Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
15 marca 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Bye, Bye office! NOTI i BALMA na Arena DESIGN 2017

Żegnamy niewygodę, nudę, stres i hałas w biurze!

W dniach 14-17.03 po raz kolejny NOTI i BALMA uczestniczyły w poznańskim wydarzeniu dedykowanym tematyce współczesnego projektowania przemysłowego - Arena DESIGN.

Wystawa specjalna firmy BALMA i NOTI, na stoisku 55 w pawilonie 5 zatytułowana była Bye, Bye office! Wiosnę 2017r. witamy z przekonaniem, że zmiany stylu życia, zmiany w podejściu do pracy, wyborze rodzaju kariery, poświęcania i spędzania ograniczonego czasu czy wolność w podejściu do schematów rodzinnych znacząco wpływają na funkcjonowanie i wygląd miejsca pracy. Pracodawcy oferujący tylko fotel, biurko i telefon muszą zrozumieć, że wokół kandydata na to stanowisko krąży wiele innych motywatorów, drzemią w nich potrzeby spełnienia, pracownicy mają różne osobowości i style pracy. Firmy kierujące się holistycznym podejściem do aranżacji miejsca pracy i inwestujące w mądrze wyposażone biuro zyskują na lepszych, energicznych, bardziej efektywnych zespołach oraz ich mniejszej rotacji i mniejszym kosztom pozyskiwania nowych specjalistów.

Podczas tegorocznej Areny DESIGN, firmy BALMA i NOTI zaproponowały architektom i inwestorom rozwiązania, które zapewniają dostosowanie do różnych stylów pracy w nowoczesnym biurze i poza nim, sprzyjają przyjaznej atmosferze i kreatywności, zapewniają wygodę siedzenia i komfort akustyczny.

BALMA i NOTI pomagają w projektowaniu przestrzeni do pracy indywidualnej i zespołowej, do spotkań formalnych i nieformalnych, do pracy koncepcyjnej, odpoczynku i rozwijania relacji między pracownikami. Kreują miejsca, które zakładają dbanie o samopoczucie i zdrowie, stymulują świeże pomysły, obniżają poziom hałasu. Chcą rozmawiać o tym, jak zredukować stres, zmęczenie i rozdrażnienie, czy nawet oczyszczać powietrze ze smogu.

Autorem projekt stoiska jest Piotr Kuchciński.

© BALMA i NOTI

Photos: Exspace, NOTI

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.