wszystkie artykuły z działu >> TARGI
20 marca 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Premiera Systemu Mebli ŁAD Fam Fara na arena DESIGN 2017

Kameralne stoisko / Dobrze zaprojektowane produkty / Wielkie wydarzenie / Wspaniali ludzie

Przyciągnąć uwagę nowym produktem na tak prestiżowym wydarzeniu jakim jest arena DESIGN to nie jest łatwe zadanie. A gdy firma prezentuje się wśród wielu uznanych marek - to staje się ono prawdziwym wyzwaniem. Wyzwaniem, z którym polska marka FAM FARA  - oferująca klientom ciekawe i wysokiej jakości meble i dodatki, wykonane z naturalnych materiałów wspónie z projektan tamiekspozycji z Grynasz Studio poradzili sobie wyśmienicie.

Niezwykle ważne dla firmy wprowadzającej nowy produkt na rynek jest udział w prestiżowych targach. Świadome komunikowanie oferty i wyróżnianie się poprzez swoje mocne strony – to cechy kameralnego stoiska Fam Fara zrealizowanego na targach arena DESIGN w Poznaniu. Zrównoważone zestawienie elementów ekspozycji, które prezentowały nowość w ofercie FAM FARY - System Mebli ŁAD zaprojektowany przez Grynasz Studio - sprawiły, że prezentacja marki była spójna zarówno jeżeli chodzi o komunikowanie najważniejszych wartości FAM FARY jak i prezentacje produktu firmy. Oczarowywała odwiedzających oferując inspirujące i kameralne miejsce dla rozmów i spotkań.

Kameralne stoisko / Dobrze zaprojektowane produkty / Wielkie wydarzenie /  Wspaniali ludzie

Te cztery frazy określają niezwykle przyjazną prezentację najnowszej kolekcji mebli Fam Fara na arena DESIGN. Producenci Systemu Mebli ŁAD - założyciele FAM FARY - służyli pomocą i profesjonalną obsługą w czasie czterech dni trwania poznańskiego wydarzenia. Na stoisku można było również spotkać projektantów kolekcji, Martę i Dawida Grynaszów - założycieli Grynasz Studio.

Kinga Kosińska i Karolina Kosińska-Ageev

Dmitry Ageev

 

premiera Systemu Mebli ŁAD, na pierwszym planie Kinga Kosińska

premiera Systemu Mebli ŁAD, Karolina Kosińska-Ageev z projektantami kolekcji Martą i Dawidem Grynaszami

FAM FARA to polska marka oferująca klientom ciekawe i wysokiej jakości meble i dodatki, wykonane z naturalnych materiałów. Odbiorcą FAM FARY są zarówno dzieci jak i dorośli. FAM FARA jest marką o solidnym zapleczu, które stanowi HABE Kinga Kosińska – firma, która jest częściowo twórcą marki i głównym producentem mebli. W ten sposób FAM FARA jest bogatsza o doświadczenie i wiedzę firmy od lat działającej na rynku.

© Exspace

Photos: © Exspace

----------------------

‘Premiera Systemu Mebli ŁAD’
firma: Fama Fara
projekt kolekcji i stoiska: Grynasz Studio
realizacja: HABE Kinga Kosińska
wydarzenie: arena DESIGN 2017
termin: 14-17 marca 2017
miejsce: Międzynarodowe Tragi Poznańskie

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.