kolorów i materiałów wypełniających ogranicza jedynie wyobraźnia użytkownika.Clever Frame X2 to dowód na to, że można stworzyć zabudowę świetną wizualnie, a przy tym w pełni funkcjonalną. Po co decydować się na kompromis między estetyką a przydatnością, skoro można mieć jedno i drugie? Żeby dowiedzieć się więcej o modułowych rozwiązaniach Clever Frame zapraszamy na www.cleverframe.pl 

© Kaczmarz

Photos: Exspace

POLECAMY:

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.